Светослав Дяков: Пирин винаги ми е бил на сърце !

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
FC Pirin - Real
Мнения: 969
Регистриран на: 11 юли 2011 17:39
Местоположение: Благоевград
Контакти:

Re: Светослав Дяков: Пирин винаги ми е бил на сърце !

Мнениеот FC Pirin - Real » 17 яну 2014 14:18

stefani написа:
olympic teteven написа:
sandi74 написа:Eй такива отборчета гниещи в селските групи най-ги тача.Там им е мястото.Всяка жаба да си знае гьола и мястото в него.

Хайде да не припомняме ФАКТИ, че ако не се бяхте обединили с нас през 1999-та и вие щяхте да сте в същите групи... :mrgreen:


Публична тайна е, че ако не бяха псували Гришата отишъл им на крака в Стара Загора, щяха да са 10 пъти шампиони :)


АКО! Ако баба ти беше мъжка , дядо ти щеше ли да е женски ?

Потребителски аватар
hd29
Мнения: 2480
Регистриран на: 26 мар 2013 17:56
Контакти:

Re: Светослав Дяков: Пирин винаги ми е бил на сърце !

Мнениеот hd29 » 17 яну 2014 14:48

sandi74 написа:
FC Pirin - Real написа:
James Beattie написа:
sandi74 написа:Eй такива отборчета гниещи в селските групи най-ги тача.Там им е мястото.Всяка жаба да си знае гьола и мястото в него.

Факт след факт, mate. Това , че изкарват някакви си там таланти-резерви .....


Бербатов , Манолев , Иван Иванов , Бодуров , Иван Цветков , Петър Занев , Светослав Дяков , Христо Златински , Делев , Антон Карачанаков , Боби и Ради Цоневи , Илиян Мицански ....

Aбсолютно доказани анонимници и бездарници си изброил което е напълно нормално имайки предвид че са продукт на селската ви циркова трупа.

Напротив доста добри футболисти са,но все си мисля,че Иван Иванов не е юноша на Пирин ;)

Потребителски аватар
FC Pirin - Real
Мнения: 969
Регистриран на: 11 юли 2011 17:39
Местоположение: Благоевград
Контакти:

Re: Светослав Дяков: Пирин винаги ми е бил на сърце !

Мнениеот FC Pirin - Real » 17 яну 2014 14:58

hd29 написа:
sandi74 написа:
FC Pirin - Real написа:
James Beattie написа:
sandi74 написа:Eй такива отборчета гниещи в селските групи най-ги тача.Там им е мястото.Всяка жаба да си знае гьола и мястото в него.

Факт след факт, mate. Това , че изкарват някакви си там таланти-резерви .....


Бербатов , Манолев , Иван Иванов , Бодуров , Иван Цветков , Петър Занев , Светослав Дяков , Христо Златински , Делев , Антон Карачанаков , Боби и Ради Цоневи , Илиян Мицански ....

Aбсолютно доказани анонимници и бездарници си изброил което е напълно нормално имайки предвид че са продукт на селската ви циркова трупа.

Напротив доста добри футболисти са,но все си мисля,че Иван Иванов не е юноша на Пирин ;)

ПФК Пирин 1922 Благоевград (Македонска слава) !

След като "Пирин" успява да влезе в "Б" група, през лятото на 2008 г., започват разговори за обединение с отцепилият се ПФК Пирин 1922 Благоевград (Благоевград), който играе в елита. През декември 2008 двата клуба се обединяват, като новият тим участва в „А“ група
Последна промяна от FC Pirin - Real на 17 яну 2014 21:18, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
FC Pirin - Real
Мнения: 969
Регистриран на: 11 юли 2011 17:39
Местоположение: Благоевград
Контакти:

Re: Светослав Дяков: Пирин винаги ми е бил на сърце !

Мнениеот FC Pirin - Real » 17 яну 2014 15:03

FC Pirin - Real написа:
hd29 написа:
sandi74 написа:
FC Pirin - Real написа:
James Beattie написа:
sandi74 написа:Eй такива отборчета гниещи в селските групи най-ги тача.Там им е мястото.Всяка жаба да си знае гьола и мястото в него.

Факт след факт, mate. Това , че изкарват някакви си там таланти-резерви .....


Бербатов , Манолев , Иван Иванов , Бодуров , Иван Цветков , Петър Занев , Светослав Дяков , Христо Златински , Делев , Антон Карачанаков , Боби и Ради Цоневи , Илиян Мицански ....

Aбсолютно доказани анонимници и бездарници си изброил което е напълно нормално имайки предвид че са продукт на селската ви циркова трупа.

Напротив доста добри футболисти са,но все си мисля,че Иван Иванов не е юноша на Пирин ;)

ПФК Пирин 1922 Благоевград !

След като "Пирин" успява да влезе в "Б" група, през лятото на 2008 г., започват разговори за обединение с отцепилият се ПФК Пирин 1922 Благоевград (Благоевград), който играе в елита. През декември 2008 двата клуба се обединяват, като новият тим участва в „А“ група


Говорим като цяло за благоевградската школа !

Потребителски аватар
пиринска бундеслига
Мнения: 243
Регистриран на: 24 сеп 2012 11:46
Контакти:

Re: Светослав Дяков: Пирин винаги ми е бил на сърце !

Мнениеот пиринска бундеслига » 17 яну 2014 21:09

Иван Иванов не е юноша на Пирин . :!: Вижте първия трофей на Футболист №1 на България за 2013 година Иван Иванов :!: Изображение http://www.e-79.com/news-70131.html

Потребителски аватар
FC Pirin - Real
Мнения: 969
Регистриран на: 11 юли 2011 17:39
Местоположение: Благоевград
Контакти:

Re: Светослав Дяков: Пирин винаги ми е бил на сърце !

Мнениеот FC Pirin - Real » 17 яну 2014 21:17

пиринска бундеслига написа:Иван Иванов не е юноша на Пирин . :!: Вижте първия трофей на Футболист №1 на България за 2013 година Иван Иванов :!: Изображение http://www.e-79.com/news-70131.html


Прочети ми последния коментар !

Потребителски аватар
olympic teteven
Мнения: 1845
Регистриран на: 30 авг 2013 13:39
Местоположение: Тетевен
Контакти:

Re: Светослав Дяков: Пирин винаги ми е бил на сърце !

Мнениеот olympic teteven » 17 яну 2014 21:22

stefani написа:Публична тайна е, че ако не бяха псували Гришата отишъл им на крака в Стара Загора, щяха да са 10 пъти шампиони :)

Друг е въпросът дали в Стара Загора щяха да му минават мутренските номера, както в града на майор Газдов. :mrgreen: Аз почти не си спомням мач на Литекс срещу именит съперник (особено Левски), който да се е разминавал без скандал - бити съдии, футболисти, манипулации, заплахи, аудио- и видеокасети с доказателства за уговорени мачове и куп други простотии. Дерибеят на селото може да вирее само на село! :mrgreen:


Върни се в “Пирин”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 19 госта