СП 2022 (финал): Аржентина - Франция - 2:2 FT (3:3 et - 4:2 aet)

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
CSKA 78
Мнения: 10194
Регистриран на: 16 юни 2011 12:23

Re: СП 2022 (финал): Аржентина - Франция - 2:2 FT (3:3 et - 4:2 aet)

Мнениеот CSKA 78 » 18 дек 2022 21:02

W84me написа:
nvm написа:
CSKA 78 написа:Честито на Аржентина!! Напълно си заслужиха титлата!
Съдията помогна с каквото можа, но не беше достатъчно на сборния негърски отбор с френски паспорти(след 70-тата минута само Лорис беше бял на терена) да победят!


!

Рабио игра до 95-та минута, но иначе да. Съдията свирил за Франция обаче е ново 20.

Тая мантра пък за бели и черни е толкова малоумна, че няма накъде. Аржентина, като са бели и имат IQ на примати, прави ли ги повече хора? Според мен вратарят на Аржентина е бавноразвиващ.


Много дразнещи са либералите, които ще си дадат задника на първия срещнат негър...Пардон, африканец или афроамериканец!! А ако е абратен, тогава ще му "услужат" с удоволствие, даже на четири крака! Ха-ха-ха!

ПП Не се намираме във филм на Дисни, както казват аржентинците! Реалният свят е доста по-различен от представите за реално на някои "герои" в социалните мрежи, които се представят за борци за "човешки права"! Ха-ха!

ППП Да си дойдем на думата! Тази "Франция" - просто вече не е Франция!!
Последна промяна от CSKA 78 на 18 дек 2022 21:04, променено общо 1 път.
[rimg]https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/9/99/CSKA_Sofia_logo_2018-19.png/611px-CSKA_Sofia_logo_2018-19.png[/rimg]
Вече тече 76-тата година от създаването на ЦСКА! ЦСКА ще пребъде!

Потребителски аватар
Eminem
Мнения: 12820
Регистриран на: 11 апр 2011 17:25
Контакти:

Re: СП 2022 (финал): Аржентина - Франция - 2:2 FT (3:3 et - 4:2 aet)

Мнениеот Eminem » 18 дек 2022 21:02

Огромен кеф, браво на Аржентина! Напълно заслужено победиха Франция! Ироничното е, че Европа спечели с победата на аржентинците, защото Франция няма как да се нарече европейски отбор!
Купата отиде при нация, която обожава до болка футбола и много се радвам за тях.

Ozzimozzi
Мнения: 7155
Регистриран на: 30 авг 2012 12:20
Контакти:

Re: СП 2022 (финал): Аржентина - Франция, Неделя от 17:00

Мнениеот Ozzimozzi » 18 дек 2022 21:04

Най-добият и спиращ дъха финал на СП, който съм гледал. Респект и за двата отбора. Меси имаше всички в индивидуален план, а сега поведе Аржентина и спечели и най-голямото отборно отличие. Велик!
Защо Левски не е обслужвал дълга си към НАП в последните 2 години, при положение, че това е водещото плащане за придобиване на лиценз?
- Не бих казал, че плащанията към НАП са най-важното нещо за получаване на професионален лиценз.


Красимир Иванов

Потребителски аватар
NOMER14
Мнения: 22772
Регистриран на: 21 сеп 2009 19:22
Контакти:

Re: СП 2022 (финал): Аржентина - Франция - 2:2 FT (3:3 et - 4:2 aet)

Мнениеот NOMER14 » 18 дек 2022 21:05

Непрофисионално отразяване на световното от българските телевизии.
Бяха изпратени пишлегари, които само бърборят маймунски.
А актуалните езици са испански и френски. Освен финалистите и други държави ги ползват.

Dakata_1912
Мнения: 187
Регистриран на: 07 авг 2019 14:28
Контакти:

Re: СП 2022 (финал): Аржентина - Франция, Неделя от 17:00

Мнениеот Dakata_1912 » 18 дек 2022 21:09

Ozzimozzi написа:Най-добият и спиращ дъха финал на СП, който съм гледал. Респект и за двата отбора. Меси имаше всички в индивидуален план, а сега поведе Аржентина и спечели и най-голямото отборно отличие. Велик!

И аз така смятам, най-добрия мач, който съм гледал ever! Това дали Меси е най-великия, всеки си го определя за себе си. Но пичове такъв мач на финал на световно- wtf. Голямо евала и двата отбора и на съдията, че ако го свиреше бг съдия, вар щеше да има 30 минути поне :)

Потребителски аватар
matador1
Мнения: 2781
Регистриран на: 14 юни 2014 07:48
Контакти:

Re: СП 2022 (финал): Аржентина - Франция - 2:2 FT (3:3 et - 4:2 aet)

Мнениеот matador1 » 18 дек 2022 21:10

Eminem написа:Огромен кеф, браво на Аржентина! Напълно заслужено победиха Франция! Ироничното е, че Европа спечели с победата на аржентинците, защото Франция няма как да се нарече европейски отбор!
Купата отиде при нация, която обожава до болка футбола и много се радвам за тях.


Има едни острови на расизма. Единият е БГ. БГ е на ниво на третия свят заради това.

Потребителски аватар
matador1
Мнения: 2781
Регистриран на: 14 юни 2014 07:48
Контакти:

Re: СП 2022 (финал): Аржентина - Франция, Неделя от 17:00

Мнениеот matador1 » 18 дек 2022 21:11

Dakata_1912 написа:
Ozzimozzi написа:Най-добият и спиращ дъха финал на СП, който съм гледал. Респект и за двата отбора. Меси имаше всички в индивидуален план, а сега поведе Аржентина и спечели и най-голямото отборно отличие. Велик!

И аз така смятам, най-добрия мач, който съм гледал ever! Това дали Меси е най-великия, всеки си го определя за себе си. Но пичове такъв мач на финал на световно- wtf. Голямо евала и двата отбора и на съдията, че ако го свиреше бг съдия, вар щеше да има 30 минути поне :)


Чак толкова? Просто сте млади.

plmar
Мнения: 3990
Регистриран на: 05 дек 2016 15:13
Контакти:

Re: СП 2022 (финал): Аржентина - Франция - 2:2 FT (3:3 et - 4:2 aet)

Мнениеот plmar » 18 дек 2022 21:13

Drunken_Master написа:
pill написа:
Drunken_Master написа:
pill написа:Мбапето още на другото световно ще помете рекорда на оня поляка. Иначе, Меси я изстрада тази купа и си бетонира имато на икона в играта.

Колкото и пъти, да го напишете, няма да го направите факт...


Кое да направим факт? Фактът, че Меси спечели световната купа?! Хахахах много си жалък. Скрий се и си бърши сълзите някъде.

Имаше ли дузпа, ве ? ДА ИЛИ НЕ ? КОЕ Е ФАКТ ? БУТАХА ЛИ МЕСИ ? ДА ИЛИ НЕ ? ПРЕЗ ЦЯЛОТО СВЕТОВНО ЛИ ? ДА ИЛИ НЕ ?[/quote

Никой няма да ти отговори! Отговорите са ясни, както и това че Меси се нареди до Марадона.
Изображение

Ozzimozzi
Мнения: 7155
Регистриран на: 30 авг 2012 12:20
Контакти:

Re: СП 2022 (финал): Аржентина - Франция, Неделя от 17:00

Мнениеот Ozzimozzi » 18 дек 2022 21:15

matador1 написа:
Dakata_1912 написа:
Ozzimozzi написа:Най-добият и спиращ дъха финал на СП, който съм гледал. Респект и за двата отбора. Меси имаше всички в индивидуален план, а сега поведе Аржентина и спечели и най-голямото отборно отличие. Велик!

И аз така смятам, най-добрия мач, който съм гледал ever! Това дали Меси е най-великия, всеки си го определя за себе си. Но пичове такъв мач на финал на световно- wtf. Голямо евала и двата отбора и на съдията, че ако го свиреше бг съдия, вар щеше да има 30 минути поне :)


Чак толкова? Просто сте млади.

Колко да сме млади? Кой е финала, който ти си гледал и бие този по драматизъм?
:)
Защо Левски не е обслужвал дълга си към НАП в последните 2 години, при положение, че това е водещото плащане за придобиване на лиценз?
- Не бих казал, че плащанията към НАП са най-важното нещо за получаване на професионален лиценз.


Красимир Иванов

Потребителски аватар
Red_Neck
Мнения: 13800
Регистриран на: 08 яну 2013 10:05
Skype: armenski_pop.bg
Контакти:

Re: СП 2022 (финал): Аржентина - Франция - 2:2 FT (3:3 et - 4:2 aet)

Мнениеот Red_Neck » 18 дек 2022 21:16

Мач до 80-тата минута реално нямаше, защото единият отбор не знаеше къде се намира, но после стана мазаляк, факт.
Явно дебел Венци врътнал 2-3 телефона на почивката :))))
Остана само да питам тесните специалисти по футбол, спасяването с крак на Е. Мартинез в 120 минута беше ли планувано?
Благодаря.
"Левски срещу мракобесието - борба на волята срещу системата, доброто срещу злото! Това е заложено при нас. Отборът на народа срещу апарата, най-общо казано."
Из размислите на един „Дисидент“, или Как отборът на МВР и ДС пребори комунизма.


Върни се в “World Cup 2022”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 1 гост