Поредната съдийска гавра

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Scanspeak
Мнения: 55
Регистриран на: 06 юни 2015 15:47
Контакти:

Re: Поредната съдийска гавра

Мнениеот Scanspeak » 06 мар 2017 16:22

Радград могат да излязат и с деца, примерно тези, които откраднаха от чуждите школи и които в ден днешен ядат бой от кой ли не под некадърното им ръководство. И с деца, пак ще печелят защото мачовете им са фиктивни, това вече е ясно на цяла България, че и на медиите на Острова, които също писаха подигравателни материали за олигархичната шоколадова банда от Делиормана.
"Този коментар е спонсориран от Кен, кренвирши за всеки зелен"

Потребителски аватар
damyanov1963
Мнения: 14016
Регистриран на: 13 сеп 2010 19:28

Re: Поредната съдийска гавра

Мнениеот damyanov1963 » 06 мар 2017 17:00

Drunken_Master написа:
damyanov1963 написа:
damyanov1963 написа:
Mathias_Coureur написа:Точно левскар да реве за съдийство е смешно , защото оня ден срещу Литекс им дадоха доста спорна дузпа. Да не говорим , че по времето на Чорни те бяха брутално подпирани от съдиите!

Дай поне един пример, кога при Чорни сме били подпирани, че и БРУТАЛНО! Или и ти, като синоптиците разчиташ на късата памет у хората?!

Освен това, Чорни беше изгонен от България именно от правителството, което според вас, както всички правителства подкрепяло Левски :idea:

АХАХАХАХАХАХА...Ти сериозно ли ?

Вместо да се смееш на сила, да беше дал някакви примери, и да кажеш СЕРИОЗНО от кой беше изгонен Чорни и защо правителството не го защити :!:
За ЛЕВСКИ - ПОПУЛЯРНОСТТА, за останалите - злобата и завистта!
https://www.vbox7.com/play:8de06dae
Голям
Умен
НE достигнат
До сега
Играч

tornadooo
Мнения: 351
Регистриран на: 02 май 2015 16:30

Re: Поредната съдийска гавра

Мнениеот tornadooo » 06 мар 2017 17:09

Интертесно ми е, защо след нагло очевидния гол с ръка на Верея срещу Дунав не се вдигна такава врява? Да грешка беше засадата, един път гу бутнаха Веерея, един път им го набутаха, такъв е живота. И какво иначе щяха да бият ли? Вземете се успокойте сега, Лудогорец ще е шампион С ИГРАТА СИ, която виждаме да показва с Реал, ПСЖ и т.н. Копенхаген не ми давайте за пример, те играха както всеки селски отбор в нашето първенство, затворено и грубо, то български отбор само така може да се противопостави на Лудогорец, като не може с футбол с кунг фу :)

Потребителски аватар
Drunken_Master
Мнения: 19480
Регистриран на: 30 май 2012 15:50
Местоположение: TD Garden
Контакти:

Re: Поредната съдийска гавра

Мнениеот Drunken_Master » 06 мар 2017 17:12

damyanov1963 написа:Вместо да се смееш на сила, да беше дал някакви примери, и да кажеш СЕРИОЗНО от кой беше изгонен Чорни и защо правителството не го защити :!:

Я кажи за "засадата" на Бисер Иванов ? За реферът,който отсъди дузпа за Левски,понеже чул "Ох!"...За реферът,който каза : "Абе виждам,че е дузпа,но какво ми стана...не я свирих!"
Примери безброй...
ivan56 написа:Когато се говори за Украйна удобно винаги се слага период около 17-18 век, украинци по тези места е имало още от 10 в. Историята им е доста сходна с нашата, дълги периоди са били под шапката на някой, но това не значи, че няма такава държава.

НЕдебил!

Потребителски аватар
damyanov1963
Мнения: 14016
Регистриран на: 13 сеп 2010 19:28

Re: Поредната съдийска гавра

Мнениеот damyanov1963 » 06 мар 2017 17:40

Drunken_Master написа:
damyanov1963 написа:Вместо да се смееш на сила, да беше дал някакви примери, и да кажеш СЕРИОЗНО от кой беше изгонен Чорни и защо правителството не го защити :!:

Я кажи за "засадата" на Бисер Иванов ? За реферът,който отсъди дузпа за Левски,понеже чул "Ох!"...За реферът,който каза : "Абе виждам,че е дузпа,но какво ми стана...не я свирих!"
Примери безброй...

И все пак Чорни беше изгонен. Казвате, че бил отбора на всички правителства, а излиза, че поне на едно НЕ Е.
Сега и аз да дам няколко примера за това, как почти винаги, се обвинява Левски за съдийска подкрепа без основание.
Победа над Нефтохимик на Герена с 4:1 - две дузпи за Левски и отменен гол на Нафтата. Естествено бурни реакции от страна на бургазлии и цялата футболна общественост у нас. На репортажите обаче се вижда, че дузпите са си дузпи, едната беше за избиване с ръка на топката в наказателното поле, а отменения гол на Нефтохимик е от метър и половина засада.
Победа над Славия на Овча купел - претенции на Чичо(тогава още беше бате) Венци за гол от засада. След, като беше поканен в студиото на БНТ да коментира мача и съответно "засадата", която му се показа на повторение няколко пъти, че няма такава, той казва колебливо - "Е да, от вашата камера се вижда че няма, но от нашата се вижда друго", без да покаже тяхната камера и какво се вижда от нея. Примери колкото щеш...
А за Бисер Иванов, не беше ли на мача, в който Гонзо вкара гол със счупена глава, до колкото си спомням нямаше никакво наказание за противника при контузията му.
За ЛЕВСКИ - ПОПУЛЯРНОСТТА, за останалите - злобата и завистта!
https://www.vbox7.com/play:8de06dae
Голям
Умен
НE достигнат
До сега
Играч

LOKOMAN
Мнения: 380
Регистриран на: 28 мар 2013 16:33
Контакти:

Re: Поредната съдийска гавра

Мнениеот LOKOMAN » 06 мар 2017 18:50

На колегите левскари само да напомня последния мач на Пастата. Червен картон за Том без съприкосновение и дузпа при явна симулация на Карвальо. Мача е Локомотив София - Левски.
Не е нормално точно вие да ревете като вдовици за х.й,след престъпленията през годините срещу другите отбори.

nghcvth
Мнения: 3503
Регистриран на: 27 яну 2013 14:41

Re: Поредната съдийска гавра

Мнениеот nghcvth » 06 мар 2017 20:34

damyanov1963 написа:Нали сте много обективни, защо не ги споменавате тези неща, или май без тях точките ни сега щяха да са поне колкото на Лц?!

:lol: :lol: :shock: :shock: :mrgreen: :mrgreen:

Демек, както и по време на комунизма сте репресирани? :lol: :mrgreen: :lol: Ей Богу, както казваше агент Тара, май глупостта на футбола ни е заразна и прихваща и феновете.

Но дори да приемем, че в това има нещо вярно и Левски и Лудогорец са равностойни, тогава защо те се представят добре в Европа, а вас ви маризи който аматьорски отбор ви хване?
"Maybe this world is another planet's hell."- Aldous Huxley

Scanspeak
Мнения: 55
Регистриран на: 06 юни 2015 15:47
Контакти:

Re: Поредната съдийска гавра

Мнениеот Scanspeak » 07 мар 2017 07:44

nghcvth написа:тогава защо те се представят добре в Европа


Милсами, дърварите Копенхаген, рекорд за най-тежка загуба на отбор регистриран като дружество в България (умишлено не казвам Български), последни места в групите и то след като повечето отбори дори не тренираха преди мачовете си с тая пародия, но да не забравяме, че се представят "добре" и в медиите - то не бяха крави, кренвирши, публика от пластмасови манекени от някой столичен Мол...Факти.
"Този коментар е спонсориран от Кен, кренвирши за всеки зелен"

nghcvth
Мнения: 3503
Регистриран на: 27 яну 2013 14:41

Re: Поредната съдийска гавра

Мнениеот nghcvth » 07 мар 2017 09:34

Ми не знам, Левски преди бяха направи национални герои след 1:17, Лудогорец вече имат 7 точки в групите на ШЛ взети срещу отбори като Ливърпул, ПСЖ и Базел, бяха на косъм да бият във Франция и да спънат Реал, биха Стяуа (нещо непостижимо за един закрит български "гранд"), отстраниха Лацио... И само да те светна, Лудогорец тази година не бяха последни в групата си.
"Maybe this world is another planet's hell."- Aldous Huxley

Потребителски аватар
Betchualeng Arnaikem
Мнения: 7941
Регистриран на: 30 мар 2013 05:04
Контакти:

Re: Поредната съдийска гавра

Мнениеот Betchualeng Arnaikem » 05 апр 2017 19:12

От една страна съм съгласен, че Лудогорец е най-добрия отбор в България. Съгласен съм и в наистина голямото им превъзходство като пари, класа, напоследък и като успехи (на фона на направеното от другите в последно време).

От друга страна обаче и аз няколко пъти виждам "грешки" и то все в тяхна полза. В поне 2 от тези случаи става дума за голове: отменения гол на Верея и гол от засада срещу ЦСКА-София. Съгласен съм, че и в двата мача едва ли щяха да изтърват победата. Но това не означава, че бутането е правилно. Всъщност то е направо смешно при превъзходството, което имат.

Намирам обаче за смешни твърденията, че единствено подпирането от рефери прави Лудогорец силни. Още по-смешно е твърдението, че в ЕКТ отпадат заради липсата на услужлив съдия. Първо, защото те победиха не един и не два добри отбора. Второ, защото почти винаги отпадат от силен съперник (изключение е Милсами и мооооже би Динамо (Загреб), макар че те са слаби.. ама не по критерий български). А твърдението, че са слабаци, понеже отпадат от "дървари от Копенхаген" е направо малоумно: Копенхаген в група с Порто, Брюж и Лестър взе 9 точки и беше на 2 от 1/8 финал.

Смешно е и поведението на доста фенове на Лудогорец (доста като процент, понеже те не са много). Да, отбора им е силен, да, често той би си спечелил мачовете и без помощ от рефера. Но някои от тях са готови да кажат какво ли не, да увъртат как ли не, да насочват темата накъде ли не, но да не признаят: ДА, реферите по една или друга причина правят странни грешки в наша полза. Не знам, на тези хора не им ли горчи, че в мачове, където категорично превъзхождат противника някой съдия опорочава победата с абсолютно безмислени подаръци?
[center]Almereide arh Iruein
ameide neh keuein
ameide neh ekuein
ameide neh etuein
Almereide arh Iruein
[/center]


Върни се в “Пирин”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 3 госта