Поредната съдийска гавра

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
LSFC 1914
Мнения: 7455
Регистриран на: 25 юли 2009 13:00
Контакти:

Поредната съдийска гавра

Мнениеот LSFC 1914 » 05 мар 2017 20:02



След като отмениха редовен гол на Верея в предишния кръг, днес има продължение на безобразното съдийство спрямо Лудогорец.

Изображение

Втория гол на Лудогорец е след като Кафу си спря топката с ръка и след това подаде на Кешеру за втория гол. Явно Домус ага се страхува за първото си място.

Потребителски аватар
Drunken_Master
Мнения: 19493
Регистриран на: 30 май 2012 15:50
Местоположение: TD Garden
Контакти:

Re: Поредната съдийска гавра

Мнениеот Drunken_Master » 05 мар 2017 20:11

LSFC 1914 написа:

След като отмениха редовен гол на Верея в предишния кръг, днес има продължение на безобразното съдийство спрямо Лудогорец.

Изображение

Втория гол на Лудогорец е след като Кафу си спря топката с ръка и след това подаде на Кешеру за втория гол. Явно Домус ага се страхува за първото си място.

Какво мучите толкова...? И тази година турчалята ще станат шампиони...И на мен не ми е приятно,като даже предпочитам вие да станете,ако трябва да избирам...но това са фактите.Разполагат с най-добрите финансови средства...респективно и играят най-добър футбол в това измислено първенство.Даже вече не го и гледам,след като унищожиха любимият ми клуб...
ivan56 написа:Когато се говори за Украйна удобно винаги се слага период около 17-18 век, украинци по тези места е имало още от 10 в. Историята им е доста сходна с нашата, дълги периоди са били под шапката на някой, но това не значи, че няма такава държава.

НЕдебил!

Потребителски аватар
Garra Dembele
Мнения: 278
Регистриран на: 09 авг 2010 21:55
Контакти:

Re: Поредната съдийска гавра

Мнениеот Garra Dembele » 05 мар 2017 20:14

Drunken_Master написа:Какво мучите толкова...? И тази година турчалята ще станат шампиони...И на мен не ми е приятно,като даже предпочитам вие да станете,ако трябва да избирам...но това са фактите.Разполагат с най-добрите финансови средства...респективно и играят най-добър футбол в това измислено първенство.Даже вече не го и гледам,след като унищожиха любимият ми клуб...


Но защо трябва да ги подкрепят във всеки един кръг ??? Ако играят най-добрия футбол, както ти казваш... нека поне съдиите да не ги подпират. Не е ли така ?

zaqwsxd
Мнения: 1671
Регистриран на: 23 авг 2008 12:42
Контакти:

Re: Поредната съдийска гавра

Мнениеот zaqwsxd » 05 мар 2017 20:15

12 точки разлика и титлата е купена? Вие не си пиете хапчетата редовно или прекалявате с тях. Дузпата ви в събота беше 50/50. Миналия кръг ви дадоха и дузпа срещу Дунав, преди която имаше нарушение в атака. Да продъжавам ли ? Мисля, че е излишно.

Потребителски аватар
sinqkrepost1914
Мнения: 2434
Регистриран на: 29 апр 2015 21:07
Контакти:

Re: Поредната съдийска гавра

Мнениеот sinqkrepost1914 » 05 мар 2017 20:17

Щом играят най-добрия футбол, значи нямат нужда от такова нагло подпиране, особено срещу отбори като Верея и Пирин ?!
Или бъркаме > :?
He never won the Ballon d'or, but he definitely won our hearts !
-Steven Gerrard

Потребителски аватар
PFC Litex
Мнения: 17484
Регистриран на: 14 фев 2009 21:42

Re: Поредната съдийска гавра

Мнениеот PFC Litex » 05 мар 2017 20:23

Много правило си го отбелязал, ВТОРИЯТ гол, то ест Лудогорец вече са водили, а Пирин този мач още 200 минути да бяха играли гол трудно щеше да отбелжат,

Ясно е, че върха е ветровит, но определено се прекалява.
Изображение

Потребителски аватар
LSFC 1914
Мнения: 7455
Регистриран на: 25 юли 2009 13:00
Контакти:

Re: Поредната съдийска гавра

Мнениеот LSFC 1914 » 05 мар 2017 20:23

zaqwsxd написа: Дузпата ви в събота беше 50/50.



Изображение

Я пак повтори, че не те разбрах ?

Потребителски аватар
1982
Мнения: 30287
Регистриран на: 13 юни 2012 15:17

Re: Поредната съдийска гавра

Мнениеот 1982 » 05 мар 2017 20:26

Не ревете много, щото и на вас вчера са ви дали доста спорна дузпа срещу Литекс. ;) ;)
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.

Потребителски аватар
Drunken_Master
Мнения: 19493
Регистриран на: 30 май 2012 15:50
Местоположение: TD Garden
Контакти:

Re: Поредната съдийска гавра

Мнениеот Drunken_Master » 05 мар 2017 20:27

Те са цели 12 точки пред вас.Дори и да е имало подпиране (а то има очевадно),разликата в класите е ОГРОМНА.Както написах по-рано,когато разполагаш с такива финансови средства и си закупил качествени футболисти,следователно играеш и най-качественият футбол.Друг е въпроса,че доста малко хора в България,ги възприемат насериозно.Причините са колбасарски...
ivan56 написа:Когато се говори за Украйна удобно винаги се слага период около 17-18 век, украинци по тези места е имало още от 10 в. Историята им е доста сходна с нашата, дълги периоди са били под шапката на някой, но това не значи, че няма такава държава.

НЕдебил!

Потребителски аватар
1982
Мнения: 30287
Регистриран на: 13 юни 2012 15:17

Re: Поредната съдийска гавра

Мнениеот 1982 » 05 мар 2017 20:28

Garra Dembele написа:
Drunken_Master написа:Какво мучите толкова...? И тази година турчалята ще станат шампиони...И на мен не ми е приятно,като даже предпочитам вие да станете,ако трябва да избирам...но това са фактите.Разполагат с най-добрите финансови средства...респективно и играят най-добър футбол в това измислено първенство.Даже вече не го и гледам,след като унищожиха любимият ми клуб...


Но защо трябва да ги подкрепят във всеки един кръг ??? Ако играят най-добрия футбол, както ти казваш... нека поне съдиите да не ги подпират. Не е ли така ?


Вас по времето на Чорни що съдиите ви подпираха безобразно ??! Щото имахте пачките, ето затова. Сега те са богаташите и купуват.
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.


Върни се в “Пирин”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 4 госта