Цска-София - Славия 12 август 20:45

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
miro_rz
Мнения: 15011
Регистриран на: 04 авг 2011 17:31
Местоположение: peterborough city
Контакти:

Re: Цска-София - Славия 12 август 20:45

Мнениеот miro_rz » 12 авг 2018 12:45

Заложих за Г\Г и Х2 на 4.50 , само чичо Венци да не ме преебе ! :mrgreen:
Изображение

peliforewer
Мнения: 9461
Регистриран на: 18 фев 2011 17:40
Контакти:

Re: Цска-София - Славия 12 август 20:45

Мнениеот peliforewer » 12 авг 2018 13:32

Жалкото е че в тема във форума на Славия за мач на Славия има само едно мнение на славист,авторът на темата,вярно скаран с граматиката ама славист.Другите коментиращи ги знаем на всяко гърне мерудия и едва ли има с какво да ни изненадат,да са живи и здрави да ни забавляват още дълги години,защото някои техни дружки нещо изчезнаха от форума.Аз обикновено коментирам след мача,защото не съм оракул за разлика от някои коментиращи по-горе.
1914.1902 » 13 апр 23:02

Може ли в два поредни сезона да обявиш цел битка за титлата, а в същото време да си тъпана на групата?

Даже и до топ 3 не успяхме, а какви ли не отбори в последните години бяха там, ама за нашите е някаква мисия невъзможна.

Kiril2681
Мнения: 1143
Регистриран на: 04 авг 2015 17:00

Re: Цска-София - Славия 12 август 20:45

Мнениеот Kiril2681 » 12 авг 2018 13:37

Captain Stottlemeyer написа:
Kiril2681 написа:...3 от 4-те мнения са просто умопомрачителни - сякаш Славия е колос във футбола ни и видиш ли, ако не полегне, то просто ЦСКА няма шанс! Браво, Капитане! Този път надмина дори себе си! Продължавай да дерзаеш - винаги има още малко за изкопаване под дъното- успех!

Кире, ЦСКА няма дори теоретичен шанс, защото се спомина преди почти 2 (две) години. Вече ми е неудобно да го напомням на теб и на другите маладци (журналисти и съфорумци), свенливо пропускащи най-редовно тирето в името! :lol: Що се касае до шансовете на "Литекс" (Ловеч), взел софийско жителство и състезаващ се под името "ЦСКА-София" (София), ще видим - времето ще покаже - до мача остават броени часове. "Славия" са крив отбор, който (когато и ако реши ;) ), може да спъне всеки.... 8-)
П.П. Иначе бате Венци би могъл да осребри мача и като вземе премия за евентуална победа (дадена му от един твой адаш, примерно), ама този вариант явно е твърде сложен за теб, че да се сетиш за него и да го осмислиш!... :lol:

Не знам кое е по-сложно - аз да се сетя за нещо, което съм написал или ти да го прочетеш правилно?! Та, повтарям! Искаш да кажеш, че АКО Славия не полегне, то ЦСКА-София/дано си доволен от изписването/ няма шанс просто..да си вземе мача?! Това казах и това сега повторих - чети! А и не си спомням скоро пачки пари да са били някой отбор :) Но пък, виж, спомням си един мач на Славия, в който едно "смешно вратарче" правеше някакви жестове под носа си- ти помниш ли го?
от Kris_men2000 » 31 юли 2019 00:31

Целият проблем на Левски не е в ръководството или в славинизацията а в това , че 90% от феновете са тъпи като магарета и грам не разбират от футбол

idontknow
Мнения: 25
Регистриран на: 09 апр 2016 11:26

Re: Цска-София - Славия 12 август 20:45

Мнениеот idontknow » 12 авг 2018 14:41

Славия и да поляга и да играе на 100% пак си е абонат на ония от борисовата кочина.
Липсва класа,липсва психика.Тоя мач никога не е бил дерби,за разлика от най-старото.
Ми щом във белия под-форум пишат само 1-2 слависти,по-добре да се закрие.

Потребителски аватар
POPCORN
Мнения: 10887
Регистриран на: 25 авг 2008 19:15
Skype: vasil.enevski
Местоположение: София
Контакти:

Re: Цска-София - Славия 12 август 20:45

Мнениеот POPCORN » 12 авг 2018 17:50

Извинявам се предварително на феновете на Славия ! Все пак ние не сме Левски и Славия да ни дъни всеки път я за купата я за титлата.Това ,че те не могат най-редовно да бият Славия незначи ,че другите отбори не могат да я бият. И с тия умираници и тирета вече е много изтъркано.Аз лично не съм умрял . Откак се помня все на тоя стадион ходя с едни и същи хора. И те не са умряли. А сега се за мача. Труден мач. Славия напоследък играе добре. Аз съм доволен и на 1 на 0 . Важни са победите , всичко друго остава в небитието :)
Люляк, май, финал за купа,
дузпи, шут, греда и супа,
Крейзи, пропуски, картони,
Негър, рикошет, шампиони
Левски, Славия, протокол
Везалов, фамозен гол,
Хикс, сълзи, инфаркт, мустаци
Kрейзи шит, пак декларации
Титла, купа, стадион,
Много кофти син сезон !

Потребителски аватар
BEROE_StZ
Мнения: 810
Регистриран на: 24 дек 2010 09:56
Контакти:

Re: Цска-София - Славия 12 август 20:45

Мнениеот BEROE_StZ » 12 авг 2018 23:23

Славия играе без вратар. И не само в този мач. Примерно реванша с Хайдук.
1972, 1979, 1986, 2010, 2013, 2015, 2016

Потребителски аватар
Kolec
Мнения: 541
Регистриран на: 09 фев 2010 20:35
Skype: колець
Местоположение: Димитровград
Контакти:

Re: Цска-София - Славия 12 август 20:45

Мнениеот Kolec » 12 авг 2018 23:46

orlando7 написа:Не знам дали автора ще научи български ама перфектно е поставил тирето между ЦСКА и София! Щото вие забравяте да го слагате!


http://publications.europa.eu/code/bg/bg-4100400.htm

Хайде и ти за букварче ...
..:: Tout comprende, c'est tout mepriser ::..


Върни се в “Славия”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 1 гост