Пирин - Славия - 0:3

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Yoda_
Мнения: 345
Регистриран на: 16 юни 2014 16:53
Контакти:

Re: Пирин - Славия - 0:3

Мнениеот Yoda_ » 11 дек 2015 20:45

:lol: :lol: :lol:

И кво като ми изтрихте коментара, изведнъж вече всичко е наред, не са ви били с 0:3 ??

Жалки, тъпи и грозни аграрни индивиди в тоя югозапад... :lol:

Аре, триите пак.... :)
Wikipedia : Българите са малък, но изключително прост народ. Тъпи, неуки, необразовани и озлобени комплексари, мързеливи неработещи пияници, чакащи на заплатите на жените си. Амин !

Изображение

Потребителски аватар
Avrameca
Мнения: 4921
Регистриран на: 13 авг 2010 18:00
Skype: имам :)
Контакти:

Re: Пирин - Славия - 0:3

Мнениеот Avrameca » 11 дек 2015 20:58

Заслужена победа за Славия.
Офтопик:

Офтопик:

Потребителски аватар
JohnnieWalker
Мнения: 3373
Регистриран на: 11 сеп 2008 07:42
Контакти:

Re: Шенсой, Благогаря ти за коледният подарък

Мнениеот JohnnieWalker » 11 дек 2015 21:12

ofk pirin написа:В България е така един слаб мач и край всичко хубаво което си направил се забравя , сега идва на преден план поредната оставка след поредната гавра на стадион Христо Ботев от измисленият отбор на Славия Амин


Капацитет ? 0 !

Потребителски аватар
dunavfc
Мнения: 7975
Регистриран на: 28 мар 2010 18:54
Контакти:

Re: Пирин - Славия - 0:3

Мнениеот dunavfc » 11 дек 2015 23:05

3-я гол на Славия и въобще цялата атака са най-хубавото нещо, което съм виждал във българският футбол !

Потребителски аватар
action66
Мнения: 1080
Регистриран на: 07 дек 2014 03:04
Skype: kokaracha66
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Шенсой, Благогаря ти за коледният подарък

Мнениеот action66 » 12 дек 2015 00:45

metal1111 написа:
ofk pirin написа:В България е така един слаб мач и край всичко хубаво което си направил се забравя , сега идва на преден план поредната оставка след поредната гавра на стадион Христо Ботев от измисленият отбор на Славия Амин



Чакай бре кои ти говори за оставки , просто точно преди празниците губим важен мач от които се надявам да не спадне самочувствието на момчетата


Още преди мача ви с нас написах,че трудно отбор в България може просто така да вземе три поредни домакинства.Особено ако е в дъното на таблицата.Казах,че ще загубите или от нас , или от "Славия".За мое съжаление стана второто. Нищо драматично. В играта сте,това е най-важното преди пролетните мачове на истината.
Весели празници от Варна!

Потребителски аватар
action66
Мнения: 1080
Регистриран на: 07 дек 2014 03:04
Skype: kokaracha66
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Шенсой, Благогаря ти за коледният подарък

Мнениеот action66 » 12 дек 2015 00:49

OT18 написа:Аз мислех,че си заложил да избиеш празниците. Последните 4 кръга са яко тото,щото идва време за покриване на лицензи.


Ако си прав,"Локомотив" , "Черно море" и "Славия" са заработили здраво..... Но все пак позволи ми да се съмнявам в теорията ти.Просто въпрос на психологическа нагласа към конкретен мач,стечение на обстоятелствата и други подобни.При изравнени сили,малко е нужно за накланяне на везните в една от двете посоки.

Потребителски аватар
action66
Мнения: 1080
Регистриран на: 07 дек 2014 03:04
Skype: kokaracha66
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Шенсой, Благогаря ти за коледният подарък

Мнениеот action66 » 12 дек 2015 01:03

metal1111 написа:
ti4a70 написа:Къде сте разбирачи благоевградски!?! Добре дошли отново в реалността. Изживяхте си своята минутка слава и сега пак сте там където ви е мястото, т.е. на Вдъното. Добрата стара Славия ви показа къде ще зимувате, а и на пролет сте пак там. В най-добрия случай - бараж с неясен край. Къде е прехваления ви треньор които искаше полусезона да не свършва, че сте в страшна форма? От 1-2 мача "бетон" и два откровено късметлийски срещи/срещу Лок Пд и Черно море/ помислихте, че сте готови за атака на Шампионската лига. Лека нощ господа от Пирин и хвърляйте едно око и на Б групата. Добре е да знаете с кого ще играете догодина!


Колега никога ние феновете не сме излизали от тази реалност, добре , че има хора като тебе да напомнят на самозабравили се ръководители че трябва да се играе в всеки мач за всяка точка , относно бъдещето на клуба и ти и всеки еди истински фен на Морето би предпочел Пирин в А група от които е да друг отбор


Колегата малко е попрекалил,факт.Не злобеем. Хванахте ни в лош момент,възползвахте се. Да сте живи и здрави! Аз също мисля,в "А" група трябва да играят отборите натрупали присъствие и име за цялото съществуване на лигата. В тази група е и "Пирин". Отбори като "Лудогорец" , "ЛИТЕКС" , "Монтана" е нормално да влизат за разнообразие ,но след сезон,два е редно да си ходят.Къде са "Етър","Спартак Варна","Спартак Плевен","Ботев Враца","Дунав Русе","Миньор Перник","Марек","Локомотив София","ЦСКА" ,"Черноморец" ?! Ето тези отбори искам да гледам в "А" група.И то в стария,добър формат с 16 отбора.Но.....финансовите реалности са други.За съжаление.

Вълчан
Мнения: 4261
Регистриран на: 13 май 2014 16:13

Re: Пирин - Славия - 0:3

Мнениеот Вълчан » 12 дек 2015 02:23

Къде е оня дето пускаше теми където свари за Пирин колко са велики и ред било на Славия и т.н.Нормално бе тази хубава серия от резултати да спре.Горе главата ще има още загуби.... :)


Върни се в “Пирин”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 4 госта