10.04.2018 Купа на България (полуфинал) Ботев - Славия

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
sss1912
Мнения: 385
Регистриран на: 03 окт 2017 11:26
Контакти:

Re: 10.04.2018 Купа на България (полуфинал) Ботев - Славия

Мнениеот sss1912 » 10 апр 2018 21:50

В общи линии съдията изпълни поръчковата си мисия.Другото нещо което попречи на по-изразителната ни победа е неадекватният ни треньор.Изваждайки Дуде и оставяйки на терена Серкан,до голяма степен силите се изравниха и устрема ни в атака се притъпи.Въпреки това съм оптимист за крайният изход-Ботев на финал.

Потребителски аватар
Plovdivskia Grand
Мнения: 643
Регистриран на: 01 юли 2009 15:57
Контакти:

Re: 10.04.2018 Купа на България (полуфинал) Ботев - Славия

Мнениеот Plovdivskia Grand » 10 апр 2018 22:00

Коментарите за мача утре , все пак повечето от активните фенове на "Славия " се прибират в посока София и не е коректно да се дебатира в момента :lol: .Железов не е виновен , виновен е този който умишлено поставя такъв неадекватен "съдия" да ръководи полуфинал за купата на България! "Манчестър сити" вкараха , "Рома" в другия мач също ,така, че "интригите"продължават :idea: .

Потребителски аватар
Red_Neck
Мнения: 13726
Регистриран на: 08 яну 2013 10:05
Skype: armenski_pop.bg
Контакти:

Re: 10.04.2018 Купа на България (полуфинал) Ботев - Славия

Мнениеот Red_Neck » 11 апр 2018 09:44

Каква поръчка, какъв Железов :?:
Стивън Петков метър и половина в засада, а онези зад вратата тръгнали да нахлуват ...
Малко обективност няма да е излишна.
[wrapimg=]https://serving.photos.photobox.com/60224726598cd8e8fca6adbd960cbb7388e82fb63fcc7e9097d2012301eb4a7d6c926871.jpg[/wrapimg]
"Левски срещу мракобесието - борба на волята срещу системата, доброто срещу злото! Това е заложено при нас. Отборът на народа срещу апарата, най-общо казано."
Из размислите на един „Дисидент“, или Как отборът на МВР и ДС пребори комунизма.

Потребителски аватар
Plovdivskia Grand
Мнения: 643
Регистриран на: 01 юли 2009 15:57
Контакти:

Re: 10.04.2018 Купа на България (полуфинал) Ботев - Славия

Мнениеот Plovdivskia Grand » 11 апр 2018 10:11

Кой ти говори за очевидната засада на Стивън Петков?Много малко хора в България я разбират тази проста игра наречена футбол :idea: !Без повече коментар.

Потребителски аватар
Iavor
Мнения: 412
Регистриран на: 26 ное 2011 11:08
Местоположение: София
Контакти:

Re: 10.04.2018 Купа на България (полуфинал) Ботев - Славия

Мнениеот Iavor » 11 апр 2018 12:25

slash1912 написа:Железов си изпълни поръчката,за която беше пратен на тоя мач!

Да не признае гол от двуметрова засада, може би?

Потребителски аватар
Iavor
Мнения: 412
Регистриран на: 26 ное 2011 11:08
Местоположение: София
Контакти:

Re: 10.04.2018 Купа на България (полуфинал) Ботев - Славия

Мнениеот Iavor » 11 апр 2018 12:27

Plovdivskia Grand написа:Кой ти говори за очевидната засада на Стивън Петков?Много малко хора в България я разбират тази проста игра наречена футбол :idea: !Без повече коментар.

:lol:

Потребителски аватар
костенурк
Мнения: 2597
Регистриран на: 14 юли 2011 11:26
Контакти:

Re: 10.04.2018 Купа на България (полуфинал) Ботев - Славия

Мнениеот костенурк » 11 апр 2018 13:41

нека коментират само тези които са гледали мача.сигурно има защо целия отбор и феновете да са бесни на поръчковия свирчо и никой не говори за отменения гол

ето какво се е случило на четвъртфинала между Етър и Славия всеки да си прави изводите :

Не знам дали сте гледали 1/4 финала Етър-Славия ама такова рязане имаше за нашите насред Търново и никъде нищо не се писа и каза след това освен в нашия регионален сайт,съдията го скриха и след месец някъде казаха ,че е наказан ама колко и как не се споменава.Стефанов ги е нагласил тези неща в София ще ви е зор голям предпоалгам именно заради съдиите.

Ето ви интервю след мача на един от нашите,Димо Атанасов:

От 17-годишен играя в мъжкия футбол, обаче такова чудо не съм виждал. Но най-малкото нещо са отсъжданията. Не знам по каква причина. Но безобразието бе в последната минута: ако ви кажа, ще ви хване срам и вас. Ще ви кажа само първите думи на съдията към мен: „Яж ми …!” Съгласен съм да отида на детектор на лъжата, ако има доблестта, нека дойде и той и да каже дали ми каза това нещо, или не! Имам дете и семейство, мога да се закълна във всичко, готов съм за детектор на лъжата.

Аз може да съм викал, но не съм го псувал никога. Беше безобразен, такова нещо не съм виждал!

„Славия” освен купата нищо не им остава, как другояче да си го обясня. Не мога да кажа дали е имал нареждане да свири така, вие сами можете да го кажете. Вие такива дузпи някога виждали ли сте?! Ако такива неща са дузпи, ще има по сто на мач. Не мога да повярвам.

Много лошо тръгна мачът за главния съдия, защото поведохме с 1:0. Аз не мога да повярвам… Това е уникална подигравка! Направо ме е срам, а за него – не знам. Това нормално ли е да се случва? Направиха се бази, тренировъчен процес се води, опитваме се да играем футбол, и идва един такъв и разваля директно мача. Дава всичко от себе си мачът да завърши за единия отбор. Аз такова нещо не съм виждал… Ако почна да броя колко мача загубихме от съдиите, но днес беше направо… нямам думи!”

http://sport-vt.com/dimo-atanasov-sadiy ... zh-mi.html


Ето и още няколко статии за мача и съдията-

„Етър” брутално ощетен, охраната едва спаси съдиите след мача:

http://sport-vt.com/vetarv-brutalno-osh ... atcha.html

Феновете на Локо (Пд) и кандидатът за собственик Левент Назифоглу тайно се срещнаха вчера сутринта в пловдивския хотел "Кендрос".От фенклуба заявиха, че е тяхна инициативата за визитата под тепетата на турския бизнесмен.

Потребителски аватар
Red_Neck
Мнения: 13726
Регистриран на: 08 яну 2013 10:05
Skype: armenski_pop.bg
Контакти:

Re: 10.04.2018 Купа на България (полуфинал) Ботев - Славия

Мнениеот Red_Neck » 11 апр 2018 14:27

костенурк написа:нека коментират само тези които са гледали мача.сигурно има защо целия отбор и феновете да са бесни на поръчковия свирчо и никой не говори за отменения гол

Мача го гледах много внимателно. Имаше няколко по-леки нарушения в полза на Славия и толкова ....
В това ли се изразява "поръчковото съдийство"?
... ама като се сетя, че и за онова 2:6 съдията беше виновен, .... наистина няма нужда да се коментира.
"Левски срещу мракобесието - борба на волята срещу системата, доброто срещу злото! Това е заложено при нас. Отборът на народа срещу апарата, най-общо казано."
Из размислите на един „Дисидент“, или Как отборът на МВР и ДС пребори комунизма.

Потребителски аватар
Plovdivskia Grand
Мнения: 643
Регистриран на: 01 юли 2009 15:57
Контакти:

Re: 10.04.2018 Купа на България (полуфинал) Ботев - Славия

Мнениеот Plovdivskia Grand » 11 апр 2018 14:40

"Гледам,гледам/много внимателно :lol: /и нищо не виждам...когато погледнах по-хубаво,аз съм бил заспал :lol: :lol: :lol: "!

Потребителски аватар
Red_Neck
Мнения: 13726
Регистриран на: 08 яну 2013 10:05
Skype: armenski_pop.bg
Контакти:

Re: 10.04.2018 Купа на България (полуфинал) Ботев - Славия

Мнениеот Red_Neck » 11 апр 2018 14:51

Plovdivskia Grand написа:"Гледам,гледам/много внимателно :lol: /и нищо не виждам...когато погледнах по-хубаво,аз съм бил заспал :lol: :lol: :lol: "!

ОК, .... кажи тогава с какво толкова съдията повлия на резултата според теб, че оревахте света.
Неотсъдена дузпа, нередовен гол, спестен ЧК, ..... или обратен тъч :) :mrgreen: :mrgreen:

[offtopic]Ей ги убавците от вашите спортни медии:
След удар на Тошко Неделев Стергиакис изби, а при добавката Стивън Петков реализира, но съдията Валентин Железов отмени гола след спорна засада.

След края на мача Железов беше освиркван и към него полетяха различни предмети, съдийската бригада беше изведена с полиция.

:mrgreen: :mrgreen:[/offtopic]
"Левски срещу мракобесието - борба на волята срещу системата, доброто срещу злото! Това е заложено при нас. Отборът на народа срещу апарата, най-общо казано."
Из размислите на един „Дисидент“, или Как отборът на МВР и ДС пребори комунизма.


Върни се в “Славия”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 7 госта