Много хора бяха отписали Пирин

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

На линия
Потребителски аватар
W84me
Мнения: 22990
Регистриран на: 09 юни 2008 13:09
Местоположение: София
Контакти:

Re: Много хора бяха отписали Пирин

Мнениеот W84me » 04 дек 2015 15:44

Пирин изпада. Защо не виждам нищо за Левски в тая тема? Много ми е постна...
БФС: ЦСКА София има 4 титли, да мислят за емблема

Потребителски аватар
ЕМИЛ
Мнения: 51313
Регистриран на: 20 юни 2009 16:17
Местоположение: У некоя кръчма
Контакти:

Re: Много хора бяха отписали Пирин

Мнениеот ЕМИЛ » 04 дек 2015 15:49

W84me написа:Пирин изпада. Защо не виждам нищо за Левски в тая тема? Много ми е постна...[/quote ]
obi4am_pirin написа:Не само че ще останем, но и в общия сбор от директните двубои с подуенските анонимници ще бъдем с по-добри показатели

Ето . Няма как без Левски . Иначе по темата дано Ботев изпаднат вместо Пирин ама се съмнявам .

4oKuTo
Мнения: 674
Регистриран на: 18 яну 2010 17:24
Контакти:

Re: Много хора бяха отписали Пирин

Мнениеот 4oKuTo » 04 дек 2015 15:52

Не слагайте каруцата пред коня. Много вода има да изтече до спасението на Пирин. Нито Монтана ще се откажат ей така от мястото си в "А" група, нито пък баражът след това е ясен на 100%, да, Пирин би бил изявен фаворит срещу всеки отбор от "Б" група, но толкова. Не вярвам, че Ботев и Локо ще са винаги в това кофти състояние, така че надали ще се замесят сериозно в битката за спасение. Аз лично се надявам Пирин да остане в елита за сметка на Монтана, защото Благоевград е сериозна школа, има достатъчно публика, а и югозападът заслужава отбор в "А" група.
П.С.: "А" група би била в чудесен формат, ако догодина Дунав Русе заема мястото на Монтана. А и Литекс да стане ЦСКА не ми пречи лично на мен.

Потребителски аватар
Captain Stottlemeyer
Мнения: 9979
Регистриран на: 02 окт 2009 16:25

Re: Много хора бяха отписали Пирин

Мнениеот Captain Stottlemeyer » 04 дек 2015 16:04

europefan написа:Подобна тема би имала смисъл, ако е създадена в края на сезона при спасил се от изпадане Пирин. Само тогава отписалите го ще са бъркали. При две победи и минаване от последно на предпоследно място, темата няма друг ефект освен да буди подигравки към автора.

В края на сезона Пирин и Монтана ще изпаднат /поради липса на други "подходящи" кандидати/ и хората, които са отписвали Пирин ще са прави и могат да пуснат тема "А някои след две победи и предпоследно място решиха, че са голяма работа."

+1 :) С уговорката, че някой от двата отбора (не се наемам да прогнозирам кой) може все пак да хване последния влак след баража срещу втория от "Б" група... 8-)
"Има една страна България и в тази страна България има един отбор „Левски”. В този отбор съм се родил, в този отбор ще умра!" Георги АСПАРУХОВ

На линия
Потребителски аватар
W84me
Мнения: 22990
Регистриран на: 09 юни 2008 13:09
Местоположение: София
Контакти:

Re: Много хора бяха отписали Пирин

Мнениеот W84me » 04 дек 2015 16:06

ЕМИЛ написа:Ето . Няма как без Левски . Иначе по темата дано Ботев изпаднат вместо Пирин ама се съмнявам .

Да, наистина. Ботев трябва да изпаднат. Нека им помогнем в събота и заедно с Пирин да поемат към ДЪЛБИНИТЕ!
БФС: ЦСКА София има 4 титли, да мислят за емблема

Потребителски аватар
BurnX
Мнения: 255
Регистриран на: 03 авг 2014 15:26
Контакти:

Re: Много хора бяха отписали Пирин

Мнениеот BurnX » 04 дек 2015 16:27

Аз очаквах Монтана да се представят доста по добре , но като гледам до тук ни Пирин ни Монтана ще ги бъде дълго в А група...

Потребителски аватар
the_blue_fan
Мнения: 934
Регистриран на: 11 юли 2011 10:09
Контакти:

Re: Много хора бяха отписали Пирин

Мнениеот the_blue_fan » 04 дек 2015 17:28

Ако не пускаш теми за Пирин даже забравям понякога, че съществува такъв отбор. Не казвам, че ще изпаднете в Б група, но го казвам. :)
ЛЕВСКИ СОФИЯ

Потребителски аватар
obi4am_pirin
Мнения: 5903
Регистриран на: 08 яну 2009 09:48
Контакти:

Re: Много хора бяха отписали Пирин

Мнениеот obi4am_pirin » 04 дек 2015 22:11

the_blue_fan написа:Ако не пускаш теми за Пирин даже забравям понякога, че съществува такъв отбор. Не казвам, че ще изпаднете в Б група, но го казвам. :)

Така сте не забравили че като ви боднахме в първата минута и забравихте къде се намирате.И в София не знаехте къде се намирате.Ще стигна по-далеч...вие сините девойки няма да имате победа срещу Пирин в това първенство. :mrgreen:
хахахахах
Изпратено на: 15 Дек 2014 19:35
От: Messi_fan
До: obi4am_pirin

Къде ти е темичката ? Май нещо я заключиха. хахахаха
П.П. Не е нужно да ми благодариш, че заради мен я премахнаха. ;)

Потребителски аватар
727150
Мнения: 2011
Регистриран на: 23 окт 2008 12:12
Контакти:

Re: Много хора бяха отписали Пирин

Мнениеот 727150 » 05 дек 2015 02:21

Хайде стига си ни занимавал с отбор ,който догодина отново ще е в А окръжна група.
Един отбор с история от два месеца , с нула титли и нула купи , неправомерно ползва емблемата и стадиона на друг отбор , чийто фенове с готовност гласуваха за евтаназията му .

chukanovich
Мнения: 47
Регистриран на: 02 дек 2015 12:28
Контакти:

Re: Много хора бяха отписали Пирин

Мнениеот chukanovich » 05 дек 2015 23:54

W84me написа:
ЕМИЛ написа:Ето . Няма как без Левски . Иначе по темата дано Ботев изпаднат вместо Пирин ама се съмнявам .

Да, наистина. Ботев трябва да изпаднат. Нека им помогнем в събота и заедно с Пирин да поемат към ДЪЛБИНИТЕ!


Нещо май "жълтите" много ви бъркаме в здравето, а? Нека, нека, няма лошо ;)

Иначе, по темата, Пирин играят бараж, Монтана изпадат директно ;) Ботев - пети 8-)


Върни се в “Пирин”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 1 гост