Жаклин синята подлога плюва Пирин

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
obi4am_pirin
Мнения: 5903
Регистриран на: 08 яну 2009 09:48
Контакти:

Жаклин синята подлога плюва Пирин

Мнениеот obi4am_pirin » 02 юни 2015 07:34

Жаклин Михайлов в сутрешния блок на БТВ плюва нещо по Пирин.Да му кажа на този,че за разлика от неговия левски и червените...Пирин го изхвърлиха за нищожните 700 000 лв в сравнение с милионите на столичните "грандове".Пирин започна от нулата от селските групи и стигна до А група.Така че разни драскачи да имат малко срам.
хахахахах
Изпратено на: 15 Дек 2014 19:35
От: Messi_fan
До: obi4am_pirin

Къде ти е темичката ? Май нещо я заключиха. хахахаха
П.П. Не е нужно да ми благодариш, че заради мен я премахнаха. ;)

Потребителски аватар
greenlandia
Мнения: 1792
Регистриран на: 20 дек 2009 16:59

Re: Жаклин синята подлога плюва Пирин

Мнениеот greenlandia » 02 юни 2015 08:00

Тия боклуци са толкова жалки,че даже не им обръщам Внимание!
успех на Пирин!!!
Ненавиждам левски и цска!!!! от днес 14.11.2013 и лайногорец.
НЯМА МОЕ,НЯМА ТВОЕ,СВЕТЪТ Е БЕРОЕ

Потребителски аватар
bobo_13
Мнения: 2635
Регистриран на: 11 юли 2013 17:31
Контакти:

Re: Жаклин синята подлога плюва Пирин

Мнениеот bobo_13 » 02 юни 2015 08:01

Те тогава Пирин не чакаха ли някакви пари от ЦСКА за трансферите на Делев, Пиетробон, Макенджиев и Иван Иванов % (от ЦСКА в Алания)? Някакъв такъв спомен имам, че ЦСКА им бавеха повече от година тези пари, а те на тях се надяваха да си покрият дълга. И реално ЦСКА изхвърли Пирин от А група, а БФС само потвърди...
То е ясно, че ако е Напредък Сусурларе ще го изхвърлят като мокра кърпа от А група, ама щом е софийски отбор с перо ще го галим и ще променим законите за да остане в А група
Интериорни врати - Врати хармоника

Потребителски аватар
727150
Мнения: 2011
Регистриран на: 23 окт 2008 12:12
Контакти:

Re: Жаклин синята подлога плюва Пирин

Мнениеот 727150 » 02 юни 2015 08:34

obi4am_pirin написа:Жаклин Михайлов в сутрешния блок на БТВ плюва нещо по Пирин.Да му кажа на този,че за разлика от неговия левски и червените...Пирин го изхвърлиха за нищожните 700 000 лв в сравнение с милионите на столичните "грандове".Пирин започна от нулата от селските групи и стигна до А група.Така че разни драскачи да имат малко срам.

Каква е тази тема ?Никой не разбра точно какво е казал Жаклин Михайлов, как може да коментираме казаното от него, като не знаем всъщност какво точно е казал. .Наистина Пирин започна от селските групи , но много бързо ги прескочи със закупуването на лиценза на Перун Кресна .ЦСКА изпрати Пирин в селските групи и трябва сега да си понесе възмездието .
Един отбор с история от два месеца , с нула титли и нула купи , неправомерно ползва емблемата и стадиона на друг отбор , чийто фенове с готовност гласуваха за евтаназията му .

Потребителски аватар
Captain Stottlemeyer
Мнения: 9979
Регистриран на: 02 окт 2009 16:25

Re: Жаклин синята подлога плюва Пирин

Мнениеот Captain Stottlemeyer » 02 юни 2015 09:41

727150 написа:
obi4am_pirin написа:Жаклин Михайлов в сутрешния блок на БТВ плюва нещо по Пирин.Да му кажа на този,че за разлика от неговия левски и червените...Пирин го изхвърлиха за нищожните 700 000 лв в сравнение с милионите на столичните "грандове".Пирин започна от нулата от селските групи и стигна до А група.Така че разни драскачи да имат малко срам.

Каква е тази тема ? Никой не разбра точно какво е казал Жаклин Михайлов, как може да коментираме казаното от него, като не знаем всъщност какво точно е казал. Наистина Пирин започна от селските групи , но много бързо ги прескочи със закупуването на лиценза на Перун Кресна .ЦСКА изпрати Пирин в селските групи и трябва сега да си понесе възмездието .

+1 :) То и авторчето на темата не е разбрало, както обикновено реакцията му е първосигнална... :lol:
"Има една страна България и в тази страна България има един отбор „Левски”. В този отбор съм се родил, в този отбор ще умра!" Георги АСПАРУХОВ

dodo7271
Мнения: 3053
Регистриран на: 26 окт 2009 12:24
Контакти:

Re: Жаклин синята подлога плюва Пирин

Мнениеот dodo7271 » 02 юни 2015 09:43

obi4am_pirin написа:Жаклин Михайлов в сутрешния блок на БТВ плюва нещо по Пирин.Да му кажа на този,че за разлика от неговия левски и червените...Пирин го изхвърлиха за нищожните 700 000 лв в сравнение с милионите на столичните "грандове".Пирин започна от нулата от селските групи и стигна до А група.Така че разни драскачи да имат малко срам.


Пирин беше изхвърлен от А група, защото ЦСКА открадна парите за Спас Делев и отказа да ги плати. Но, разбира се, ти тогава си мълчеше....
Христо Стоичков: Ако бях играл в Левски, сега аз щях да бъда върху коня пред Народното събрание

Потребителски аватар
Enter
Мнения: 186
Регистриран на: 12 мар 2011 16:51
Контакти:

Re: Жаклин синята подлога плюва Пирин

Мнениеот Enter » 02 юни 2015 09:53

obi4am_pirin написа:.Пирин го изхвърлиха за нищожните 700 000 лв в сравнение с милионите на столичните "грандове"..


Няколко пъти гледам цифрата,ама все не ми се струва нищожна. :o
1 Спартак (Плевен) 30 27 2 1 111:10 83

Потребителски аватар
bobo_13
Мнения: 2635
Регистриран на: 11 юли 2013 17:31
Контакти:

Re: Жаклин синята подлога плюва Пирин

Мнениеот bobo_13 » 02 юни 2015 10:23

Enter написа:
obi4am_pirin написа:.Пирин го изхвърлиха за нищожните 700 000 лв в сравнение с милионите на столичните "грандове"..


Няколко пъти гледам цифрата,ама все не ми се струва нищожна. :o


е на фона на 10-20 -50 млн лева задължения, направо са си джобни пари, а и Пирин чакаха около 500-600К от ЦСКА
Интериорни врати - Врати хармоника

Потребителски аватар
saffron
Мнения: 1892
Регистриран на: 21 дек 2010 17:41
Контакти:

Re: Жаклин синята подлога плюва Пирин

Мнениеот saffron » 02 юни 2015 10:37

Жаклин може да е всичко но не и синя подлога. Ама тоя правоъгълен параЛЕЛЕпипед е толкова кух ,че даже не се е поинтересувал поне малко. :oops:
Image

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12135
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: Жаклин синята подлога плюва Пирин

Мнениеот TristaNNN » 02 юни 2015 11:31

"Жаклин Михайлов в сутрешния блок на БТВ плюва нещо по Пирин..."
Много информативно за аудиторията на форума, браво на теб :evil:
Офтопик:
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:


Върни се в “Пирин”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 3 госта