Пирин на точка от А група

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
trokadero_
Мнения: 6722
Регистриран на: 21 юли 2014 15:55
Контакти:

Re: Пирин на точка от А група

Мнениеот trokadero_ » 17 май 2015 11:42

Нека влязат в А група да поиграят момчетата ;)

Потребителски аватар
ehh
Мнения: 7838
Регистриран на: 20 окт 2008 12:06
Контакти:

Re: Пирин на точка от А група

Мнениеот ehh » 17 май 2015 12:01

Дано влязат от Пирин, че това с Локо ГО не ми изглежда сериозно.
Sisi 1914 написа:Посветих 1 кючек, на футболистите на Левски!

Sisi 1914 написа:Кашчей, не ми лази по-нервичките!

Потребителски аватар
Enter
Мнения: 186
Регистриран на: 12 мар 2011 16:51
Контакти:

Re: Пирин на точка от А група

Мнениеот Enter » 17 май 2015 12:40

Успех на Локо ГО. Отбор с традиции и вярна публика.
1 Спартак (Плевен) 30 27 2 1 111:10 83

Потребителски аватар
obi4am_pirin
Мнения: 5903
Регистриран на: 08 яну 2009 09:48
Контакти:

Re: Пирин на точка от А група

Мнениеот obi4am_pirin » 17 май 2015 13:29

Локо ГО ли?Някакво недоразумение или случайност!Бихме ги два пъти този сезон и ясно показахме кой е по-добър!
хахахахах
Изпратено на: 15 Дек 2014 19:35
От: Messi_fan
До: obi4am_pirin

Къде ти е темичката ? Май нещо я заключиха. хахахаха
П.П. Не е нужно да ми благодариш, че заради мен я премахнаха. ;)

Потребителски аватар
stefani
Мнения: 8101
Регистриран на: 01 юни 2008 15:37

Re: Пирин на точка от А група

Мнениеот stefani » 17 май 2015 16:01

Какво ще правите и вие в А група бе :lol: :lol: :lol:
Изчезнали са динозаврите и неандерталците, сега идва ред на комунистите, фашистите и расистите !

Потребителски аватар
radoslav_rashkov
Мнения: 1220
Регистриран на: 30 мар 2013 17:34
Skype: rado_rashkov
Контакти:

Re: Пирин на точка от А група

Мнениеот radoslav_rashkov » 17 май 2015 16:18

Симпатиите са ми за Локомотив ГО. Защото не е лесно да обичаш малък отбор, местен отбор и то вярно дълго време. Не, че вие не сте такива, но те го заслужават. Играха в А регионална група дори, не се предадоха, НЕ СЕ ОБЕДИНИХА, не "изядоха" някой по-малък клуб. Пожелавам ви да обичате отбора си ежедневно и пламенно така както го правят в Горна Оряховица. Респект!

P.S.: Знам, че няма да стане , но се надявам. Респект и за Пирин, голям клуб, голяма школа, и те изстрадаха доста!
Изображение

Потребителски аватар
metal1111
Мнения: 545
Регистриран на: 09 авг 2009 22:32

Re: Пирин на точка от А група

Мнениеот metal1111 » 17 май 2015 19:49

bobo_13 написа:Абе хора не разбирате ли, че който и да влезе догодина изпада???? Кой ще изпадне?

Има:
- 4 софийски отбора
- 2 пловдивски
ЧМ,ЛЦ,Литекс, Берое

БФС да позволи някой софийски отбор да изпадне???? - Неееее.
Някой от Пловдив???? Ако Локо не се стабилизират финансово, може
ЧМ, Лц, Литекс, Берое???? - Нееее, много са ди добре финансово

И остават 2 отбора, които всяка година да са асансьор и да попълват бройката. Ако някой от влизащите отбори успее да събере бюджет от 3-4 млн лева ще има шанс да го направи. Не виждам кой измежду Пирин, Монтана....още по-малко Горна могат да го направят. Затова и така е направена схемата на шампионата. Видяхме последните години, когато Славия и Локо Сф бяха застрашени, какви циркове бяха. Видяхте Хасково, напънаха се, влязоха, събраха 1,5 млн бюджет, биха Лц и на 2-рата седмица се започнаха някакви вътрешни интриги, караници за пари, смяна на президенти ....какво ли не беше. Разлика във футбола м/у В и Б група няма,няма и м/у Б и А, просто в А група играят много пари + много чужденци, които правят разликата

Още повече, че наесен има кметски избори и ако махнат кмета на Монтана(а там май са го нарочили, заради точене на пари) и новия ако дойде и каже...."Какви са тия милиони дето даваме за футбол?" иииии всичйко свършва. Така е и с Пирин, ако общината резне кранчето.....

@ А това да се твърди, че Боляри ходят на мач в Горна на Локо.....ахахахахаа. Горна си имат фенове, може да са малко все пак е колкото Разград, но са си верни. Отделно много се поддържат с останалите жп отбори и си гостуват с агитките.



по принцип си много прав тук , но тук има едно много голямо но, сега отбора на Пирин има един много , много голям влиятелен спонсор които едва ли би позволил това да се случи, за него няма не всички го знаете за това няма да му пиша името
OFK PIRIN

Вълчан
Мнения: 4285
Регистриран на: 13 май 2014 16:13

Re: Пирин на точка от А група

Мнениеот Вълчан » 17 май 2015 19:49

И Пирин и Локо ще са боксова круша.....Благоевградчани по имат име уж ама много бързо ще ги разпилеят....


Върни се в “Пирин”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 3 госта