Дунав-Пирин

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
metal1111
Мнения: 545
Регистриран на: 09 авг 2009 22:32

Дунав-Пирин

Мнениеот metal1111 » 12 авг 2016 08:48

Пирин си ги знаем играят на приливи и отливи, могат да откраднат точки навсякъде , но могат и да загубят от всеки, но отбора на Дунав за мен е пълна загадка, дори не мога да предположа резултат за този мач.

Последната среща между двата отбора е в Русе преди 13 г, когато Пирин изпаднаха в Б група и тогава на ниво Б група успяха да спечелят в Русе 1-3.

Дано стане хубав мач за зрителите.
OFK PIRIN

Потребителски аватар
yuliyan_rs
Мнения: 51
Регистриран на: 12 авг 2016 13:04
Контакти:

Re: Дунав-Пирин

Мнениеот yuliyan_rs » 12 авг 2016 13:26

Здравейте и от мен.
Реших да си направя регистрация, понеже любимия ми Дунав вече играе в най-високото ниво на БГ футбола, за което съм изключително щастлив. Като цяло сме на едно средно ниво за България. Ако мога да ни оценя по десетобалната система и условно приемем, че Лудогорец са 10-ка, то на Дунав слагам 5 или дори 5,5.
По същия начин мога да оценя и другите отбори:
- Левски и ЦСКА - 7,5 (8)
-Бере, Черно море, Локо ПД - 6 (6,5)
-останалите 7 отбора (Ботев Пд, Славия, Пирин Бл, Монтана, Верея, Локо ГО и Нефтохимик) ги слагам под един знаменател, на приблизително едно ниво, с приливи и отливи в определени моменти през сезона, което ще се окаже решаващо за крайното класиране.
Това ми е мнението към настоящия момент предвид селекции и подготовка + 2 изиграни кръга. Разбира се е твърде рано да се каже, каквото и да е, но аз лично си мисля, че отбора на Нефтохимик е най-слабия в групата.
Относно предстоящия мач мисля, че Дунав ще победи, понеже ги наблюдавах и в Б група миналата година, бяха почти същия отбор и играха много добре. Сега нивото вече е друго, момчетата играят на 100% от възможностите си и тепърва има да се доказват пред големите отбори. Мисля, че от към атака сме доста по-добре от Пирин Бл. Имаме страхотно преимущество пред тях, в лицето на Будинов. Харесва ми как играе винаги за първата топка и успява да я насочва с глава към крилата и по този начин да се изостря нападението. Пожелавам Ви успех, благоевградчани и дано стане един добър мач.
И както в един сайт обичат да дават прогнози за мача в проценти :D ето и моите :)
1 - 50 %
Х - 40 %
2 - 10 %
Успех на всички и нека по-добрият да победи!!!
"От Дунав започва България"


Върни се в “Пирин”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 4 госта