XX кръг - Пирин-Славия

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
1913
Мнения: 2235
Регистриран на: 24 мар 2008 17:15
Контакти:

XX кръг - Пирин-Славия

Мнениеот 1913 » 07 дек 2015 20:51

Предстои интересен мач, тъй като и двата отбора записаха по две поредни победи, като тази на Пирин срещу Черно море впечатлява сериозно. Допълнително, Пирин няма загуба в шест поредни мача, в това число взеха пет точки от трите водещи отбора, в мачовете с които, ние катастрофирахме сериозно. На този фон ние сме без треньор, Фугата изпълнява временно функцията, но няма как да не се усети липсата на Иван Колев. Надявам се убедителната победа, която нашите спечелиха през лятото в Благоевград, да им даде самочувствие, което да доведе до добра игра, каквато на моменти демонстрираха в днешния мач срещу Локомотив (Пд).
[center][wrapimg=]https://scontent-frt3-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-0/s350x350/1782155_10203359119959520_2077530093_n.jpg?oh=d835df5c333af43a2432f0d8305f9166&oe=586C0965[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
Avrameca
Мнения: 4921
Регистриран на: 13 авг 2010 18:00
Skype: имам :)
Контакти:

Re: XX кръг - Пирин-Славия

Мнениеот Avrameca » 07 дек 2015 22:00

1:1
[offtopic][wrapimg=]http://i.telegraph.co.uk/multimedia/archive/02474/SL-carragher0_2474548b.jpg[/wrapimg][/offtopic]
[offtopic][wrapimg=]http://4.bp.blogspot.com/-O3uFSSdTI5g/TuDx_ggXNNI/AAAAAAAAAJg/gS86TiPiXZA/s1600/%D1%81%D0%B8%D1%80.gif[/wrapimg][/offtopic]

Потребителски аватар
action66
Мнения: 1080
Регистриран на: 07 дек 2014 03:04
Skype: kokaracha66
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: XX кръг - Пирин-Славия

Мнениеот action66 » 07 дек 2015 22:23

1913 написа:Предстои интересен мач, тъй като и двата отбора записаха по две поредни победи, като тази на Пирин срещу Черно море впечатлява сериозно. Допълнително, Пирин няма загуба в шест поредни мача, в това число взеха пет точки от трите водещи отбора, в мачовете с които, ние катастрофирахме сериозно. На този фон ние сме без треньор, Фугата изпълнява временно функцията, но няма как да не се усети липсата на Иван Колев. Надявам се убедителната победа, която нашите спечелиха през лятото в Благоевград, да им даде самочувствие, което да доведе до добра игра, каквато на моменти демонстрираха в днешния мач срещу Локомотив (Пд).



По нашите недей съди. Те си знаят защо играят на "иди ми дойди ми". Вероятно има и договорка за кинти към ръководството по линия на "изненадващи резултати". А нашите собственици като "поръчат" нещо,не обичат да не се изпълнява.....Не е здравословно най-малкото. Но вие ако играете реално,а не за резултат,който носи пари,може да биете.

Потребителски аватар
embaro
Мнения: 279
Регистриран на: 09 окт 2008 03:16
Контакти:

Re: XX кръг - Пирин-Славия

Мнениеот embaro » 07 дек 2015 22:27

Първо да отбележа че съм фен на ЦСКА което означава че съм безпристрастен.Относно този мач през лятото 0:3 при 0:0 Пирин изпуснаха 2 чисти положение,после съмнителна дузпа за Славия и два гола на контри.Разликата във формата на Пирин от лятото и сега е огромна и на Славия ще им е много трудно да спечелят.Пирин играе със самочуствие,треньорс им е най-добрия в А група и не на последно място да не се забравя и пропуснатата победа на Пирин в Овча Купел с пропусната дузпа в последната минута,прогноза 2:0 за Пирин.

Потребителски аватар
Hearts_on_Fire
Мнения: 253
Регистриран на: 18 юни 2015 19:40

Re: XX кръг - Пирин-Славия

Мнениеот Hearts_on_Fire » 07 дек 2015 23:17

Славия сигурно ще си повярва повече отколкото трябва, след като би Локо Пд. От своя страна пък Пирин вече добиха самочувствие, но имат треньор, който знае как да ги държи здраво стъпили на земята.
Знакът "2" го изключвам като възможност. Успех на "орлетата"!
Gary Shaw написа:Молете се "Проклятието на Ева'' да е само за тоя сезон , да не е като онова на Бенфика от Бела Гутман :lol:

Потребителски аватар
Captain Stottlemeyer
Мнения: 9979
Регистриран на: 02 окт 2009 16:25

Re: XX кръг - Пирин-Славия

Мнениеот Captain Stottlemeyer » 08 дек 2015 10:49

Обикновено при смяната на треньора във всеки отбор има известен подем. Само че, непостоянството е характерна черта за всички български клубове. След няколко успешни мача „Пирин” се взеха за голяма работа, а и досега никой не ги приемаше на сериозно. „Славия” са „крив” отбор, който може да обърка сметките на всички. Възможно е да е имало цупене сред футболистите заради забавената заплата. Минус е напускането на треньора Иван Колев. В „А” група Шенсой може да е най-добър в разказването на вицове, но той е най-добър треньор толкова, колкото аз съм Далай Лама. Смятам, че „Славия” няма да загуби този мач, въпросът е дали ще може да го спечели... 8-)
"Има една страна България и в тази страна България има един отбор „Левски”. В този отбор съм се родил, в този отбор ще умра!" Георги АСПАРУХОВ

Потребителски аватар
Vencho
Мнения: 29
Регистриран на: 04 окт 2013 10:21
Местоположение: Благоевград
Контакти:

Re: XX кръг - Пирин-Славия

Мнениеот Vencho » 08 дек 2015 11:04

Дано "орлетата" да продължат с добрите игри напоследък и да победят Славия! Аз съм от Благоевград и мога да ви кажа, че никой от Пирин не се е помислил за "голяма работа" и не са "вирнали носове"!!

Ще съм доволен и на победа с 1 гол разлика!
I Am The Only Thing I'm Afraid Of

Потребителски аватар
Жълто-черен Пловдив
Мнения: 1437
Регистриран на: 28 дек 2013 10:56
Местоположение: Пловдив
Контакти:

Re: XX кръг - Пирин-Славия

Мнениеот Жълто-черен Пловдив » 08 дек 2015 11:08

Captain Stottlemeyer написа:Обикновено при смяната на треньора във всеки отбор има известен подем. Само че, непостоянството е характерна черта за всички български клубове. След няколко успешни мача „Пирин” се взеха за голяма работа, а и досега никой не ги приемаше на сериозно. „Славия” са „крив” отбор, който може да обърка сметките на всички. Възможно е да е имало цупене сред футболистите заради забавената заплата. Минус е напускането на треньора Иван Колев. В „А” група Шенсой може да е най-добър в разказването на вицове, но той е най-добър треньор толкова, колкото аз съм Далай Лама. Смятам, че „Славия” няма да загуби този мач, въпросът е дали ще може да го спечели... 8-)

Шенсой може да не е най-добрият треньор и ти да не си Далай Лама, но ви го сложи хубаво между бузките :)

Потребителски аватар
Tepkobek
Мнения: 192
Регистриран на: 21 апр 2015 14:26
Контакти:

Re: XX кръг - Пирин-Славия

Мнениеот Tepkobek » 08 дек 2015 12:29

Жълто-черен Пловдив написа:
Captain Stottlemeyer написа:Обикновено при смяната на треньора във всеки отбор има известен подем. Само че, непостоянството е характерна черта за всички български клубове. След няколко успешни мача „Пирин” се взеха за голяма работа, а и досега никой не ги приемаше на сериозно. „Славия” са „крив” отбор, който може да обърка сметките на всички. Възможно е да е имало цупене сред футболистите заради забавената заплата. Минус е напускането на треньора Иван Колев. В „А” група Шенсой може да е най-добър в разказването на вицове, но той е най-добър треньор толкова, колкото аз съм Далай Лама. Смятам, че „Славия” няма да загуби този мач, въпросът е дали ще може да го спечели... 8-)

Шенсой може да не е най-добрият треньор и ти да не си Далай Лама, но ви го сложи хубаво между бузките :)



А на вас ако го сложи дали догодина няма да играете дерби със Сокол Марково :roll:

Потребителски аватар
boabbb
Мнения: 24527
Регистриран на: 07 авг 2013 09:19
Контакти:

Re: XX кръг - Пирин-Славия

Мнениеот boabbb » 08 дек 2015 14:08

2:0 - възхода на Пирин продължава 8-)
Леевски, оле :lol: :lol: :lol:


Върни се в “Славия”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 28 госта