Съдийско престъпление на стадиона в Благоевград

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
obi4am_pirin
Мнения: 5903
Регистриран на: 08 яну 2009 09:48
Контакти:

Re: Съдийско престъпление на стадиона в Благоевград

Мнениеот obi4am_pirin » 21 май 2018 21:36

slash1912 написа:Пирин изгоря,ние също на полуфинала със Славия.Обаче защо,като дойде конгрес пак си избираме същите да управляват футбола :roll:

Мисля, че само Пирин не обяви официално подкрепа преди избора за айдуците... управленци
хахахахах
Изпратено на: 15 Дек 2014 19:35
От: Messi_fan
До: obi4am_pirin

Къде ти е темичката ? Май нещо я заключиха. хахахаха
П.П. Не е нужно да ми благодариш, че заради мен я премахнаха. ;)

Потребителски аватар
Corwin
Мнения: 2733
Регистриран на: 02 дек 2008 09:36
Контакти:

Re: Съдийско престъпление на стадиона в Благоевград

Мнениеот Corwin » 21 май 2018 22:04

В петък от 20:00 ч. Локо Сф ще имат подкрепата на най-много фенове в цялата си история...

Потребителски аватар
защо
Мнения: 4748
Регистриран на: 05 мар 2009 13:47
Контакти:

Re: Съдийско престъпление на стадиона в Благоевград

Мнениеот защо » 21 май 2018 22:16

Сега е моментът някой да обясни как съдийските грешки били чарът на футбола и как без тях феновете нямало да има какво да коментират и щяло да бъде скучно.
Когато Пенев говори, боговете си водят записки. Когато Пенев пърди, боговете си записват нотите.

fen1914
Мнения: 776
Регистриран на: 06 дек 2008 22:26

Re: Съдийско престъпление на стадиона в Благоевград

Мнениеот fen1914 » 21 май 2018 22:57

Тотален смях е това първенство. Главният рефер трябва да бъде отстранен от футбола.

ivandimitrov6712
Мнения: 5
Регистриран на: 20 юни 2015 18:01
Контакти:

Re: Съдийско престъпление на стадиона в Благоевград

Мнениеот ivandimitrov6712 » 22 май 2018 00:19

slash1912 написа:Пирин изгоря,ние също на полуфинала със Славия.Обаче защо,като дойде конгрес пак си избираме същите да управляват футбола :roll:

Вас наистина ви хванаха за "канарчета"(каквито всъщност сте си).За какво иде реч-преди втория полуфинал със Славия пуснахте деклаларация че ако отборът ви бъде ощетен от съдиите,едва ли не ще направите революция-ТО БЯХА КЛЕТВИ И ЗАКАНИ!!!А после???Отбора ви беше наистина ощетен,а какво направихте вие бе ПАЛЯЧОВЦИ И КАНАРЧЕТА ОСКУБАНИ???НИЩО.По този начин вие поощрихте мафиотите от бфс,че те могат да правят каквото си поискат,без някой да им търси сметка!!!Ако бяхте изпълнили малка част от вашите КЛЕТВИ И ЗАКАНИ тогава тогава всичко ще се промени.Тя точно затова е и поговорката-КУЧЕТАТА СИ ЛАЯТ–КЕРВАНА СИ ВЪРВИ!!!

bsz1916
Мнения: 2506
Регистриран на: 16 юни 2016 05:35
Местоположение: София
Контакти:

Re: Съдийско престъпление на стадиона в Благоевград

Мнениеот bsz1916 » 22 май 2018 06:36

Колкото и престъпно да е едно съдийско решение , то нямаше как да има чак такива фатални последствия , ако не беше този смешен формат на първенството , който позволява 11 - тият в класирането да отпадне вместо последния , а 10 -тият да играе в Европа вместо 3 - тия . Затова и няма как да не се върнем за пореден път към основния въпрос : " ЗАЩО БЕШЕ СЪЗДАДЕН ТОЗИ СМЕШЕН ФОРМАТ НА ПЪРВЕНСТВОТО И ИМА ЛИ ТОЙ ВРЪЗКА С ИЗВЪРШЕНОТО ПРЕДИ 2 ГОДИНИ ПРЕСТЪПЛЕНИЕ НА ВЕКА В БЪЛГАРСКИЯ ФУТБОЛ ".


Lauta_Boyz
Мнения: 18
Регистриран на: 04 апр 2018 11:51
Контакти:

Re: Съдийско престъпление на стадиона в Благоевград

Мнениеот Lauta_Boyz » 22 май 2018 07:58

Аз по-малоумен формат не съм виждал никъде!!!Цяла година последен д 8 точки и накрая се спасяваш !!! Или си средняк като Локо,Черно Море или Славия и ти се дава шанс да биеш третия, с то в един мач се случва!!!Значи целия формат убива и дербитата, с извинение ама всяко софийско дерби Цска-Левски публиката намаляваше...то и на най-страстния привърженик му се отщява да гледа нон стоп едно и също.Едно време имаше тръпка,който вземе пловдивското или софийското дерби бе господар поне цял полусезон,с сега?10 дербита сини и червени....

kiril.a.d
Мнения: 2537
Регистриран на: 21 юли 2015 23:04
Контакти:

Re: Съдийско престъпление на стадиона в Благоевград

Мнениеот kiril.a.d » 22 май 2018 11:45

Слушaй и aз обичaм Пирин - все пaк е отборa нa бaщa ми! - но кaто се сетя, кaк и кaкво говореше Рaдукaнов, от зимaтa нaсaм и...ситуциятa при вaс, много ми нaпомня минaлогодишнaтa ситуaция в Нефтоxимик, когaто ръководството беше взело решение, отборa дa изпaдне, зaщото не могaт дa посрещaт финaнсовите зaдължения в ППЛ! - сегa, изпaдaт и от ВПЛ...Чaк Ицко Янев подaде остaвкa, три кръгa преди крaя и кaзa зщо...но не му я приеxa. Е, Рaдукaнов остaнa до крaя и не кaзa директно...
Нaй-лошото при вaс е, че Блaгоевгрaд не е беден грaд, a не се нaмeриca спонсори нa отборa, достaтъчни дa го вкaрaт дори в първaтa шестицa! И Общинaтa сдaде багажа...
Честно, не виждaм другa причинa зa спaсявaнето нa Витошa...не вярвaм и от Бойчо...безсмислено е, при тези резултати, цял сезон..., защото сега, Локо Сф ще ги разсипе от бой!!! - вярвай ми! Ако това може да е някакво утешение...И да добавя - Коце Мрънкалото, не Лаптопа, си е треньор все като за изпадащи отбори!
П.П.
Между другото и вие щяxте дa отпaднете от Локо Сф...лошо се зaвъртяxa нещaтa при вaс, но...пaк ще кaжa - Общинaтa и ръководството!
Понеже се видя че не можем да станем французи, махам Марсилезата. В Ориента си е по-добре, нали?

boro1964
Мнения: 69
Регистриран на: 25 юли 2015 22:36
Контакти:

Re: Съдийско престъпление на стадиона в Благоевград

Мнениеот boro1964 » 22 май 2018 12:08

Само не знам защо точно говеждата сган се организирала да защитава Пирин! Не знам дали знаете, но най-мразения отбор в Благовград е Подуене, не се напъвайте лъзгави риби, подлизурски...
През годините, отбора на Пирин е бил най-порязван, точно срещу Подуене, питайте бащите си, братята си и децата си, и те ще ви го потвърдят.


Върни се в “Пирин”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 10 госта