СП 2022 (финал): Аржентина - Франция - 2:2 FT (3:3 et - 4:2 aet)

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Bernaleo
Мнения: 4569
Регистриран на: 26 апр 2016 21:22
Контакти:

Re: СП 2022 (финал): Аржентина - Франция - 2:2 FT (3:3 et - 4:2 aet)

Мнениеот Bernaleo » 08 яну 2023 20:21

bubka написа:Затова и "признанието" колко голям е Меси или някой друг ще си остане само в главите за заблудените им фенове.

Изображение

Потребителски аватар
1914.1902
Мнения: 32595
Регистриран на: 27 мар 2014 21:04
Skype: Нямам
Контакти:

Re: СП 2022 (финал): Аржентина - Франция - 2:2 FT (3:3 et - 4:2 aet)

Мнениеот 1914.1902 » 08 яну 2023 21:26

olimpi написа:Темата е за ключ. Феновете на Меси сте непоправими, тук става въпрос за СШ, а не за играчи било те Меси, Роналдо или Пеле.

Ареже с хъс и друго станаха СШ и с това ще се запомнят. Бързо ще бъдат забравени лековато дадените дузпи. Да им е честито.


Рекордът с дузпите остава, както и играта с ръка на Марадона през 1986. Нещата не се забравят така лесно.

Потребителски аватар
insaneboy1
Мнения: 5465
Регистриран на: 13 юни 2016 12:00
Контакти:

Re: СП 2022 (финал): Аржентина - Франция - 2:2 FT (3:3 et - 4:2 aet)

Мнениеот insaneboy1 » 11 яну 2023 21:49

1914.1902 написа:
olimpi написа:Темата е за ключ. Феновете на Меси сте непоправими, тук става въпрос за СШ, а не за играчи било те Меси, Роналдо или Пеле.

Ареже с хъс и друго станаха СШ и с това ще се запомнят. Бързо ще бъдат забравени лековато дадените дузпи. Да им е честито.


Рекордът с дузпите остава, както и играта с ръка на Марадона през 1986. Нещата не се забравят така лесно.

Остават ама като глас в пустиня.
[wrapimg=]https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn%3AANd9GcTgeRES7WfrIeE2Qzeot_8QxtSWJDD-scT3VA&usqp=CAU[/wrapimg]
Anulo mufa

Потребителски аватар
boabbb
Мнения: 24527
Регистриран на: 07 авг 2013 09:19
Контакти:

Re: СП 2022 (финал): Аржентина - Франция - 2:2 FT (3:3 et - 4:2 aet)

Мнениеот boabbb » 13 яну 2023 13:47

Нито една от трите им титли не е читава - сега с дузпите, 86-та с ръката, а 78-ма с Кемпес са се играли 2 пъти други и, за да излязат победители във втората група вече за финала са им трябвали голове - няма да изпадам в подробности (били са 6:0), но за самолета на Перу е имало транспаранти "Благодарим ти, Перу" ...
Леевски, оле :lol: :lol: :lol:

Capitano_Puyol
Мнения: 2238
Регистриран на: 10 дек 2022 00:44

Re: СП 2022 (финал): Аржентина - Франция - 2:2 FT (3:3 et - 4:2 aet)

Мнениеот Capitano_Puyol » 13 яну 2023 15:49

Никой не се вълнува дали анонимна мишка като тебе зачита или не зачита титлите на Аржентина. 3 пъти световен шампион, а Пеле преди да умре призна Меси за най-великия. Толкоз по темата. Ключ...
Барса и Лудогорец, але, алеее...

Потребителски аватар
1914.1902
Мнения: 32595
Регистриран на: 27 мар 2014 21:04
Skype: Нямам
Контакти:

Re: СП 2022 (финал): Аржентина - Франция - 2:2 FT (3:3 et - 4:2 aet)

Мнениеот 1914.1902 » 13 яну 2023 16:21

boabbb написа:Нито една от трите им титли не е читава - сега с дузпите, 86-та с ръката, а 78-ма с Кемпес са се играли 2 пъти други и, за да излязат победители във втората група вече за финала са им трябвали голове - няма да изпадам в подробности (били са 6:0), но за самолета на Перу е имало транспаранти "Благодарим ти, Перу" ...


Поради тази причина не уважавам този отбор, а и никога няма да го призная за нещо кой знае какво. Някои мислеха, че е лично заради Меси, но просто явно не са се информирали за случилото се през 78-а и 86-а.

Capitano_Puyol
Мнения: 2238
Регистриран на: 10 дек 2022 00:44

Re: СП 2022 (финал): Аржентина - Франция - 2:2 FT (3:3 et - 4:2 aet)

Мнениеот Capitano_Puyol » 15 яну 2023 01:22

Глупости на търкалета. Чуй какво каза Пеле (бразилец) преди да умре и с това въпроса приключва. Меси е най-великия играч в досегашната история на футбола. Толкоз. Точка.
Барса и Лудогорец, але, алеее...

Потребителски аватар
1914.1902
Мнения: 32595
Регистриран на: 27 мар 2014 21:04
Skype: Нямам
Контакти:

Re: СП 2022 (финал): Аржентина - Франция - 2:2 FT (3:3 et - 4:2 aet)

Мнениеот 1914.1902 » 15 яну 2023 08:39

Глупости на търкалета е всичко написано от профилите ти във форума.

Потребителски аватар
Drunken_Master
Мнения: 19932
Регистриран на: 30 май 2012 15:50
Местоположение: TD Garden
Контакти:

Re: СП 2022 (финал): Аржентина - Франция - 2:2 FT (3:3 et - 4:2 aet)

Мнениеот Drunken_Master » 15 яну 2023 09:20

1914.1902 написа:Глупости на търкалета е всичко написано от профилите ти във форума.

След Пеле е написал "бразилец". Благодарим за помощта в разшифроваването... Изображение
ivan56 написа:Когато се говори за Украйна удобно винаги се слага период около 17-18 в украинци по тези места е имало още от 10 в. Историята им е доста сходна с нашата дълги периоди са били под шапката на някой но това не значи че няма такава държава

#галилейеотбурГАЗ

Потребителски аватар
dreben23
Мнения: 14653
Регистриран на: 21 юли 2008 19:26
Skype: dreben23_anastas
Местоположение: Смолян, разбира се ;)
Контакти:

Re: СП 2022 (финал): Аржентина - Франция - 2:2 FT (3:3 et - 4:2 aet)

Мнениеот dreben23 » 12 ное 2023 02:27

Детронирал съм всякакви фаворити. Много се радвам как печелехме ВСИЧКИ възможни трофеи във футбола. И всеки като се правеше, че ги разбира повече. Те хората чак протести ще правят да свалят управниците ни, дето само новият албум на Преслава са спечелвали. Мене даже навремето на Руслан най-новия ми се падна първо на мен. :mrgreen: Имаше концерт на Глория навремето и сестра ми като беше мъничка избяга от нас да отиде на концерта долу в Спортната зала. И ние всички се чудим къде е и я търсим из целия град и аз им викам на моите, ама тя сигурно отиде на концерта. И отидохме първо аз и брата, ама не ни пускаха да влезем, без да си купим билет. А сестрата бешесе скрила точно зад Глория и тогава пя Руслан и си представяше албума "Горе на черешата". :lol: Но теглиха и томбола на билетите и ми изтеглиха моя номер! И ми подариха диска. Ходих чак до сестрата, ама не мога да ида да си я взема, щото концертът си продължаваше и чакахме да свърши тогава да я приберем. А майка и другия ми брат не ги пуснаха да влязат и седяха отвънка почти до края, за да я пресрещнат ако изскочи. Тя нашата е осиновена и нямаше и като малка много мозък. Едно време искахме да си имаме и момиченце, щото сме трима момчета и посетихме след едно море Детския дом и аз се лепнах за нея и им обявих гладна стачка. На 6 годинки, даже 5,5. А тя беше на 3. Можеше да каже само дупка и кака! Сега знаете ли какво стана? Роди момиченце. Като се появи вече и момиче, майка я изпъди. Много ни псуваше, над 20-30 годинки. :lol: :lol: Само А хумана отидоха един джухан пари. :lol: Бебето е много красиво, но ние поостаряхме. :mrgreen: :lol: :lol: Поне футболът бе моето Велико творение, но сега всеки си мисли, че и той ще успее като всички други! А те ме използваха да ги направя световноизвестни звезди. И всички по тиви почти и аз си ги и направих. Моята история е най-интересна, но няма на кого да я разкажем. Да, създавам и създадох много величествени футболисти по целия свят, но направихме грешка, сега всички смятат, че сами са се създали и че другите след тях ще успеят. Едва ли ще стане! Аз си пожертвах всичко, бе, хора. Взех всичко с всички, но с националите още нищо! Забатачиха го левскарите и лошите от отдавна футбола ни. 500 години може да минат, за да се възстанови. А и ние никога не сме имали много силен футбол в страната! Живеем си всички ние на стари лаври. Но аз направих своя разбивка, ретроспекция - от 1992-ра съм печелил какво ли не за отборите и играчите си във Футбола. Но има и много менте играчи да ви кажа. С България спечелих само един бронзов медал и това ни е засега. Тия даже ме отказаха да ги подкрепям, дори аз, но се завръщам и ще ги подкрепяме. И как никой не разбра, че футболът реално е нещо като моя игра от дете. И всички искахте да се докоснете до незабравимата ми класа. Давам ви малко жокери- първите ми любимци са Пеле, а след това и Марадона. Пеле към края го заварих, но Марадона малко повече. В наши дни всеки отбор от моите играе почти във Висшата лига. Уникално се справих във футбола, аз съм ви най-голямата футболна легенда! Като го знаете, правете си сметка, че успехите не идват така при всекиго! Идват само при хора, които се влагат на максимума. Но хората това надали могат да си го представят сега! Всички трофеи ги имам аз, без изключение! Но по-важното беше, че и аз бях полезен и създадох нещо - хиляди световни футболни величия за вас! Ами без работа и имах времето, но не и одобрението на моите хора вкъщи. Те знаеха още преди много години, че нещо във футбола не бе наред и че ще ме употребите и мен. Но не ги послушах и сега всички се заблудихте еднакво! Извинявайте, че стана така, но не мисля, че ще има много успехи за всички по света! Видя ли сте го, идваха само при най-добрите. Но и ние си ги правехме. Познайте как- с прогнозите и селекциите! То по друг начин не е и ставало, ама не сме си давали никой от нас сметка, че ни нещо работят, за да си успяват ората. Примирете се, няма да има кой знае какви по-големи успехи. Колкото имате толкоз! Нататъка е вече Тъмна Индия. Когато целият свят нехае интересуваше ги само захарта и те употребява, на ви сега и спорт. Исках да се гордеете с нас! Но и ментета във футбола ни заблуждаваха ежегодно. Силата на словото им е огромна. На мен вече ми е трудно да кажа кой е бил менте, кой не е бил. Ама съм убеден, че и много от феновете ни и те са били менте! Хаха. За мен си е важно и това, че е имало и истински. Нищо няма да се получи и от протеста. Те са ментета и не възприемат нещата, че и нас ни боли... Хоя за тото лото им! Вече и всички сме си "Горе на черешата". Какви успехи, какви 5 лв, бре, ние нямаме държава или спорт дори.. Тепърва трябва да ги създаваме! Но левскарите поне са вечни ментараджии. :lol: :)

Ясно ми беше, че ще се превърна в най-големия за всички времена! Аз и почнах след време и да го искам да е така. Всеки от нас трябва да се опита да остави и своята следа, но моето беше твърде, твърде голямо. И оттам луднахте всичко живо по моите успехи, а на мен не ми пукаше. Никога не ги търсех целенасочено, а само как да спомогна за тях на своите отбори! И на мен ми е много гадно сега, всички сме си били и си оставаме заблудени!
***САМО ЦСКА!***

***ШЕФЧЕТО НА ФУТБОЛА КАЗВА ИСТИНАТА! *** :)


Върни се в “World Cup 2022”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 2 госта