ОФК Пирин - Новини и всичко за отбора

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Alex
Контакти:

Re: Гонг защо мълчите и не давате гласност

Мнениеот Alex » 14 апр 2018 17:21

само едно разяснение, защото явно и от полицията го бъркат всеки път и са ми взимали айран преди да вляза на стадиона - шишетата се внасят без капачки, не за да не ги хвърляш по някого, а в случай на инцидент при пълен стадион да не стъпиш върху него и да се случи масово падане и притискане на хора.

А колкото до мача вчера - тоя наркоман с червеното що не го прибраха ушевите, що не го изкараха стюарди или там който организира мача? Защо на всеки мач на Пирин полицията е вътре в агитката?
Изображение

Вълчан

Мнениеот Вълчан » 14 апр 2018 18:07

Аз по смешна дузпа като тази за Пирин не бях гледал от години....Иначе Славия си взе мача със убииствени контри.Истински и много добре организирани.

sandi74
Контакти:

Мнениеот sandi74 » 14 апр 2018 18:35

След тоя мач дмумайските селяци трябва да бъдат зверски наказани и да се направи всичко за да отпаднат от групата.Селяни с кални цървули в ППЛ не трябва да има :!: :idea:

Rozova_Dolina_FC
Контакти:

Мнениеот Rozova_Dolina_FC » 14 апр 2018 21:07

Абсолютно съм съгласен с теб ,че голите селяци от пирин нямат място в ППЛ. Доказават го постоянно. Аре бегайте на село. А ти ве пищтак с това аватарче на някакъв чичка който трябва да си мислим че е Берба,отивай да пасеш и ти.

Потребителски аватар
obi4am_pirin
Контакти:

Мнениеот obi4am_pirin » 14 апр 2018 22:15

Розова долина или долина на дългите гащи спокойно, не се дразни. И какъв е този твой измислен отбор... Не съществува нали... Не е играл в А група... Нищо не се чува за него. Болна илюзия или...
хахахахах
Изпратено на: 15 Дек 2014 19:35
От: Messi_fan
До: obi4am_pirin

Къде ти е темичката ? Май нещо я заключиха. хахахаха
П.П. Не е нужно да ми благодариш, че заради мен я премахнаха. ;)

Потребителски аватар
ogrizko
Контакти:

Re: ОФК Пирин - Новини и всичко за отбора

Мнениеот ogrizko » 26 апр 2018 09:31

https://forum.gong.bg/viewtopic.php?f=34&t=206199 - ЗА въвеждане на видео повторенията в БГ!!!
Питат ли ме де зората ме огряла първи път, питат ли ме де земята що най любя на светa
Тамо аз ще отговоря де се бели Дунав лей, де от изток ЧЕРНО МОРЕ се бунтува и светлей
Българийо драга мила земя пълна с добрини, земя що си ме кърмила моя поклон приеми!

Върни се в “Пирин”