ТЕМИ, ИНТЕНЗИТЕТ НА ПУБЛИКАЦИИ, КАЧЕСТВО НА КОНТИНГЕНТИ

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
slavia_forever
Мнения: 19574
Регистриран на: 12 авг 2008 20:13
Местоположение: София
Контакти:

Re: ТЕМИ, ИНТЕНЗИТЕТ НА ПУБЛИКАЦИИ, КАЧЕСТВО НА КОНТИНГЕНТИ

Мнениеот slavia_forever » 12 фев 2009 22:05

botev champion написа:Славия май излизам прав за имунитета на някои субекти от групата на така наречените фенове на доко Пд.

Не съвсем. Постой около месец и наблюдавай как реагират. Аз наблюдавам внимателно и реагирам съобразно видяното (и разбира се, на базата на позволеното)! :idea: :!: За това ти казах, не обиждай и не реагирай първосигнално. Това е техния стил. Остави ги да контрастират, с техните си мнения. Те знаят как, стига и ти да знаеш как. За това постой, погледай и се дръж уважително с тях. Обиди, тях не ги раняват. Болната им тема е истината. Това е моят съвет. Вместо да ги псуваш, отвори една цивилизована тема, например: "Традициите на "Б" група и участвалите отбори там". Ще видиш как, ведага ще почнат да ти изброяват, рекорди по посещаемост в "Б група и ще забавляват хората :idea: :!: . Половината ще ги баннат за псувни и след това хората, ще се радват на цивилизован диалог. И всичко това, в рамките на правилата и добрия тон :idea: :!:
Колкото по-малко е умът, толкова по-трудно е да бъде скрит!" М.Генин
[wrapimg=]http://www.pfcslavia.com/images/slaviasmall.gif[/wrapimg]

botev champion
Мнения: 401
Регистриран на: 25 яну 2009 18:38

Re: ТЕМИ, ИНТЕНЗИТЕТ НА ПУБЛИКАЦИИ, КАЧЕСТВО НА КОНТИНГЕНТИ

Мнениеот botev champion » 12 фев 2009 22:12

slavia_forever написа:
botev champion написа:Славия май излизам прав за имунитета на някои субекти от групата на така наречените фенове на доко Пд.

Не съвсем. Постой около месец и наблюдавай как реагират. Аз наблюдавам внимателно и реагирам съобразно видяното (и разбира се, на базата на позволеното)! :idea: :!: За това ти казах, не обиждай и не реагирай първосигнално. Това е техния стил. Остави ги, да контрастират с техните си мнения. Те знаят как, стига и ти да знаеш как. За това постой, погледай и се дръж уважително с тях. Обиди, тях не ги раняват. Болната им тема е истината. Това е моят съвет. Вместо да ги псуваш, например отвори една цивилизована тема, например: "Традициите на "Б" група и участвалите отбори там". Ще видиш как, ведага ще почнат да ти изброяват, рекорди по посещаемост в "Б група и ще забавляват хората :idea: :!: . Половината ще ги баннат за псувни и след това хората, ще се радват на цивилизован диалог. И всичко това, в рамките на правилата и добрия тон :idea: :!:

Хм....отварял съм подобни теми макар и с друг ник.Не мисля,че някога ще започнат да се държат цивилизовано.Поне повечето от тях.Между другото никога не ги псувам.Прекалено локомотивско е!

staria
Мнения: 2787
Регистриран на: 04 окт 2008 19:12
Контакти:

Re: ТЕМИ, ИНТЕНЗИТЕТ НА ПУБЛИКАЦИИ, КАЧЕСТВО НА КОНТИНГЕНТИ

Мнениеот staria » 12 фев 2009 22:18

slavia_forever написа:
staria написа:
slavia_forever написа:Пловдив Рам,
Само си погледни "нетенденциозните" си писания, обосновките и коректността си и си отговори сам, защо не ти отговарям.
Ок искаш фактори кой отбор е автентичен и кой не... :lol:
Не е ли унизително, да искаш да ти повтарям, как Локомотив Пловдив, бе неспособен да влезе в "А" група и как вкарвайки го един, от един от най-големите (признати не от мен), разстреляни престъпници, от най-жестоките мутренски времена на прехода, стана шампион?! Не ме карай да ти говоря за фактори за автентичност. Отбор, който е неспособен да влезе в "А" група, дори и шампион, той си е просто отборът, вкаран в "А" група. :idea: :idea: :idea: :lol:

П.П. Няма да те карам да признаваш поведението на съфорумниците ти, защото виждам, че не си в състояние да направиш дори това. Аз не те карам да ги съдиш, но ти за всичко, подобно на други тук "от 100 кладенеца вода ще извадиш" и няма да си справедлив и обективен. Поне това доказа недвусмислено. Явно нтелектът ти стига до там, да се мъчиш да оспориш, дори и неоспорими неща и да си четеш и цитираш, както "Дявола евангилието"! Не ти прави чест. Канара ти каза, че си "дребна душа"! Аз няма да те нарека така! Иска ми се сам, да осъзнаеш дали е така... :idea: :!:


ти кажи за ударник ли беше или за строител? Как влезе славия 1951 година в а група? Май както винаги, старите евреи са отново първите, първите, първите мошенници в българския футбол.

Ти сам каза: "Не питай старило, питай патило :lol: ". Дребните ти заяждания, те правят за смях, тъй като и те контрастират на фона на МОИТЕ, насрещни постове. Кажи още нещо такова, за да се забавляваме и посмеем, най-малкото аз, което не е малко, нали?! :lol:



Мдаа, и ти си безсилен като пернатите колежки. Като опре ножа до кокала и или сменяш темата или пренебрегваш мнението. Наблюдавам те от известно време моето момче, плосък си като тапет. Досега съм ти задал няколко въпроса и на никой не си отговорил. Смятам да ги повторя:
1. Казваш титлата на локото била купена. Кажи ми от кого и за колко? Искам да купя една и на беласица и понеже знаеш кой и къде ги продава, казвай да купувам.
2. Ти на ударник ли си фен или на строител? За мен от 1951 година славия умря. Това най-нагледно си личи и на стадиона в овча купел (как добре звучи за такъв овчи отбор). Това не е заяждане, просто искам да отворя очите на така симпатичните ми фенове на славия. Тази славия не е онази славия или да цитирам един стар сериал: кукувиците не са това което са.
3. Ти ботев казваш ти били симпатични. Добре но кой имаш предвид: онзи който го обединиха с ЦСКА и вкараха на следващата година с указ в а група, тракия ли (която е обединение на 3! пловдивски отбора: ботев, спартак и академик) или новосъздадения през 1989 година ботев 1912?

botev champion
Мнения: 401
Регистриран на: 25 яну 2009 18:38

Re: ТЕМИ, ИНТЕНЗИТЕТ НА ПУБЛИКАЦИИ, КАЧЕСТВО НА КОНТИНГЕНТИ

Мнениеот botev champion » 12 фев 2009 22:26

Староста не те оправдава!!!Прекалено ама прекалено изкуфял си.Разбира се ако не си над 90 или под7.Как изобщо пазиш равновесие?

Потребителски аватар
slavia_forever
Мнения: 19574
Регистриран на: 12 авг 2008 20:13
Местоположение: София
Контакти:

Re: ТЕМИ, ИНТЕНЗИТЕТ НА ПУБЛИКАЦИИ, КАЧЕСТВО НА КОНТИНГЕНТИ

Мнениеот slavia_forever » 12 фев 2009 22:31

Staria:
Мдаа, и ти си безсилен като пернатите колежки. Като опре ножа до кокала и или сменяш темата или пренебрегваш мнението. Наблюдавам те от известно време моето момче, плосък си като тапет. Досега съм ти задал няколко въпроса и на никой не си отговорил. Смятам да ги повторя:
1. Казваш титлата на локото била купена. Кажи ми от кого и за колко? Искам да купя една и на беласица и понеже знаеш кой и къде ги продава, казвай да купувам.
2. Ти на ударник ли си фен или на строител? За мен от 1951 година славия умря. Това най-нагледно си личи и на стадиона в овча купел (как добре звучи за такъв овчи отбор). Това не е заяждане, просто искам да отворя очите на така симпатичните ми фенове на славия. Тази славия не е онази славия или да цитирам един стар сериал: кукувиците не са това което са.
3. Ти ботев казваш ти били симпатични. Добре но кой имаш предвид: онзи който го обединиха с ЦСКА и вкараха на следващата година с указ в а група, тракия ли (която е обединение на 3! пловдивски отбора: ботев, спартак и академик) или новосъздадения през 1989 година ботев 1912?[/quote]


slavia_forever
1. Много си "наблюдателен" явно. :lol: Я ми кажи, кога съм ТВЪРДЯЛ, че титлата ви е купена? Да - има предположения, но аз твърдя, че най-малкото, в "А" група влязохте БЕЗ ИГРА И СТАНАХТЕ ШАМПИОНИ!
2. Аз съм ФЕН, ЕДИНСТВЕНО И САМО НА СЛАВИЯ СОФИЯ! :idea: :!:
3. Ботев е носител, на името на единия отбор, който се обединява с Развитие и се сформира Славия. Казвал съм, че симатизирам на тях, не защото съм им фен, а защото съпоставяйки двата отбора, Ботев и Локо Пд, Ботев е отбора с традиции и история, а за Локо... :lol: , че малко ли съм изписал за Локо Пд?! :lol: :lol:
Ако това е/са, най-интелигентния/ите/ ти въпрос/и/ до момента, аз НЕ бих го/ги/ оценил за такъв/ива/... :idea: :!:
Но ти продължавай, твори, храни ме още! :lol:
Колкото по-малко е умът, толкова по-трудно е да бъде скрит!" М.Генин
[wrapimg=]http://www.pfcslavia.com/images/slaviasmall.gif[/wrapimg]

staria
Мнения: 2787
Регистриран на: 04 окт 2008 19:12
Контакти:

Re: ТЕМИ, ИНТЕНЗИТЕТ НА ПУБЛИКАЦИИ, КАЧЕСТВО НА КОНТИНГЕНТИ

Мнениеот staria » 12 фев 2009 23:12

slavia_forever написа:Staria:
Мдаа, и ти си безсилен като пернатите колежки. Като опре ножа до кокала и или сменяш темата или пренебрегваш мнението. Наблюдавам те от известно време моето момче, плосък си като тапет. Досега съм ти задал няколко въпроса и на никой не си отговорил. Смятам да ги повторя:
1. Казваш титлата на локото била купена. Кажи ми от кого и за колко? Искам да купя една и на беласица и понеже знаеш кой и къде ги продава, казвай да купувам.
2. Ти на ударник ли си фен или на строител? За мен от 1951 година славия умря. Това най-нагледно си личи и на стадиона в овча купел (как добре звучи за такъв овчи отбор). Това не е заяждане, просто искам да отворя очите на така симпатичните ми фенове на славия. Тази славия не е онази славия или да цитирам един стар сериал: кукувиците не са това което са.
3. Ти ботев казваш ти били симпатични. Добре но кой имаш предвид: онзи който го обединиха с ЦСКА и вкараха на следващата година с указ в а група, тракия ли (която е обединение на 3! пловдивски отбора: ботев, спартак и академик) или новосъздадения през 1989 година ботев 1912?



slavia_forever
1. Много си "наблюдателен" явно. :lol: Я ми кажи, кога съм ТВЪРДЯЛ, че титлата ви е купена? Да - има предположения, но аз твърдя, че най-малкото, в "А" група влязохте БЕЗ ИГРА И СТАНАХТЕ ШАМПИОНИ!
2. Аз съм ФЕН, ЕДИНСТВЕНО И САМО НА СЛАВИЯ СОФИЯ! :idea: :!:
3. Ботев е носител, на името на единия отбор, който се обединява с Развитие и се сформира Славия. Казвал съм, че симатизирам на тях, не защото съм им фен, а защото съпоставяйки двата отбора, Ботев и Локо Пд, Ботев е отбора с традиции и история, а за Локо... :lol: , че малко ли съм изписал за Локо Пд?! :lol: :lol:
Ако това е/са, най-интелигентния/ите/ ти въпрос/и/ до момента, аз НЕ бих го/ги/ оценил за такъв/ива/... :idea: :!:
Но ти продължавай, твори, храни ме още! :lol:[/quote]

1. Нещо не си ми ясен: хем нищо не казваш за титлата, хем сме е взели без игра??? Вземи най-накрая решение кое ти е мнението по въпроса. И да, влязохме в а група без игра точно както славия и днв пловдив още през 1951.
2. През 1951 та чак до 1957 няма отбор с такова име!!!
3. Хммм Ботев бил отбора с традиции и история, само дето на техните глупости май вече сами не си вярват. Аз ще ти кажа историята на дядо ми по въпроса: та този отбор ботев, който казва че е основан 1912 година, трябва да си е сменил дейността през годините, защото тогава във френския колеж наистина е създаден ботев, но не отбор по футбол, а по гимнастика. Ако ми кажеш срещите на ботев в периода от 1912 до 1922 ще ти бъда много благодарен.

Ако това е/са, най-интелигентния/ите/ ти въпрос/и/ до момента, аз НЕ бих го/ги/ оценил за такъв/ива/
И накрая като гледам колко често повтаряш думата интелигентност, започвам да се съмнявам, че имаш някакъв комплекс (да живее фройд). Да не би на последния ти тест за интелигентност да си стигнал само нивото на маймуна или да си само с основно образование!!!! Като си толкова отворен, избирай си някакъв тест за интелигентност и да сядаме да си мерим пишките, ама да идваш с изказвания от рода на аз съм много умен, а вие всички прости, .... не вървиш. Като ти гледам и поддръжника тук ботев шампион(даже ме напушва смях като му пиша глупавия ник), който има голяма вероятност при евентуален тест да не стигне съвсем нивото на маймуна(да не забравяме, че е птица) ми става много тъжно за теб славистче.

Потребителски аватар
slavia_forever
Мнения: 19574
Регистриран на: 12 авг 2008 20:13
Местоположение: София
Контакти:

Re: ТЕМИ, ИНТЕНЗИТЕТ НА ПУБЛИКАЦИИ, КАЧЕСТВО НА КОНТИНГЕНТИ

Мнениеот slavia_forever » 12 фев 2009 23:23

staria написа:
slavia_forever написа:Staria:
Мдаа, и ти си безсилен като пернатите колежки. Като опре ножа до кокала и или сменяш темата или пренебрегваш мнението. Наблюдавам те от известно време моето момче, плосък си като тапет. Досега съм ти задал няколко въпроса и на никой не си отговорил. Смятам да ги повторя:
1. Казваш титлата на локото била купена. Кажи ми от кого и за колко? Искам да купя една и на беласица и понеже знаеш кой и къде ги продава, казвай да купувам.
2. Ти на ударник ли си фен или на строител? За мен от 1951 година славия умря. Това най-нагледно си личи и на стадиона в овча купел (как добре звучи за такъв овчи отбор). Това не е заяждане, просто искам да отворя очите на така симпатичните ми фенове на славия. Тази славия не е онази славия или да цитирам един стар сериал: кукувиците не са това което са.
3. Ти ботев казваш ти били симпатични. Добре но кой имаш предвид: онзи който го обединиха с ЦСКА и вкараха на следващата година с указ в а група, тракия ли (която е обединение на 3! пловдивски отбора: ботев, спартак и академик) или новосъздадения през 1989 година ботев 1912?



slavia_forever
1. Много си "наблюдателен" явно. :lol: Я ми кажи, кога съм ТВЪРДЯЛ, че титлата ви е купена? Да - има предположения, но аз твърдя, че най-малкото, в "А" група влязохте БЕЗ ИГРА И СТАНАХТЕ ШАМПИОНИ!
2. Аз съм ФЕН, ЕДИНСТВЕНО И САМО НА СЛАВИЯ СОФИЯ! :idea: :!:
3. Ботев е носител, на името на единия отбор, който се обединява с Развитие и се сформира Славия. Казвал съм, че симатизирам на тях, не защото съм им фен, а защото съпоставяйки двата отбора, Ботев и Локо Пд, Ботев е отбора с традиции и история, а за Локо... :lol: , че малко ли съм изписал за Локо Пд?! :lol: :lol:
Ако това е/са, най-интелигентния/ите/ ти въпрос/и/ до момента, аз НЕ бих го/ги/ оценил за такъв/ива/... :idea: :!:
Но ти продължавай, твори, храни ме още! :lol:


1. Нещо не си ми ясен: хем нищо не казваш за титлата, хем сме е взели без игра??? Вземи най-накрая решение кое ти е мнението по въпроса. И да, влязохме в а група без игра точно както славия и днв пловдив още през 1951.
2. През 1951 та чак до 1957 няма отбор с такова име!!!
3. Хммм Ботев бил отбора с традиции и история, само дето на техните глупости май вече сами не си вярват. Аз ще ти кажа историята на дядо ми по въпроса: та този отбор ботев, който казва че е основан 1912 година, трябва да си е сменил дейността през годините, защото тогава във френския колеж наистина е създаден ботев, но не отбор по футбол, а по гимнастика. Ако ми кажеш срещите на ботев в периода от 1912 до 1922 ще ти бъда много благодарен.

Ако това е/са, най-интелигентния/ите/ ти въпрос/и/ до момента, аз НЕ бих го/ги/ оценил за такъв/ива/


Staria:
И накрая като гледам колко често повтаряш думата интелигентност, започвам да се съмнявам, че имаш някакъв комплекс (да живее фройд). Да не би на последния ти тест за интелигентност да си стигнал само нивото на маймуна или да си само с основно образование!!!! Като си толкова отворен, избирай си някакъв тест за интелигентност и да сядаме да си мерим пишките, ама да идваш с изказвания от рода на аз съм много умен, а вие всички прости, .... не вървиш. Като ти гледам и поддръжника тук ботев шампион(даже ме напушва смях като му пиша глупавия ник), който има голяма вероятност при евентуален тест да не стигне съвсем нивото на маймуна(да не забравяме, че е птица) ми става много тъжно за теб славистче.[/quote]




slavia_forever:
Аз не парадирам с интелигентност (тази дума, мога да я използвам, като атестат за наличие, или неналичие във вашия форум), но пък за сметка на това, за сега успешно подавам на показ твоята (а и не само :lol: ). Факта е, че за момента, целия форум се върти около не твойта, а около мойта п...а :idea: :!: . И нека някой, с факти да го отрече! :lol: Ако това не е показателно за теб, ходи и си мери каквото искаш, където поискаш! :lol:
Колкото по-малко е умът, толкова по-трудно е да бъде скрит!" М.Генин
[wrapimg=]http://www.pfcslavia.com/images/slaviasmall.gif[/wrapimg]

Потребителски аватар
plovdivram
Мнения: 2347
Регистриран на: 17 дек 2008 12:51
Контакти:

Re: ТЕМИ, ИНТЕНЗИТЕТ НА ПУБЛИКАЦИИ, КАЧЕСТВО НА КОНТИНГЕНТИ

Мнениеот plovdivram » 13 фев 2009 10:12

slavia_forever
Факта е, че за момента, целия форум се върти около не твойта, а около мойта п...а . И нека някой, с факти да го отрече!


slavia_forever, то май това 'дето си го написал е най-важното за теб!!! :lol: Да си ПЕРСОНА НОМЕР 1 в този форум!!! :lol: Да не би да страдаш от КУЛТ КЪМ СОБСТВЕНАТА СИ ЛИЧНОСТ?! :lol: То човек като се сети и за изрази като "трябва да сте ми благодарни" и т.н. не сме много далеч от истината май... :lol: Очаквам скоро да ни "поразиш" с нещо от сорта на "Когато Боговете говорят - раята мълчат"!!! :lol:

Сега сериозно!!!
Пич, гледам изписал си пак сумати "мастило", ама отново не стана ясно КАКЪВ Е ПРИНЦИПА, НА КОЙТО ОПРЕДЕЛЯШ ЕДИН БГ ОТБОР ЗА "АВТЕНТИЧЕН" или "ИЗКУСТВЕН"!!! Дай да видим КАКВО прави Локо Пловдив в исторически план по-различен от другите отбори в БГ, че ти така ЯРОСТНО си се впуснал в ЗАКЛЕЙМЯВАНЕТО му?! Айде покажи, че НЕ Е САМО ЛИЧНОТО ТИ ОТНОШЕНИЕ ТОВА, КОЕТО ТЕ ВОДИ В "БИТКАТА", КОЯТО ВОДИШ В ТОЗИ ФОРУМ, а е нещо, което ти ПОСТОЯННО се опитваш да внушиш, а то е че си воден от ЧУВСТВО ЗА СПРАВЕДЛИВОСТ... ОК!!! Да приемем, че АЗ СЪМ НЕКОРЕКТЕН, 'щом така ме определяш, но да видим ТИ КОЛКО СИ КОРЕКТЕН?!!
Изображение

Darina
Модератор
Мнения: 71
Регистриран на: 25 мар 2008 11:04
Контакти:

Re: ТЕМИ, ИНТЕНЗИТЕТ НА ПУБЛИКАЦИИ, КАЧЕСТВО НА КОНТИНГЕНТИ

Мнениеот Darina » 13 фев 2009 13:19

Обръщам се към всички,пишещи по тази тема. Прекалявате с обидите, наложи се да изтрия някои коментари. Прочетете още веднъж правилата. Пишете с аргументи, а не се дразнете помежду си.

niko1
Мнения: 268
Регистриран на: 31 юли 2008 13:53
Местоположение: Пловдив

Re: ТЕМИ, ИНТЕНЗИТЕТ НА ПУБЛИКАЦИИ, КАЧЕСТВО НА КОНТИНГЕНТИ

Мнениеот niko1 » 13 фев 2009 18:05

Darina написа:Обръщам се към всички,пишещи по тази тема. Прекалявате с обидите, наложи се да изтрия някои коментари. Прочетете още веднъж правилата. Пишете с аргументи, а не се дразнете помежду си.


Колко време ви трябва още на модераторите за да разберете ,че въпросните индивиди форевърчето и ботяф са с тежки психически отклонения и единствента им работа е да провокират с колосалните си глупости и простотии????!!!!...Защо не направите нещо наистина смислено и нужно по този проблем?


Върни се в “Славия”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 7 госта