VI кръг - "Ботев" (Пд)-СЛАВИЯ

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
MCMXIII
Мнения: 12745
Регистриран на: 15 юли 2010 16:17
Местоположение: София
Контакти:

Re: VI кръг - "Ботев" (Пд)-СЛАВИЯ

Мнениеот MCMXIII » 24 авг 2014 18:49

MCMXIII написа: Играят ли нашите както в последната среща, шансовете са ни точно 0... Голяма нула при това.
Искрено се надявам, да играят с желание, за да имаме положителен резултат. Точките са ни много важни ;)


Лошото е, че не виждам, как през втората част ще променим нещо...
[center][wrapimg=]http://www.img-share.eu/main/download_image/1913fxPMh3F.jpg[/wrapimg][/center]

slavchoshumanov
Мнения: 227
Регистриран на: 11 авг 2013 20:54
Контакти:

Re: VI кръг - "Ботев" (Пд)-СЛАВИЯ

Мнениеот slavchoshumanov » 24 авг 2014 19:52

Трагични сме !!!!!!!!! Честита победа на Ботев ! Незабавна оставка на Радуканов! С него да си ходи и това недоразумение наречено вратар - КЛОУНА гошо вратарчето! Този клоун даже бил треньор на вратарите в Славия ! Пази боже, сляпо да прогледа, казал е Алеко Константинов. И двата гола са чисто вратарски, не че останалата част негодници- играха нещо- играха ганкиното, даже и не го не могат да играя:)!
Иначе чета обяват открити и закрити тренировки Славия, все едно са Реал Мадрид! Не ми се мисли, какво ни чака С Литекс другия кръг. Незабавна оставка на Радуканов и на врата Емил Петров или някой от младежите !

samobotev
Мнения: 2247
Регистриран на: 20 май 2008 00:44
Контакти:

Re: VI кръг - "Ботев" (Пд)-СЛАВИЯ

Мнениеот samobotev » 24 авг 2014 21:08

Чак пък вратарски голове. Според мен бяха по скоро заради груби грешка в защитата и не виждам защо трябва вратаря да ви е виновен. При първия гол груба грешка на ваш играч позволи на Огнянов да овладее топката и да изведе Иршак сам срещу Петков тук не виждам какво повече можеше да направи вратаря. При втория гол остро центриране след корнер и 2-3ма играча на Славия гледаха как Балтанов спокойно отиграва топката.
Иначе много слабо играхте първото полувреме, второто почнахте по добре но точно тогава падна и втория гол след което отбора ви се срина и чак в последните 5 минути на мача създадохте 2-3 положения но ги изтървахте.

Общо взето според мен никак не лош мач за стандартите на България като на Славия им липсваше малко повече хъс и желание .

Потребителски аватар
DarkPsy
Мнения: 3649
Регистриран на: 16 юли 2013 11:18

Re: VI кръг - "Ботев" (Пд)-СЛАВИЯ

Мнениеот DarkPsy » 24 авг 2014 22:26

bulgaro написа:В нападение разчитаме само на борбеността на един Чунчуков и някое гениално отиграване на Цветков.
Защитата ни е толкова неадекватна, че е истинско чудо как до сега не са си отбелязали няколко автогола.
Специфичният "стил", с който треньорът ни ръководи срещите, може да засрами дори закоравял каруцар.
Прогноза : Х2


Крайно време е да отидеш и да се застреляш някъде!

Потребителски аватар
DarkPsy
Мнения: 3649
Регистриран на: 16 юли 2013 11:18

Re: VI кръг - "Ботев" (Пд)-СЛАВИЯ

Мнениеот DarkPsy » 24 авг 2014 22:29

drughi написа:Ботев не са нищо особенно. Повечето им точки досега ги спечелиха с късмет. Ако играете сериозно, и ако си вкарате положенията, този мач в Коматево няма как да го загубите. Успех.


Ти също можеш да се гръмнеш.

Потребителски аватар
MCMXIII
Мнения: 12745
Регистриран на: 15 юли 2010 16:17
Местоположение: София
Контакти:

Re: VI кръг - "Ботев" (Пд)-СЛАВИЯ

Мнениеот MCMXIII » 24 авг 2014 22:40

samobotev написа:Чак пък вратарски голове. Според мен бяха по скоро заради груби грешка в защитата и не виждам защо трябва вратаря да ви е виновен. При първия гол груба грешка на ваш играч позволи на Огнянов да овладее топката и да изведе Иршак сам срещу Петков тук не виждам какво повече можеше да направи вратаря. При втория гол остро центриране след корнер и 2-3ма играча на Славия гледаха как Балтанов спокойно отиграва топката.
Иначе много слабо играхте първото полувреме, второто почнахте по добре но точно тогава падна и втория гол след което отбора ви се срина и чак в последните 5 минути на мача създадохте 2-3 положения но ги изтървахте.

Общо взето според мен никак не лош мач за стандартите на България като на Славия им липсваше малко повече хъс и желание .

Пич, гола водА сме. Вий играхте добре, ний нищо. Честито!
[center][wrapimg=]http://www.img-share.eu/main/download_image/1913fxPMh3F.jpg[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
DarkPsy
Мнения: 3649
Регистриран на: 16 юли 2013 11:18

Re: VI кръг - "Ботев" (Пд)-СЛАВИЯ

Мнениеот DarkPsy » 24 авг 2014 22:48

Абе имахте една-две добри контраатаки и при повече умения ставаше лошо. Едната беше доста фрапираща, когато вашия номер 10, не знам кой е, не подложи крак на гредата. Второто полувреме.

Потребителски аватар
slash1912
Мнения: 17344
Регистриран на: 15 окт 2010 10:25
Skype: извън линия
Местоположение: Пловдив,стадион "Христо Ботев",Трибуна "Изток"
Контакти:

Re: VI кръг - "Ботев" (Пд)-СЛАВИЯ

Мнениеот slash1912 » 25 авг 2014 12:01

Имате добри футболисти,просто вчера не ви се получи играта.Не знам защо искате да гоните Радуканов и кой ще го смени.Според мен на Петков му е време да се отказва.В такъв мач нямаше нужда от неговите циркаджилъци.Първото полувреме си беше забравил водата и викаше като каруцар към резервния вратар да му носи :lol:
[rimg]https://media.giphy.com/media/TGLJSYDmVQAqZsVPYN/giphy-downsized.gif[/rimg]

Потребителски аватар
MCMXIII
Мнения: 12745
Регистриран на: 15 юли 2010 16:17
Местоположение: София
Контакти:

Re: VI кръг - "Ботев" (Пд)-СЛАВИЯ

Мнениеот MCMXIII » 25 авг 2014 12:09

slash1912 написа:Имате добри футболисти,просто вчера не ви се получи играта.Не знам защо искате да гоните Радуканов и кой ще го смени.Според мен на Петков му е време да се отказва.В такъв мач нямаше нужда от неговите циркаджилъци.Първото полувреме си беше забравил водата и викаше като каруцар към резервния вратар да му носи :lol:


Проблемът е, че не за първи път не ни се получава играта. Доста константно се получава. Това е лошо!
Жоро Петков си го знаем. Класен вратар е, но си има и тъмна страна ;)
[center][wrapimg=]http://www.img-share.eu/main/download_image/1913fxPMh3F.jpg[/wrapimg][/center]

slavchoshumanov
Мнения: 227
Регистриран на: 11 авг 2013 20:54
Контакти:

Re: VI кръг - "Ботев" (Пд)-СЛАВИЯ

Мнениеот slavchoshumanov » 25 авг 2014 14:19

Да головете са вратарски, при първия центриране на малката палантерия, пред вратата на Славия, там вратаря е БОГ!!!!! Приятелю, а при втория центриране от корнер нашто "Вратарче" излиза- връща се и така. Бил е класен вратар Гошо Петков преди 7-10 години! Колкото до треньора ще се намери такъв с Радуканов не свършва света!!!!


Върни се в “Славия”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 19 госта