10.04.2018 Купа на България (полуфинал) Ботев - Славия

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
venomcho
Мнения: 1814
Регистриран на: 21 яну 2011 16:36
Местоположение: Марково Тепе
Контакти:

Re: 10.04.2018 Купа на България (полуфинал) Ботев - Славия

Мнениеот venomcho » 11 апр 2018 15:38

Red_Neck написа:ОК, .... кажи тогава с какво толкова съдията повлия на резултата според теб, че оревахте света.
]


Викаш, само вие може да ревете, а?
Еми с густо ви следим ревовете след всеки мач с Домуса и със сигурност ще продължавате да ревете още много, за всеобщ кеф 8-)

Потребителски аватар
Show Must Go On
Мнения: 965
Регистриран на: 04 ное 2009 20:46

Re: 10.04.2018 Купа на България (полуфинал) Ботев - Славия

Мнениеот Show Must Go On » 11 апр 2018 17:36

Red_Neck написа:
Plovdivskia Grand написа:"Гледам,гледам/много внимателно :lol: /и нищо не виждам...когато погледнах по-хубаво,аз съм бил заспал :lol: :lol: :lol: "!

ОК, .... кажи тогава с какво толкова съдията повлия на резултата според теб, че оревахте света.
Неотсъдена дузпа, нередовен гол, спестен ЧК, ..... или обратен тъч :) :mrgreen: :mrgreen:

[offtopic]Ей ги убавците от вашите спортни медии:
След удар на Тошко Неделев Стергиакис изби, а при добавката Стивън Петков реализира, но съдията Валентин Железов отмени гола след спорна засада.

След края на мача Железов беше освиркван и към него полетяха различни предмети, съдийската бригада беше изведена с полиция.

:mrgreen: :mrgreen:[/offtopic]


Какво искаме от съдията ли??? Аз лично заради такива като теб искам - урода лиска да не мрънка и да му свирят всеки мач както на нас :evil:
Дано говедата, които са по-мъжки от вас ви изтряскат, ако не ви налазя темата с кеф.

Потребителски аватар
slash1912
Мнения: 17307
Регистриран на: 15 окт 2010 10:25
Skype: извън линия
Местоположение: Пловдив,стадион "Христо Ботев",Трибуна "Изток"
Контакти:

Re: 10.04.2018 Купа на България (полуфинал) Ботев - Славия

Мнениеот slash1912 » 11 апр 2018 18:01

Red_Neck написа:
Plovdivskia Grand написа:"Гледам,гледам/много внимателно :lol: /и нищо не виждам...когато погледнах по-хубаво,аз съм бил заспал :lol: :lol: :lol: "!

ОК, .... кажи тогава с какво толкова съдията повлия на резултата според теб, че оревахте света.
Неотсъдена дузпа, нередовен гол, спестен ЧК, ..... или обратен тъч :) :mrgreen: :mrgreen:

[offtopic]Ей ги убавците от вашите спортни медии:
След удар на Тошко Неделев Стергиакис изби, а при добавката Стивън Петков реализира, но съдията Валентин Железов отмени гола след спорна засада.

След края на мача Железов беше освиркван и към него полетяха различни предмети, съдийската бригада беше изведена с полиция.

:mrgreen: :mrgreen:[/offtopic]

Що трябва да има дузпи,нередовни голове и ЧК,за да е поръчков съдията?Просто добута Славия до удобен за тях резултат в реванша.Нарушенията се свиреха само за гостуващия отбор,за нас се подминаваха технично.Засади имаше и те бяха безспорни.Само че,това зад вратата не се вижда.И след като цял мач си изнервял публиката с неадекватна свирка,тя в тоя момент побеснява.
[rimg]https://media.giphy.com/media/TGLJSYDmVQAqZsVPYN/giphy-downsized.gif[/rimg]

Потребителски аватар
1913SS
Мнения: 318
Регистриран на: 17 авг 2014 15:06
Контакти:

Re: 10.04.2018 Купа на България (полуфинал) Ботев - Славия

Мнениеот 1913SS » 14 апр 2018 08:33

Първо искам да поздравя всички, които бяха на мача. Показахме на всички че ни има, но ние като публика искаме за нещо да се борим. Може би 10 години не бяхме правили такова гостуване. Ботев е по класен отбор в момента от нас. Да наистина спорните положения се свиреха в наша полза. Ние колко пъти са ни ощетявали особено срещу сини и червени. Никога не сме чупили собствения стадион. Сигурно от глобите до сега дето плаща отбора Ви, може би ще построите част от колежа или отидат за деца в Ботев. Иначе имаме сили да Ви отстрани. Вчера показахме с мача в Благоевград, че можем да го направим. Стига да го поискаме. Само Славия.

Потребителски аватар
DarkPsy
Мнения: 3644
Регистриран на: 16 юли 2013 11:18

Re: 10.04.2018 Купа на България (полуфинал) Ботев - Славия

Мнениеот DarkPsy » 18 апр 2018 14:43

Това нормално ли е според вас?

"Чичо Венци обяви война на Ботев! Обяви 20 лева за билет за реванша!"

http://plovdivderby.com/2018/04/18/chic ... ment-56043

Потребителски аватар
slash1912
Мнения: 17307
Регистриран на: 15 окт 2010 10:25
Skype: извън линия
Местоположение: Пловдив,стадион "Христо Ботев",Трибуна "Изток"
Контакти:

Re: 10.04.2018 Купа на България (полуфинал) Ботев - Славия

Мнениеот slash1912 » 18 апр 2018 20:53

Ръководството на Славия е взело меко казано скандално решение билетите за реванша срещу Ботев от полуфиналите за Купата на България да бъдат по…20 лева. Нищо, че футболът е за феновете, а така те биват разколебавани и дразнени. Ясно е, че целта на Венци Стефанов е да откаже бултрасите от масово посещение на съдбовния двубой в София на 24 април.



Plovdiv-Press се свърза с президента Венцеслав Стефанов и той разкри какво е в основата на идеята за 20-левовите билети:

– Господин Стефанов, вярно ли е, че билетите за реванша за Купата ще са по 20 лева? В Коматево феновете влизаха срещу 8 и 10, славистите също…

„Да, вярно е – така решихме, по 20 лева ще са билетите за всички, които искат да гледат мача Славия-Ботев. Няма какво да ми говорите за реципрочност. В Коматево изобщо не бива да се играят мачове, ни за Купа ни за първенство.

– Все пак Вие сте член на Изпълкома и следва да мислите за запалянковците. Това Ваше решение обаче не кореспондира с такова нещо. Какво са виновни бултрасите, че Ботев играе в Коматево? Не са ли скъпите билети демонстрация на страх от страна на Славия?

– Тези т. нар. бултраси са страшна напаст. Цял мач плюха нашия щаб и играчи, сега ще си платят като попове за свършеното. Отсега Ви казвам – на Националния стадион ще има засилена охрана и няма да си разиграват коня, както в Коматево. Не ни е страх -колкото искат да идват от Пловдив, но всеки ще трябва да извади по 20 лева.

– Билети от 20 лева не са ли предпоставка за ексцесии от феновете?

– Няма да има никакви ексцесии, взел съм мерки. Ще наемем много охрана и полиция. Вижте, да ми сравнявате Коматево с Националния стадион и ботевистите със славистите – все едно ми сравнявате Фолксваген с Ферари.

– Феновете на Славия също ли ще се бръкнат с по 20 лева или ще влизат на стадиона по четирима за 1 билет?

– Няма такова нещо. Феновете на Славия също ще влизат срещу 20 лева. Не подлежи на коментар.

Ето го продължението на поръчковия съдия от първия мач.Чичо Венци е решил да си добута отбора до финала,но не е познал!
[rimg]https://media.giphy.com/media/TGLJSYDmVQAqZsVPYN/giphy-downsized.gif[/rimg]


Върни се в “Славия”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 17 госта