Футболист плаши с пистолет журналист

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
pehopeho
Мнения: 1207
Регистриран на: 06 авг 2009 10:12
Контакти:

Футболист плаши с пистолет журналист

Мнениеот pehopeho » 10 мар 2013 19:47

Футболист на Пирин Благоевград заплаши с пистолет журналиста от Livesport.bg Филип Петрунов. Случката се разигра на магистрала E-79. Пътувайки обратно за София обаче, колата на Livesport.bg била засечена от друг автомобил. Юнаците от нея се опитали да се саморазправят с Петрунов, започвайки да го обиждат и да ритат по шасито на превозното средство. Дори извадили пистолет срещу колегата и спътниците му. Оказало се, че единият бабаид всъщност е футболист на „орлетата" - Иво Райков, а другият - баща му. "Ще те застрелям в главата, ти знаеш ли кой съм", казал Райков-старши към Петрунов. На ПТП-то дошли патрулки и отвели замесените в скандала в най-близкото районно управление на МВР. Петрунов се включи на живо в ефира на предаването на главния редактор на Livemedia Крум Савов по Канал 3 и обясни какво се е случило: "Случката се разигра на магистралата. Ние пътувахме към София и се стигна до едно засичане с друга кола на пътя. Автомобилът спря и от нея изкочиха няколко момчета. Единият започна да удря по колата и да ме плаши с пистолет. Ще те застрелям в главата, ти знаеш ли кой съм, ми каза. Аз запазих самообладание, тъй като видях, че в колата едното момче е с екип на Пирин (Райков). Звъннах на Антон Златанов и той ме посъветва да се обадя на 112. Една патрулка дойде и тръгнахме към районното. Райков-старши пък започна да плаши полицаите".
http://www.livesport.bg/STRAHOTEN-EKSHAN--Futbolist-plashi-s-pistolet-jurnalist-ot-Livesport.bg-85414
Пълна селяния!!! С всеки изминал ден все повече деградираме! Вчера бях в Пловдив и съм потресен, днес ще се трепат с пистолет, утре може да се случи непоправимото! Какво става с футбола, какво става с България?!
[offtopic]Много искам "Обичам Пирин" да коментира случката.[/offtopic]
Не си сложих портрет на Лупи на стената, защото остави нещата на половина, но обещавам да си сложа на Митко Борисов, ако ги доведе до край!!!
http://vbox7.com/play:efeaf1c3

dodo7271
Мнения: 3053
Регистриран на: 26 окт 2009 12:24
Контакти:

Re: Футболист плаши с пистолет журналист

Мнениеот dodo7271 » 10 мар 2013 20:06

Познавайки журналиста, мисля, че напълно си е заслужавал псувните...
Христо Стоичков: Ако бях играл в Левски, сега аз щях да бъда върху коня пред Народното събрание

Потребителски аватар
nexus7910
Мнения: 247
Регистриран на: 25 фев 2013 12:29
Местоположение: София
Контакти:

Re: Футболист плаши с пистолет журналист

Мнениеот nexus7910 » 10 мар 2013 20:10

какво очакваш от диви селянчета , я да ми го извади тоя пистолет и ще му го набутам там дет слънце неогрява,ебати келеша прост
Ако съдбата ти е обърнала гръб, просто я изчакай да се наведе.....

Потребителски аватар
фифи перото
Мнения: 4116
Регистриран на: 27 яну 2009 21:04

Re: Футболист плаши с пистолет журналист

Мнениеот фифи перото » 10 мар 2013 20:11

Ами не деградирайте . :lol:
Make love ,not war!`

Тошо, кажи си!

[offtopic]На много хора тук... не им трябва мозък за да живеят.... правят го несъзнателно...[/offtopic]

Потребителски аватар
nexus7910
Мнения: 247
Регистриран на: 25 фев 2013 12:29
Местоположение: София
Контакти:

Re: Футболист плаши с пистолет журналист

Мнениеот nexus7910 » 10 мар 2013 20:12

dodo7271 написа:Познавайки журналиста, мисля, че напълно си е заслужавал псувните...

псувните са едно заплаха с пистолет съвсем различно нещо, и аз псувам много хора и мен ме псуват ама ако всеки почне да размахва пистолет .........
Ако съдбата ти е обърнала гръб, просто я изчакай да се наведе.....

Потребителски аватар
фифи перото
Мнения: 4116
Регистриран на: 27 яну 2009 21:04

Re: Футболист плаши с пистолет журналист

Мнениеот фифи перото » 10 мар 2013 20:21

nexus7910 написа:
dodo7271 написа:Познавайки журналиста, мисля, че напълно си е заслужавал псувните...

псувните са едно заплаха с пистолет съвсем различно нещо, и аз псувам много хора и мен ме псуват ама ако всеки почне да размахва пистолет .........


Ти четеш ли откъде е информацията?А този им прави реклама. :lol:
Make love ,not war!`

Тошо, кажи си!

[offtopic]На много хора тук... не им трябва мозък за да живеят.... правят го несъзнателно...[/offtopic]

Потребителски аватар
pirin_blg
Мнения: 93
Регистриран на: 05 май 2009 00:17
Контакти:

Re: Футболист плаши с пистолет журналист

Мнениеот pirin_blg » 10 мар 2013 20:24

Аз запазих самообладание, тъй като видях, че в колата едното момче е с екип на Пирин (Райков)

Последно футболиста ли е бил с пистолета или баща му?

Потребителски аватар
орчо войвода
Мнения: 1160
Регистриран на: 31 авг 2011 07:57
Skype: 2VKBPY
Контакти:

Re: Футболист плаши с пистолет журналист

Мнениеот орчо войвода » 10 мар 2013 20:30

Бях на мача в Дупница днес и откровено мога да кажа , че след Ботев - Левски вчера , това е мач номер 2 в седмичната ми класация,телевизиите пропуснаха да го отразят , започна с цирк и завърши с цирк .Самият мач беше с голям залог и много борба по целия терен , в която борба марекчани се ориентираха по-добре и заслужено спечелиха мача , въпреки че отборът на Пирин ги надиграваше през по-голямата част от времето , реалните голови положения бяха създадени от отборът на Марек и беше напълно в реда на нещата да реализират поне едно .

izumrud
Мнения: 468
Регистриран на: 30 авг 2010 00:57
Местоположение: София/Несебър
Контакти:

Re: Футболист плаши с пистолет журналист

Мнениеот izumrud » 10 мар 2013 20:36

как беше мача? интерес ли?
аз бях на мача Струмска слава - Оборище, тъй като делегата ми е приятел
тва Оборище са ебати майтапа, ако някой си мисли, че тяхното е отбор, дълбоко се заблуждава. После гледах протокола, домакините бяха 16 души, нямаха 18. Гостите - трагедия...Ако това им е основата за догодина, по-добре да си правят нова основа - бавна игра, огромни дупки между халфа и защитата след 60 минута, в нападение - подкрепата направо зле. Т.е ходят халфовете напред, но идея - нула...махайте ги всичките 13 в групата, които влязоха и взимайте нови...честно

Забравих зда добавя, че Ашимов не игра за домакините, а единстмения им нвападател Ерик Славчев е напуснал
имат обаче някакво младо момче, 1995 набор, много добре
Дзоф на вратата - като допълнителен защитник, Румен Гълъбов - без грешка

izumrud
Мнения: 468
Регистриран на: 30 авг 2010 00:57
Местоположение: София/Несебър
Контакти:

Re: Футболист плаши с пистолет журналист

Мнениеот izumrud » 10 мар 2013 20:41

орчо войвода написа:Бях на мача в Дупница днес и откровено мога да кажа , че след Ботев - Левски вчера , това е мач номер 2 в седмичната ми класация,телевизиите пропуснаха да го отразят , започна с цирк и завърши с цирк .Самият мач беше с голям залог и много борба по целия терен , в която борба марекчани се ориентираха по-добре и заслужено спечелиха мача , въпреки че отборът на Пирин ги надиграваше през по-голямата част от времето , реалните голови положения бяха създадени от отборът на Марек и беше напълно в реда на нещата да реализират поне едно .


и как ги е надигpавал Пирин, като положенията са били за Марек? ??? странна логика - на тъчове или на аутове?


Върни се в “Пирин”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 1 гост