ОБЕДИНЕНИЕТО НА ПИРИН И МАКЕДОНСКА СЛАВА

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
пирин
Мнения: 472
Регистриран на: 29 окт 2008 22:58
Контакти:

ОБЕДИНЕНИЕТО НА ПИРИН И МАКЕДОНСКА СЛАВА

Мнениеот пирин » 05 дек 2008 08:42

Днес на специална пресконференция ще бъде обявено обединението на ПИРИН и МАКЕДОНСКА СЛАВА.Според мен новият отбор трябва да бъде наречен"СЛАВНИТЕ МАКЕДОНСКИ ОРЛИ".Лично аз няма да стъпя повече на стадиона,този отбор където и да гостува в БЪЛГАРИЯ ще му пеят -яж ми к... СИМИТЛИ.
Феновете на Пирин имаха уникалната възможност да наблюдават мачовете от Пиринската бундеслига благодарение на господата Галчев,Байкушев,Елезов и групировката Г15,с активното участие на Пирин СС и любезното съдействие на господин Емил Наков.

Потребителски аватар
last_thracian
Мнения: 73
Регистриран на: 25 мар 2008 11:01
Местоположение: На всеки километър...
Контакти:

Re: ОБЕДИНЕНИЕТО НА ПИРИН И МАКЕДОНСКА СЛАВА

Мнениеот last_thracian » 06 дек 2008 19:24

Уффф , простотия, селяндури, тъпащина.....Ей ,нещастници, какво друго очаквахте да се случи бе?! Тъпи боклуци, кой знае от кое село са дошли майките и бащите ви?!
Какво по-радостно от това да има един Пирин !!!!??? Поздравявам всички нормални хора от Благоевград за приключилата дълга сага по обединението на клуба!
thracian


Sid Vicious
Мнения: 92
Регистриран на: 30 ное 2008 23:09
Контакти:

Re: ОБЕДИНЕНИЕТО НА ПИРИН И МАКЕДОНСКА СЛАВА

Мнениеот Sid Vicious » 06 дек 2008 21:59

last_thracian написа:Какво по-радостно от това да има един Пирин !!!!???

koe му е радостното ? остават си два отбора един в А и друг в Б група, при един собственик нямат право да играят в една група . значи пирин-A акко изпадне ,пирин-Б трябва да отиде във В-група. или пък пирин-Б борещ се за А-група трябва да доиграва първенството, да играе симулативно. ETO TОВА Е СЕЛЯНИЯТА .
ПИРИН УМРЕ

Потребителски аватар
last_thracian
Мнения: 73
Регистриран на: 25 мар 2008 11:01
Местоположение: На всеки километър...
Контакти:

Re: ОБЕДИНЕНИЕТО НА ПИРИН И МАКЕДОНСКА СЛАВА

Мнениеот last_thracian » 08 дек 2008 17:12

Не бе приятелю...Важното е ,че вече имаме един клуб! А другото,какво да правим...наредби...А и най-важния проблем с единтичността се решава, нали това беше проблема?!
thracian

Потребителски аватар
Пиринъ
Мнения: 32
Регистриран на: 09 дек 2008 14:54
Местоположение: Горна Джумая

Re: ОБЕДИНЕНИЕТО НА ПИРИН И МАКЕДОНСКА СЛАВА

Мнениеот Пиринъ » 09 дек 2008 15:58

last_thracian написа:Уффф , простотия, селяндури, тъпащина.....Ей ,нещастници, какво друго очаквахте да се случи бе?! Тъпи боклуци, кой знае от кое село са дошли майките и бащите ви?!
Какво по-радостно от това да има един Пирин !!!!??? Поздравявам всички нормални хора от Благоевград за приключилата дълга сага по обединението на клуба!

Е та Пирин винаги си е бил един бе, това че некои селски отбори като Гранит се прекръстват на Пирин не значи че Пирини-те се размножават. Утре може Изстребител Ново Делчево да стане "Пирин" и да се премести у Благоевград, да си купи фенове, тогава пак ли ке има рев за обединения и т.н.?
Помак, марш да пасеш козите! И не думай много за села оти с това само показваш какъв дебил си и не познаваш миналото на своя регион. В Пиринско нема потомствени граждани, всички македонци са слезнали от чукарите, в градовете навремето са живели само слугите на турците, а по-свободолюбивите (мнозинството) са живели по планините.

Потребителски аватар
Пирин Благоевград
Мнения: 45
Регистриран на: 30 сеп 2008 01:05
Контакти:

Re: ОБЕДИНЕНИЕТО НА ПИРИН И МАКЕДОНСКА СЛАВА

Мнениеот Пирин Благоевград » 09 дек 2008 18:09

last_thracian написа:Уффф , простотия, селяндури, тъпащина.....Ей ,нещастници, какво друго очаквахте да се случи бе?! Тъпи боклуци, кой знае от кое село са дошли майките и бащите ви?!
Какво по-радостно от това да има един Пирин !!!!??? Поздравявам всички нормални хора от Благоевград за приключилата дълга сага по обединението на клуба!


Мислех да не ти обръщам внимание на инфантилните изблици, но реших да ти напиша 2 реда. Келешче.

Ти освен, че си селяндур без никакъв морал и ценностна система, си и голем кретен. Стига ти е човек да ти види нико, който едно, че е срамен за Благоевградската общност, друго че си нема нищо общо със самата Благоевградска общност.
Слушай сега, аморално, нагло, продажно копеленце, ние Македонците сме горд, честолюбив и родолюбив народ. Коминтерна 50 години се мъчи да ни отнеме правото и свободата да се отъждествяваме свободно - със каквото ние искаме. Клаха ни, бесиха, преследваха ни, но пак не успеха да ни пречупят и отнемат ценностите, нещата, които обичаме и ценим. А те са Майка България на 1-во место и после „Пирин“. Та, малки ми смехуране, изобщо не изпадай във заблуда, че у мирно време ще си плюем на честта, ценностите и на костите на дедите ни и да станем част от цирко на цръния комсомолски вожд, г-на Галчев(ромската фаца).
Ти явно си некакъв влах/чобан/„тракиец“, абе каков и да си: Ти никога нема да се докоснеш до истинските ценности на „Пирин“, ти никога не си се, защото „Пирин“ е символ на Македонския народ, на непримиримия Български дух, на саможертвата в името на любовта, „Пирин“ е символ на любов и тъга, на падение и величие, неща в които ти никога нема да се взреш, защото си наведен, продажен, недорасъл хомосексуалист, и заради това - ВИНАГИ ЩЕ СИ БЪДЕШ ФЕНЧЕ НА „ГРАНИТ“ Стара Кресна!
„Ако ми кажете, че не обичам Македония – извадете ми едното око! Ако ми кажете, че не съм българин - и двете“ - Ванче Михайлов

Потребителски аватар
last_thracian
Мнения: 73
Регистриран на: 25 мар 2008 11:01
Местоположение: На всеки километър...
Контакти:

Re: ОБЕДИНЕНИЕТО НА ПИРИН И МАКЕДОНСКА СЛАВА

Мнениеот last_thracian » 10 дек 2008 20:41

Виж са моето момченце-лайненце, като си прост то ,то е за винаги...Ти освен, че си селяндур/не си спомням в моя род от кога не е имало хора произхождащи от село.../ без никакъв морал и ценностна система/само ти глупако не ми говори за такива неща/, си и голем кретен/може и да съм.../. Стига ти е човек да ти види нико, който едно, че е срамен за Благоевградската общност, друго че си нема нищо общо със самата Благоевградска общност/ е те тука удари на камък, тъпанар такъв! Траките са били навсякъде наоколо, включително и Спартак, който е бил от племето Меди живяло точно в този край....Да за Благоевградската общност не се натискам ,но за Джумалийската-да!!! Родът ми е тук вече 125 години, а ти кой знае от какви сокаци идваш/
Слушай сега, аморално, нагло, продажно копеленце, ние Македонците сме горд, честолюбив и родолюбив народ/ И тука сбърка тъпако! Никога не е имало македонски народ.../. Коминтерна 50 години се мъчи да ни отнеме правото и свободата да се отъждествяваме свободно - със/с/ каквото ние искаме/ Не се напъвай много да не се посереш.../. Клаха ни, бесиха, преследваха ни, но пак не успеха да ни пречупят и отнемат ценностите/какви ценностти бе - да да пишеш ,като идиот ли бе?!/, нещата, които обичаме и ценим. А те са Майка България на 1-во место и после „Пирин“/ Ега ти ценността ....няма ли да е по-добре да обичаш родната си майка преди клуба бе маймуно!!!/. Та, малки ми смехуране, изобщо не изпадай във заблуда, че у мирно време ще си плюем на честта/ интересно ,какво ли разбираш под ндумата чест.../, ценностите и на костите на дедите ни и да станем част от цирко на цръния комсомолски вожд, г-на Галчев(ромската фаца).
Ти явно си некакъв влах/чобан/„тракиец“, абе каков и да си: Ти никога нема да се докоснеш до истинските ценности на „Пирин“/Когато аз съм гледал Пирин ,ти сигурно не си бил планиран бе тъпак!!!/, ти никога не си се, за щото „Пирин“ е символ на Македонския народ/Лелелелелееле ,какъв прост човек!!!! Как можеш да си позволиш да правиш такива сравнения....Само един необразован глупак може да се изразява така.../, на непримиримия Български дух, на саможертвата в името на любовта, „Пирин“ е символ на любов и тъга, на падение и величие/трудна работа брат...за величието говоря/, неща в които ти никога нема да се взреш, защото си наведен, продажен, недорасъл хомосексуалист, и заради това - ВИНАГИ ЩЕ СИ БЪДЕШ ФЕНЧЕ НА „ГРАНИТ“ Стара Кресна!
Необразовано говедо, което петни хората от Пиринска Македония - това си ти!!!
thracian

Потребителски аватар
Пиринъ
Мнения: 32
Регистриран на: 09 дек 2008 14:54
Местоположение: Горна Джумая

Re: ОБЕДИНЕНИЕТО НА ПИРИН И МАКЕДОНСКА СЛАВА

Мнениеот Пиринъ » 10 дек 2008 21:57

Не си спомняш за твоя род тъй като си едно копеле и немаш род, не познаваш баща си, а майка ти е магистрална ***** с корени от Индия. От 125 години бил тука неговия род, тъпак, преди 125 години в Благоевград са живели само турци, цигани, евреи и власи, ти от кои си а? Кат ти глеам нико може би си влах (власите както знаем са романизирани траки), та от там се натегаш толко да се изкараш трак - ти си си таков дефакто.
Немало македонски народ, кретен, ти нито знаеш шо е "народ", нито "македонски".
Задръстен ******* аре оди си еби майката.

Sid Vicious
Мнения: 92
Регистриран на: 30 ное 2008 23:09
Контакти:

Re: ОБЕДИНЕНИЕТО НА ПИРИН И МАКЕДОНСКА СЛАВА

Мнениеот Sid Vicious » 10 дек 2008 22:34

аба вие изпушехте тотално, преди седмица си беше по добре с 2 пирина.
a сега що? направиха некакво обединание и взехте да се делите на траки и маки, граждани и селяни.
ETO ЗА ТОВА ЩЕ ПОВТОРЯ - ПИРИН УМРЕ-
УМРЕ ИДЕЯТА ПИРИН
УМРЕ МАГИЯТА ПИРИН
УМРЕ ПИРИН В СЪРЦЕТО МИ.


Върни се в “Пирин”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 2 госта