ОФК Пирин - Новини и всичко за отбора

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

kamilata3
Мнения: 694
Регистриран на: 19 май 2010 09:50
Контакти:

Re: Това ли е новия морал бе Корем?

Мнениеот kamilata3 » 14 мар 2018 19:49

Не знам дали това е морал,но знам ,че това е комплекс,пускате тема за Пирин и за какво намесвате пак ЦСКА.
Eminem написа:
Срам е този евроидиот ФК Левски! Време е да ни закриват или да ни забранят да играем в ЕКТ

Потребителски аватар
Kotooshu
Мнения: 4390
Регистриран на: 11 май 2009 09:45
Контакти:

Re: Това ли е новия морал бе Корем?

Мнениеот Kotooshu » 14 мар 2018 20:44

kamilata3 написа:Не знам дали това е морал,но знам ,че това е комплекс,пускате тема за Пирин и за какво намесвате пак ЦСКА.


КамилА , откъде да знаеш какво е морал , такива като теб си убиха отбора заради кухи обещания и довлякохте Литекс в София , срам сте ....
ЛЕВСКИ, ОЛЕ, СВОБОДА ОТ МУТРИТЕ!

tochavos написа:
Предпочитам ЦСКА с историята на Литекс, пред помийна яма с 30 титли.

:(

bsz1916
Мнения: 2511
Регистриран на: 16 юни 2016 05:35
Местоположение: София
Контакти:

Re: Това ли е новия морал бе Корем?

Мнениеот bsz1916 » 14 мар 2018 20:50

kamilata3 написа:Не знам дали това е морал,но знам ,че това е комплекс,пускате тема за Пирин и за какво намесвате пак ЦСКА.

На теб май навсякъде ти се привижда ЦСКА . Къде тук виждаш някой да намесва ЦСКА ? Поставя се въпроса за Каранга - тоя футболист никога не е играл в ЦСКА . Когато Каранга дойде в България , ЦСКА вече не съществуваше . Освен ако не бъркаш прекръстения Литекс ( ЦСКА - СОФИЯ ) с бившия ЦСКА . Между тези 2 отбора няма нищо общо .

Потребителски аватар
W84me
Мнения: 23087
Регистриран на: 09 юни 2008 13:09
Местоположение: София
Контакти:

Re: Това ли е новия морал бе Корем?

Мнениеот W84me » 14 мар 2018 20:53

Тия са боклуци и само олово ги оправя!
БФС: ЦСКА София има 4 титли, да мислят за емблема

boro1964
Мнения: 69
Регистриран на: 25 юли 2015 22:36
Контакти:

Re: Това ли е новия морал бе Корем?

Мнениеот boro1964 » 14 мар 2018 22:58

Няма значение каква е темата и кой за какъв се представя във форума. Зад всички опорни точки, разбира се стоят наследниците на подуенските другари от МВР (НКВД). Ами само помислете това е отбора на МВР – репресивна машина на комунизма, най-силовото министерство, с всичките си методи и приоми и целия злокобен архив. Горките "жертви"!

kamilata3
Мнения: 694
Регистриран на: 19 май 2010 09:50
Контакти:

Re: Това ли е новия морал бе Корем?

Мнениеот kamilata3 » 15 мар 2018 00:09

Kotooshu написа:
kamilata3 написа:Не знам дали това е морал,но знам ,че това е комплекс,пускате тема за Пирин и за какво намесвате пак ЦСКА.


КамилА , откъде да знаеш какво е морал , такива като теб си убиха отбора заради кухи обещания и довлякохте Литекс в София , срам сте ....



Ти ли си най-големия моралист,може от теб и по голям да съм,а това за Литекс се изтърка вече,опитай с друго.
Eminem написа:
Срам е този евроидиот ФК Левски! Време е да ни закриват или да ни забранят да играем в ЕКТ

kamilata3
Мнения: 694
Регистриран на: 19 май 2010 09:50
Контакти:

Re: Това ли е новия морал бе Корем?

Мнениеот kamilata3 » 15 мар 2018 00:13

bsz1916 написа:
kamilata3 написа:Не знам дали това е морал,но знам ,че това е комплекс,пускате тема за Пирин и за какво намесвате пак ЦСКА.

На теб май навсякъде ти се привижда ЦСКА . Къде тук виждаш някой да намесва ЦСКА ? Поставя се въпроса за Каранга - тоя футболист никога не е играл в ЦСКА . Когато Каранга дойде в България , ЦСКА вече не съществуваше . Освен ако не бъркаш прекръстения Литекс ( ЦСКА - СОФИЯ ) с бившия ЦСКА . Между тези 2 отбора няма нищо общо .


Поредния трол във форума,той ще ни каже има или няма ЦСКА,само не разбирам какъв се явяваш точно ти,чета ти простотиите вече сума ти време не се чуди защо те трият,ти си даже не си заслужаваш отделеното време,колкото по малко хора има в бг като теб толкова ще сме по добре.
Eminem написа:
Срам е този евроидиот ФК Левски! Време е да ни закриват или да ни забранят да играем в ЕКТ

Потребителски аватар
sslevski
Мнения: 3111
Регистриран на: 30 май 2009 16:07
Контакти:

Re: Това ли е новия морал бе Корем?

Мнениеот sslevski » 15 мар 2018 00:17

Истината не може да се изтърка.Тя е вечна.Оставате си еничари.Не тях са ги взимали на сила,а вие сами се дадохте ,значи сте долно кОрви.
[wrapimg=]http://media.giphy.com/media/3EAKx3B7pIkygglk7C/giphy.gif[/wrapimg]

Непринуден
Мнения: 1654
Регистриран на: 16 мар 2015 21:27
Контакти:

Re: Това ли е новия морал бе Корем?

Мнениеот Непринуден » 15 мар 2018 01:57

bsz1916 написа:
kamilata3 написа:Не знам дали това е морал,но знам ,че това е комплекс,пускате тема за Пирин и за какво намесвате пак ЦСКА.

На теб май навсякъде ти се привижда ЦСКА . Къде тук виждаш някой да намесва ЦСКА ? Поставя се въпроса за Каранга - тоя футболист никога не е играл в ЦСКА . Когато Каранга дойде в България , ЦСКА вече не съществуваше . Освен ако не бъркаш прекръстения Литекс ( ЦСКА - СОФИЯ ) с бившия ЦСКА . Между тези 2 отбора няма нищо общо .


Психопати ако бяха досега щяха да се откажат. Вие обаче не. Толкова нещастни хора не бях виждал.
Кажи сега още един път, че ЦСКА не е ЦСКА. И утре пак. И вдругиден пак. Едва ли има нещо смислено в живота ви, така че можеш да се отдадеш на любимата мантра.
"В началото на 1969 година Левски пък бе превзет от милиционерите и техния клуб Спартак"(Жаклин Михайлов)
50 години без софийския Левски (1914-1969), мир на праха му.

Потребителски аватар
Pragmatichen
Мнения: 953
Регистриран на: 12 май 2014 06:43

Re: Това ли е новия морал бе Корем?

Мнениеот Pragmatichen » 15 мар 2018 03:27

obi4am_pirin написа:Ясно е, че мафията е пълна... И разни мутраци редят първенството. За да може добрата стара Славия да почива повече след днешния мач, съботния двубой между Славия и Пирин е преместен за понеделник? Никой не се е обадил на Пирин, никой не ги е попитал, поне да им бяха обяснили, че всичко се прави заради възстановяването на белите... И последно но най-важно, този футбол не е ли за феновете? Прави се организация, има диста желаещи и се обажда някой дебелак, променя нещата и мача ще се играе пред празни трибуни. Това ли е моралът, бе Корем?

Ти гледай само какви схеми се въртят между трите отбора, лошо ще ти стане....
Дунав - Верея 2:0
Славия - Верея 0:1
Дунав - Славия 0:1
И всичко е точно, всеки си е взел по 3 точки, тотото е прецакано, парите са изкарани, а балъците се караме по форумите...и вярваме в честния футбол.
Където е замесен Венци Ст. - добро няма!!! :(
Държава, в която пациентите бият лекарите, не е държава.


Върни се в “Пирин”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 13 госта