ОФК Пирин - Новини и всичко за отбора

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

ico_beroe
Контакти:

Re: Съдийската мафия...епизод пореден

Мнениеот ico_beroe » 30 юли 2017 14:37

изпитвам уважение към усилията на футболните хора в пирин винаги са имали школа и са вадели кадри на високо ниво ...относно вчерашния мач епизодично пирин стоеше прилично и само недоататъчно агресивната игра на берое посзволи на пирин да си тръгне с точка а не с разгром ако някой е помилвал съдията това е цялата защита на пирин и два нарисувани червени картона още първото полувреме бавни и мудни ц.защитници опорните халфове с брутални влизания ..и стига глупости за държавен отбор и т.н.отбора е на града на хората навремето ние си го спасихме сами спасете си го и вие ....нали сте македонци уж буйна кръв..не завиждайте а работете...

Потребителски аватар
Вал
Контакти:

Re: Съдийската мафия...епизод пореден

Мнениеот Вал » 30 юли 2017 20:00

Трябва много да черпите Педро Еуженио за пропуските в първата част. Второто полувреме не минахте центъра. Защитата ви е само катили.

Потребителски аватар
ogrizko
Контакти:

Re: ОФК Пирин - Новини и всичко за отбора

Мнениеот ogrizko » 26 апр 2018 09:31

https://forum.gong.bg/viewtopic.php?f=34&t=206199 - ЗА въвеждане на видео повторенията в БГ!!!
Питат ли ме де зората ме огряла първи път, питат ли ме де земята що най любя на светa
Тамо аз ще отговоря де се бели Дунав лей, де от изток ЧЕРНО МОРЕ се бунтува и светлей
Българийо драга мила земя пълна с добрини, земя що си ме кърмила моя поклон приеми!

Върни се в “Пирин”