Васил Петров ще води Пирин

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
IvailoRz
Мнения: 2100
Регистриран на: 16 мар 2014 15:53
Контакти:

Re: Безнадеждният Пирин

Мнениеот IvailoRz » 03 окт 2015 18:24

Викам си на майтап естествено ... тука Венци не може да оттърве 11 коеф , мисля да го последвам ... ама Пирин не мислеха по същия начин ... жалко .. :lol:

sandi74
Мнения: 18927
Регистриран на: 20 авг 2011 19:04

Re: Безнадеждният Пирин

Мнениеот sandi74 » 03 окт 2015 18:30

IvailoRz написа:Викам си на майтап естествено ... тука Венци не може да оттърве 11 коеф , мисля да го последвам ... ама Пирин не мислеха по същия начин ... жалко .. :lol:

Този мач Славия можеше да го загуби само и единствено ако Гошко мустачето сам си бе вкарал в собствената врата.Факт. :mrgreen: 8-)

Потребителски аватар
ivan56
Мнения: 10759
Регистриран на: 02 май 2012 11:08
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Безнадеждният Пирин

Мнениеот ivan56 » 03 окт 2015 18:35

Абе кво се занимаваш с тия дайрета, виж кво прави Агуеро, а още няма тема от теб лаик. :mrgreen:
Тука вече е с тризнаци Сиса :lol:
Drunken_Master написа:
SSS написа:Ти сам натъртваше,че си адски сериозния човек с тризнаци и си управител на гурме ресторан

това е от един друг форум,момчето тръгва да звъни на бившето ми работно място "за да докаже нещо"...

Потребителски аватар
obi4am_pirin
Мнения: 5903
Регистриран на: 08 яну 2009 09:48
Контакти:

Re: Безнадеждният Пирин

Мнениеот obi4am_pirin » 03 окт 2015 18:36

Кренвирша от Разград да си гледа отбора и да не мъдрува много много, че такива коефициенти завъртяха с отпадането от евротурнирите че си няма накъде
хахахахах
Изпратено на: 15 Дек 2014 19:35
От: Messi_fan
До: obi4am_pirin

Къде ти е темичката ? Май нещо я заключиха. хахахаха
П.П. Не е нужно да ми благодариш, че заради мен я премахнаха. ;)

Потребителски аватар
IvailoRz
Мнения: 2100
Регистриран на: 16 мар 2014 15:53
Контакти:

Re: Безнадеждният Пирин

Мнениеот IvailoRz » 03 окт 2015 18:38

obi4am_pirin написа:Кренвирша от Разград да си гледа отбора и да не мъдрува много много, че такива коефициенти завъртяха с отпадането от евротурнирите че си няма накъде


Аз си го гледам бе ... само с 1 загуба е от първия кръг на първенството и е на върха . Заложих да биете ако не си видял .... ама не бихте , защото не сте вкрали нито една дузпа от цели 3 .... издънихте ми залога , но ви прощавам защото беше минимален :Д

Потребителски аватар
obi4am_pirin
Мнения: 5903
Регистриран на: 08 яну 2009 09:48
Контакти:

Re: Безнадеждният Пирин

Мнениеот obi4am_pirin » 03 окт 2015 18:43

IvailoRz написа:
obi4am_pirin написа:Кренвирша от Разград да си гледа отбора и да не мъдрува много много, че такива коефициенти завъртяха с отпадането от евротурнирите че си няма накъде


Аз си го гледам бе ... само с 1 загуба е от първия кръг на първенството и е на върха . Заложих да биете ако не си видял .... ама не бихте , защото не сте вкрали нито една дузпа от цели 3 .... издънихте ми залога , но ви прощавам защото беше минимален :Д

Прости първо на твоите зелени ментета.
хахахахах
Изпратено на: 15 Дек 2014 19:35
От: Messi_fan
До: obi4am_pirin

Къде ти е темичката ? Май нещо я заключиха. хахахаха
П.П. Не е нужно да ми благодариш, че заради мен я премахнаха. ;)

Потребителски аватар
IvailoRz
Мнения: 2100
Регистриран на: 16 мар 2014 15:53
Контакти:

Re: Безнадеждният Пирин

Мнениеот IvailoRz » 03 окт 2015 18:46

Прощавам им , дори и да не станат шмпиони . Миналогодишните емоции ще ме хранят много дълго време ;)


Върни се в “Пирин”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 8 госта