ЛЕ: Заглембе-СЛАВИЯ (реванш)

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Странджата
Мнения: 3973
Регистриран на: 07 дек 2009 21:29
Контакти:

Re: ЛЕ: Заглембе-СЛАВИЯ (реванш)

Мнениеот Странджата » 05 юли 2016 15:28

Успех на Славия!
Венци е позор за този славен клуб.
За тези, които ще пътуват - от втори е върнат контрола по границите на Полша заради срещата на НАТО, посещението на папата и Световния младежки ден.

Потребителски аватар
galin56
Мнения: 2510
Регистриран на: 01 мар 2010 15:52
Местоположение: Ботевград
Контакти:

Re: ЛЕ: Заглембе-СЛАВИЯ (реванш)

Мнениеот galin56 » 05 юли 2016 16:48

Не ги знам що за отбор, са и полските отбори не бият много, много в Европа. Но ако вярно заплатите им почват от 12 бона в евро нагоре, и като знам нивото на полския футбол и нивото на бълграския, всичко друго различно от 2-3 на 0 в реванша и продължаване на поляците ще е сензация.

Потребителски аватар
ivan56
Мнения: 10771
Регистриран на: 02 май 2012 11:08
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: ЛЕ: Заглембе-СЛАВИЯ (реванш)

Мнениеот ivan56 » 05 юли 2016 17:12

Успех, дано ги излъжете.
Тука вече е с тризнаци Сиса :lol:
Drunken_Master написа:
SSS написа:Ти сам натъртваше,че си адски сериозния човек с тризнаци и си управител на гурме ресторан

това е от един друг форум,момчето тръгва да звъни на бившето ми работно място "за да докаже нещо"...

Потребителски аватар
Странджата
Мнения: 3973
Регистриран на: 07 дек 2009 21:29
Контакти:

Re: galin56

Мнениеот Странджата » 05 юли 2016 19:59

За доходите на футболиситте – справка за 2014 година – средна заплата - около 14 хиляди лева, най-ниска заплата за начинаещ – 1200 – 3000 лева, най-големите звезди получават 50-60 хиляди лева месечно.
Договорите са предимно граждански – навярно заради по-ниския данък, който плаща работодателят (коментарът е мой)
За две години има ръст на заплатите в различните сектори с около 200-250 лева - месечно
http://www.fakt.pl/sport/pilka-nozna/il ... ce/0tfp22q
За сравнение:
мининална заплата - 821 лв
Средна заплата в частния сектор 1932 лв
Средна заплата в държавния сектор 1806
Данните са за първото тримесечие на тази година,, За две години има ръст на заплатите в различните сектори с около 200-250 лева - месечно
http://wynagrodzenia.pl/gus

Потребителски аватар
Аврамов
Мнения: 453
Регистриран на: 31 юли 2014 15:52
Контакти:

Re: ЛЕ: Заглембе-СЛАВИЯ (реванш)

Мнениеот Аврамов » 05 юли 2016 23:13

Успех на нашите момчета и много се радвам, че всички във форума са твърдо зад отбора.

ДА ЖИВЕЕ БЪЛГАРИЯ!

1921_forever
Мнения: 6
Регистриран на: 05 юли 2016 23:47
Контакти:

Re: ЛЕ: Заглембе-СЛАВИЯ (реванш)

Мнениеот 1921_forever » 06 юли 2016 01:07

Успех на Славия!
Малко песимистично, но не мога да повярвам, че все още има отбори, по-слаби от българските. Стискам палци на Славия, но по-вероятно е да отпаднат..

Потребителски аватар
dunavfc
Мнения: 7975
Регистриран на: 28 мар 2010 18:54
Контакти:

Re: ЛЕ: Заглембе-СЛАВИЯ (реванш)

Мнениеот dunavfc » 06 юли 2016 01:35

1913 написа:Невероятното стана факт и вместо боксова круша младите момчета спечелиха победата. Дано имаме късмет и във втория мач срещу отбор, в който най-ниската заплата е 12 000 евро месечно. Поляците си остават фаворит, откъдето и да се погледне, но нашите младежи нямат какво да губят, могат само да спечелят от този мач.

С няколко души от форума утре потегляме за Полша, дано се върнем щастливи и доволни след мача, с много разкази и снимки... САМО СЛАВИЯ!


Има ли някъде инфо за заплатите на поляците, защото ми звучи направо стряскащо :shock:

Иначе имам огромно уважение към един от най-големите и величествени отбори в България, но не мога понасям президента ви, който е еманация на всичко случващо се в страната ни в последните 25 год.

Потребителски аватар
eelche
Мнения: 2125
Регистриран на: 08 сеп 2009 00:50
Местоположение: Havana,Cuba
Контакти:

Re: ЛЕ: Заглембе-СЛАВИЯ (реванш)

Мнениеот eelche » 06 юли 2016 12:23

Радвам се за Славия,но е време да си кажем истината! Заглембие Любин бяха жестоко подценили отбора на Славия.Играха на полусъединител и пак изпуснаха поне 3 чисти положения,хванаха защитата ви 3-4 пъти имаха доста чисти положения.Славия се възползва от единствения си шанс и реализира късния гол.

При цялото ми уважение много трудно ще прескочите Заглембие,не казвам невъзможно,но много трудно.Падне ли ранен гол,мача отива по дяволите.Затворите ли се от първите минути,мача отива по дяволите.Тия млади играчи не ги виждам,особено в мач под такова напрежение.Все пак ви желая успех,но прескочите ли ги,на следващия етап ще ядете здрав бой от следващия противник.

За мен голямото разочарование беше Берое - да не можеш да вкараш гол или два на наистина слаб отбор,посредствен отбор, си е направо разочарование!

Желая успех на Берое и на Славия,но си мисля,че тази година ще е поредното разочарование в ЕКТ за българския клубен футбол.ДАНО НЕ СЪМ ПРАВ!
Поклон пред най-великия отбор на Левски 1963-1968!

"Смъртта не е най-голямата загуба в живота.Най-голямата загуба е това,което умира в нас докато сме още живи.НИКОГА НЕ СЕ ПРЕДАВАЙ!"

ivailo1403
Мнения: 327
Регистриран на: 06 юли 2013 11:12
Контакти:

Re: ЛЕ: Заглембе-СЛАВИЯ (реванш)

Мнениеот ivailo1403 » 06 юли 2016 12:24

И аз се присъединявам към пожеланията за успех на Славия ! Дано отстранят поляците !

kiril.a.d
Мнения: 2537
Регистриран на: 21 юли 2015 23:04
Контакти:

Re: ЛЕ: Заглембе-СЛАВИЯ (реванш)

Мнениеот kiril.a.d » 06 юли 2016 12:38

Умилително е човек да вижда токова много мечтатели, но все ми се струва, че България е на този хал, именно от прекалено много мечтатели и липсата на реалисти...
Е, добре - и аз ви пожелавам успех и по едно ферари с цвят червен, за всеки от мечтателите! :)
Понеже се видя че не можем да станем французи, махам Марсилезата. В Ориента си е по-добре, нали?


Върни се в “Славия”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 7 госта