Пирин - Левски - 1:0

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Teo
Мнения: 17663
Регистриран на: 21 юли 2011 23:22
Местоположение: София, кв. Овча купел
Контакти:

Re: Пирин направи показно на Левски

Мнениеот Teo » 18 фев 2017 19:24

mark1926 написа:
Teo написа:
mark1926 написа:Когато падат шопите е празник! Левски с топчо няма да задържи и второто място, срамните резултати тепърва предстоят!


Споко, вас ще ви бием. :lol:
@ Това, че Левски направиха лош мач нищо не значи, нивата е дълга... 8-)
Като се отсеем в плейофите тогава ще говорим!



Тео, аз не съм модератор да ми се обясняваш ;) Как ще ни биете? Мачът е на Лаута, треньорът ви е с класи под Ераносян, няма взиман, ще паднете с разлика!...


Утре треснем ли ЧМ, горко на тоз които ни се изпречи на пътя, аааа ако Фернандо вкара първия си гол е вече нз!
@ Тръгне ли ни играта просто не виждам кой може да ни спре!
Първия мач е от много важно психо предимство!

В Пловдив играем силно по принцип, така, че без страх идваме!

Потребителски аватар
Долно уйно
Мнения: 5222
Регистриран на: 14 фев 2010 17:28
Контакти:

Re: Пирин направи показно на Левски

Мнениеот Долно уйно » 18 фев 2017 19:24

ММ1914 написа:
Old_death написа:Само на мен ли ми прави впечатление , че темата за мача изчезна от секцията на Левски !
p. s . А защо и във вашия раздел няма тема за мача ? Няма значение . Честита победа !

Сляп ли си? Темата си е там 22 страници са. Първото полувреме не знаеха къде са Пирин, второто Левски се издъни.
ПП Това ли наричате трибуни на професионален стадион? Стърчаща арматура, няма достатъчно билети. Има какво да се желае от вас като организация. Иначе, честита победа.

90 минути без удар в очертанието на вртата е далече от определението, Пирин не знаеха къде се намират.
Пародийна Перуканова Лига a.k.a. ППЛ, Made in Bulgaristan

Потребителски аватар
Captain Stottlemeyer
Мнения: 9979
Регистриран на: 02 окт 2009 16:25

Re: Пирин направи показно на Левски

Мнениеот Captain Stottlemeyer » 18 фев 2017 19:26

bubka написа:Пирин по принцип винаги прави показно на Левски в Благоевград, що се вика, ако играеха само с Левски щяха да са шампиони. :)

По принцип не се ходи и в клозета, а в Благоевград "Левски" има два пъти повече победи от "Пирин", що се вика - преди да пишеш глупости, вземи се информирай малко... 8-)
http://levskisofia.info/team/1004150-pirin-blagoevgrad/
http://levskisofia.info/team/1004141-pi ... agoevgrad/
"Има една страна България и в тази страна България има един отбор „Левски”. В този отбор съм се родил, в този отбор ще умра!" Георги АСПАРУХОВ

ММ1914
Мнения: 2166
Регистриран на: 11 ное 2013 12:30
Контакти:

Re: Пирин направи показно на Левски

Мнениеот ММ1914 » 18 фев 2017 19:29

Долно уйно написа:
ММ1914 написа:
Old_death написа:Само на мен ли ми прави впечатление , че темата за мача изчезна от секцията на Левски !
p. s . А защо и във вашия раздел няма тема за мача ? Няма значение . Честита победа !

Сляп ли си? Темата си е там 22 страници са. Първото полувреме не знаеха къде са Пирин, второто Левски се издъни.
ПП Това ли наричате трибуни на професионален стадион? Стърчаща арматура, няма достатъчно билети. Има какво да се желае от вас като организация. Иначе, честита победа.

90 минути без удар в очертанието на вртата е далече от определението, Пирин не знаеха къде се намират.

Възможно е. На мен така ми се видя срещата, на стадиона винаги е различно. Първото полувреме беше с игрово предимство за Левски. Второто е близо да определението катастрофа, но това сме показали, този резултат сме заслужили.
ivo55 написа:Публиката пълни отбора, когато има силен отбор на терена, който доставя удоволствие с играта си. Това е причината да не е пълен.

Интересно виждане за подкрепа към отбора!!!

Потребителски аватар
Captain Stottlemeyer
Мнения: 9979
Регистриран на: 02 окт 2009 16:25

Re: Пирин направи показно на Левски

Мнениеот Captain Stottlemeyer » 18 фев 2017 19:31

Това са най-новите мачове (без последния):
http://levskisofia.info/team/1004290-of ... agoevgrad/
По темата: Днес "Левски" бяха трагични... 8-)
Последна промяна от Captain Stottlemeyer на 18 фев 2017 19:32, променено общо 1 път.
"Има една страна България и в тази страна България има един отбор „Левски”. В този отбор съм се родил, в този отбор ще умра!" Георги АСПАРУХОВ

mark1926
Мнения: 3137
Регистриран на: 19 ное 2012 13:21
Контакти:

Re: Пирин направи показно на Левски

Мнениеот mark1926 » 18 фев 2017 19:31

Teo написа:
mark1926 написа:
Teo написа:
mark1926 написа:Когато падат шопите е празник! Левски с топчо няма да задържи и второто място, срамните резултати тепърва предстоят!


Споко, вас ще ви бием. :lol:
@ Това, че Левски направиха лош мач нищо не значи, нивата е дълга... 8-)
Като се отсеем в плейофите тогава ще говорим!



Тео, аз не съм модератор да ми се обясняваш ;) Как ще ни биете? Мачът е на Лаута, треньорът ви е с класи под Ераносян, няма взиман, ще паднете с разлика!...


Утре треснем ли ЧМ, горко на тоз които ни се изпречи на пътя, аааа ако Фернандо вкара първия си гол е вече нз!
@ Тръгне ли ни играта просто не виждам кой може да ни спре!
Първия мач е от много важно психо предимство!

В Пловдив играем силно по принцип, така, че без страх идваме!



Не вярвам да биете в Каварна, но там нищо не се знае. Но що се отнася за Пловдив и как играете силно... ЦСКА има 19 победи, а Локомотив 20 на Лаута и 17 ремита!Статистически имате 34 процента да си тръгнете с 3-те точки, но като сложим Ераносян срещу вашият анонимник, не му помня името, процентите падат на не повече от 5. Няма взимане мачът на Лаута , Тео!

Потребителски аватар
ogrizko
Мнения: 5142
Регистриран на: 30 ное 2008 13:30
Контакти:

Re: Пирин направи показно на Левски

Мнениеот ogrizko » 18 фев 2017 19:56

Забравяте, че Левски сменят схемата на 3-5-2 и се изисква време да се получат нещата. Нормално според мен. Като се сработят с новата схема няма да са толкова трагични, а пък и за БГ ще са сила. Залагайки на атаката ще са им по-атрактивни и резултатни мачовете и за съжаление ще печелят повече. Топчо ще се окаже смел треньор, ама дали ще го изтърпят докато си наложи схемата и почнат да им се получават нещата - не знам. Нали искат титла и купа там винаги :roll:
Изображение

mark1926
Мнения: 3137
Регистриран на: 19 ное 2012 13:21
Контакти:

Re: Пирин направи показно на Левски

Мнениеот mark1926 » 18 фев 2017 20:05

ogrizko написа:Забравяте, че Левски сменят схемата на 3-5-2 и се изисква време да се получат нещата. Нормално според мен. Като се сработят с новата схема няма да са толкова трагични, а пък и за БГ ще са сила. Залагайки на атаката ще са им по-атрактивни и резултатни мачовете и за съжаление ще печелят повече. Топчо ще се окаже смел треньор, ама дали ще го изтърпят докато си наложи схемата и почнат да им се получават нещата - не знам. Нали искат титла и купа там винаги :roll:



Има разлика от смелост до безумие.топчо е некомпетентен, разруши всичко постигнато от петрович.левски ги чака още срам с топузаков...

vinal58
Мнения: 43
Регистриран на: 13 юни 2016 13:43

Re: Пирин направи показно на Левски

Мнениеот vinal58 » 18 фев 2017 20:53

mark1926 написа:
Teo написа:
mark1926 написа:
Teo написа:
mark1926 написа:Когато падат шопите е празник! Левски с топчо няма да задържи и второто място, срамните резултати тепърва предстоят!


Споко, вас ще ви бием. :lol:
@ Това, че Левски направиха лош мач нищо не значи, нивата е дълга... 8-)
Като се отсеем в плейофите тогава ще говорим!



Тео, аз не съм модератор да ми се обясняваш ;) Как ще ни биете? Мачът е на Лаута, треньорът ви е с класи под Ераносян, няма взиман, ще паднете с разлика!...


Утре треснем ли ЧМ, горко на тоз които ни се изпречи на пътя, аааа ако Фернандо вкара първия си гол е вече нз!
@ Тръгне ли ни играта просто не виждам кой може да ни спре!
Първия мач е от много важно психо предимство!

В Пловдив играем силно по принцип, така, че без страх идваме!



Не вярвам да биете в Каварна, но там нищо не се знае. Но що се отнася за Пловдив и как играете силно... ЦСКА има 19 победи, а Локомотив 20 на Лаута и 17 ремита!Статистически имате 34 процента да си тръгнете с 3-те точки, но като сложим Ераносян срещу вашият анонимник, не му помня името, процентите падат на не повече от 5. Няма взимане мачът на Лаута , Тео!

Каква е тази статистика ? Този отбор който излиза с името ЦСКА-СОФИЯ играе за първа година . Тази статистика важи за БИВШИЯ ЦСКА , който вече НЕ СЪЩЕСТВУВА .

mark1926
Мнения: 3137
Регистриран на: 19 ное 2012 13:21
Контакти:

Re: Пирин направи показно на Левски

Мнениеот mark1926 » 18 фев 2017 21:00

vinal58 написа:
mark1926 написа:
Teo написа:
mark1926 написа:
Teo написа:
mark1926 написа:Когато падат шопите е празник! Левски с топчо няма да задържи и второто място, срамните резултати тепърва предстоят!


Споко, вас ще ви бием. :lol:
@ Това, че Левски направиха лош мач нищо не значи, нивата е дълга... 8-)
Като се отсеем в плейофите тогава ще говорим!



Тео, аз не съм модератор да ми се обясняваш ;) Как ще ни биете? Мачът е на Лаута, треньорът ви е с класи под Ераносян, няма взиман, ще паднете с разлика!...


Утре треснем ли ЧМ, горко на тоз които ни се изпречи на пътя, аааа ако Фернандо вкара първия си гол е вече нз!
@ Тръгне ли ни играта просто не виждам кой може да ни спре!
Първия мач е от много важно психо предимство!

В Пловдив играем силно по принцип, така, че без страх идваме!



Не вярвам да биете в Каварна, но там нищо не се знае. Но що се отнася за Пловдив и как играете силно... ЦСКА има 19 победи, а Локомотив 20 на Лаута и 17 ремита!Статистически имате 34 процента да си тръгнете с 3-те точки, но като сложим Ераносян срещу вашият анонимник, не му помня името, процентите падат на не повече от 5. Няма взимане мачът на Лаута , Тео!

Каква е тази статистика ? Този отбор който излиза с името ЦСКА-СОФИЯ играе за първа година . Тази статистика важи за БИВШИЯ ЦСКА , който вече НЕ СЪЩЕСТВУВА .



Да , приемам забележката, ЦСКА погина и му се разпродава имуществото. Новият ЦСКА-София може да се ориентира по статистиката на истинския ЦСКА, а тя красноречиво показва, че да говориш за 3 сигурни точки на Лаута си е безумство и некомпетентно изказване,но от Тео не съм очаквал и друго...


Върни се в “Пирин”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 5 госта