За "премията" на г-н Васил Колев за четвърти гол във вратата на Славия

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Captain Stottlemeyer
Мнения: 9979
Регистриран на: 02 окт 2009 16:25

Re: За "премията" на г-н Васил Колев за четвърти гол във вратата на Славия

Мнениеот Captain Stottlemeyer » 03 мар 2020 13:16

Captain Stottlemeyer написа:
saract написа:
LoveAndPeace написа:
saract написа:
Mendosa написа:Добре че е Левски да си изплачат комплексите евреите...Косъма каква работа има да се вре в мрежата зад вратата с наши фенове, оп забравих то пред кои фенове да го направи вашите си седят в къщи че са в рисковия диапазон на корона-вируса!

Феновете на Славия комплекси нямат.Особено пред измисленото ви отборче.Да сте живи и здрави и да продължите да се радвате на безгранична държавна подкрепа и да купувате такива дървета за по 400 - 500 000 евро.Ние ще ви бием с наши юноши.

Мачове 145
Победи за Славия 26 с вкарани голове 141
Победи за Левски 73 с вкарани голове 250

Живи и здрави!Но можеше да включиш и статистиката за Купата.Там нещата са други.

Статистика за купата на България: общо 17 мача
- победи за "Левски": 6
- победи за "Славия": 6
- равни срещи: 5
- голова разлика: 19-25 (+6 в полза на "Славия")
Пак заповядай.
https://levskisofia.info/team/2001138-s ... 913-sofia/
Колкото до "държавната подкрепа", на която се радвал "Левски", със същия успех можем да говорим и за "общинската подкрепа", на която се радва "Славия", защото не бива да се забравя, че Столична община е акционер в дружеството... ;)
И накрая, но не на последно място по значение: Нека приказките, които си разменят някои лица от управата на двата клуба, да не помрачават взаимното добро отношение и уважение, което изпитват техните нормални привърженици (аз мисля, че съм давал не един и два пъти пример в това отношение). И понеже всички сме граждани на България - честит национален празник!
"Има една страна България и в тази страна България има един отбор „Левски”. В този отбор съм се родил, в този отбор ще умра!" Георги АСПАРУХОВ


saract
Мнения: 3270
Регистриран на: 21 авг 2013 16:37
Местоположение: Източна Антарктида
Контакти:

Re: За "премията" на г-н Васил Колев за четвърти гол във вратата на Славия

Мнениеот saract » 03 мар 2020 17:10

Captain Stottlemeyer написа:
Captain Stottlemeyer написа:
saract написа:
LoveAndPeace написа:
saract написа:
Mendosa написа:Добре че е Левски да си изплачат комплексите евреите...Косъма каква работа има да се вре в мрежата зад вратата с наши фенове, оп забравих то пред кои фенове да го направи вашите си седят в къщи че са в рисковия диапазон на корона-вируса!

Феновете на Славия комплекси нямат.Особено пред измисленото ви отборче.Да сте живи и здрави и да продължите да се радвате на безгранична държавна подкрепа и да купувате такива дървета за по 400 - 500 000 евро.Ние ще ви бием с наши юноши.

Мачове 145
Победи за Славия 26 с вкарани голове 141
Победи за Левски 73 с вкарани голове 250

Живи и здрави!Но можеше да включиш и статистиката за Купата.Там нещата са други.

Статистика за купата на България: общо 17 мача
- победи за "Левски": 6
- победи за "Славия": 6
- равни срещи: 5
- голова разлика: 19-25 (+6 в полза на "Славия")
Пак заповядай.
https://levskisofia.info/team/2001138-s ... 913-sofia/
Колкото до "държавната подкрепа", на която се радвал "Левски", със същия успех можем да говорим и за "общинската подкрепа", на която се радва "Славия", защото не бива да се забравя, че Столична община е акционер в дружеството... ;)
И накрая, но не на последно място по значение: Нека приказките, които си разменят някои лица от управата на двата клуба, да не помрачават взаимното добро отношение и уважение, което изпитват техните нормални привърженици (аз мисля, че съм давал не един и два пъти пример в това отношение). И понеже всички сме граждани на България - честит национален празник!

Не знам откъде са я взел тази статистика но от 11 срещи за Купата Славия е побеждавала 9 пъти.

Потребителски аватар
Captain Stottlemeyer
Мнения: 9979
Регистриран на: 02 окт 2009 16:25

Re: За "премията" на г-н Васил Колев за четвърти гол във вратата на Славия

Мнениеот Captain Stottlemeyer » 03 мар 2020 19:03

saract написа:....Не знам откъде са я взел тази статистика но от 11 срещи за Купата Славия е побеждавала 9 пъти.

Опитай пак, аз отново най-любезно ще ти предоставя линк (имам този навик да подкрепям твърденията си):
https://levskisofia.info/team/2001138-s ... 913-sofia/
"Има една страна България и в тази страна България има един отбор „Левски”. В този отбор съм се родил, в този отбор ще умра!" Георги АСПАРУХОВ

Потребителски аватар
Captain Stottlemeyer
Мнения: 9979
Регистриран на: 02 окт 2009 16:25

Re: За "премията" на г-н Васил Колев за четвърти гол във вратата на Славия

Мнениеот Captain Stottlemeyer » 03 мар 2020 19:15

peliforewer написа: ..... а колкото до закачките на Венци до левскарите те са нищо в сравнение с простотиите за сина му които феновете на Левски скандираха на един мач на Герена.

Друго си е, когато "армейци" като теб ("армейци" идва от армея = зелева чорба) се гаврят с паметта на Гунди и Котков... 8-)
"Има една страна България и в тази страна България има един отбор „Левски”. В този отбор съм се родил, в този отбор ще умра!" Георги АСПАРУХОВ

peliforewer
Мнения: 9469
Регистриран на: 18 фев 2011 17:40
Контакти:

Re: За "премията" на г-н Васил Колев за четвърти гол във вратата на Славия

Мнениеот peliforewer » 03 мар 2020 20:34

Captain Stottlemeyer написа:
peliforewer написа: ..... а колкото до закачките на Венци до левскарите те са нищо в сравнение с простотиите за сина му които феновете на Левски скандираха на един мач на Герена.

Друго си е, когато "армейци" като теб ("армейци" идва от армея = зелева чорба) се гаврят с паметта на Гунди и Котков... 8-)

Ако намериш една обида да съм написал срещу някой футболист на Левски,сега и от миналото веднага ще ти се извиня,но ако не намериш значи си лъжец.Не можах да разбера това какво общо има с простотиите за сина на Венци Стефанов от сините фенове.[offtopic]Доколкото имам данни ти си бил трудовак,не е нормално да нямаш сантимент към Славия :) .[/offtopic]
1914.1902 » 13 апр 23:02

Може ли в два поредни сезона да обявиш цел битка за титлата, а в същото време да си тъпана на групата?

Даже и до топ 3 не успяхме, а какви ли не отбори в последните години бяха там, ама за нашите е някаква мисия невъзможна.

saract
Мнения: 3270
Регистриран на: 21 авг 2013 16:37
Местоположение: Източна Антарктида
Контакти:

Re: За "премията" на г-н Васил Колев за четвърти гол във вратата на Славия

Мнениеот saract » 04 мар 2020 13:41

Captain Stottlemeyer написа:
saract написа:....Не знам откъде са я взел тази статистика но от 11 срещи за Купата Славия е побеждавала 9 пъти.

Опитай пак, аз отново най-любезно ще ти предоставя линк (имам този навик да подкрепям твърденията си):
https://levskisofia.info/team/2001138-s ... 913-sofia/

приятел това не е вярна статистика.

Nilim
Мнения: 284
Регистриран на: 28 дек 2019 08:51

Re: За "премията" на г-н Васил Колев за четвърти гол във вратата на Славия

Мнениеот Nilim » 04 мар 2020 20:07

saract написа:
Mendosa написа:Добре че е Левски да си изплачат комплексите евреите...Косъма каква работа има да се вре в мрежата зад вратата с наши фенове, оп забравих то пред кои фенове да го направи вашите си седят в къщи че са в рисковия диапазон на корона-вируса!

Феновете на Славия комплекси нямат.Особено пред измисленото ви отборче.Да сте живи и здрави и да продължите да се радвате на безгранична държавна подкрепа и да купувате такива дървета за по 400 - 500 000 евро.Ние ще ви бием с наши юноши.

Ама всичките ли са такива? Че ми стана интересно...

saract
Мнения: 3270
Регистриран на: 21 авг 2013 16:37
Местоположение: Източна Антарктида
Контакти:

Re: За "премията" на г-н Васил Колев за четвърти гол във вратата на Славия

Мнениеот saract » 05 мар 2020 09:01

Nilim написа:
saract написа:
Mendosa написа:Добре че е Левски да си изплачат комплексите евреите...Косъма каква работа има да се вре в мрежата зад вратата с наши фенове, оп забравих то пред кои фенове да го направи вашите си седят в къщи че са в рисковия диапазон на корона-вируса!

Феновете на Славия комплекси нямат.Особено пред измисленото ви отборче.Да сте живи и здрави и да продължите да се радвате на безгранична държавна подкрепа и да купувате такива дървета за по 400 - 500 000 евро.Ние ще ви бием с наши юноши.

Ама всичките ли са такива? Че ми стана интересно...

80 процента от отбора с който играхме срещу вас.

Потребителски аватар
LoveAndPeace
Мнения: 4217
Регистриран на: 07 фев 2009 09:50
Контакти:

Re: За "премията" на г-н Васил Колев за четвърти гол във вратата на Славия

Мнениеот LoveAndPeace » 05 мар 2020 17:11

Относно заяждането на дребно и тази "премия" .........
https://www.sportal.bg/news.php?news=831213
Прав беше Джизъса , че Венци като види камери и все едно печено прасе е видял. 95% от интервюто за Левски , 5% за Славия


Върни се в “Славия”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 9 госта