ЕП 2020 (финал): Италия - Англия - 1:1 FT (3:2 дузпи)

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
wolf
Мнения: 12369
Регистриран на: 25 апр 2010 11:31
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: ЕП 2020 (финал): Италия - Англия - 1:1 FT (3:2 дузпи)

Мнениеот wolf » 12 юли 2021 15:49

rhaegar написа:
wolf написа:
rhaegar написа:Не, аз също съм склонен да извиня Санчо и особено Сака. Не им беше работа да бият дузпи в тоя момент, особено пък последните две. Да бяха от първите, може би нямаше да е чак такова напрежението и по друг начин да се развият нещата.

Е тя дузпата която беше изпълнена супер несериозно беше тая на Рашфорд, не на другите двама.


Ми не, точно дузпата на Рашфорд беше неспасяема. Няколко сантиметра вдясно и щеше да е герой. Другите две бяха изцяло в обсега на Донарума, особено за тази на Сака дори не се разтегна напълно вратарят.

Това променя ли факта че подходи към нея точно като Погба/Неймар с идеята да е ефектен а не ефективен? И то на такова ниво дето при англичаните е веднъж на 60 години. Няколко см и нямаше да е неспасяема а да не уцели вратата. Въпроса е че 1. беше несериозен заход 2. доста рисково предвид къде се опита да я вкара 3. нито за миг не погледна топката по време на целия заход а се беше вторачил само във вратаря и я завъртя твърде много. Рашфорд не е нито Шиърър, нито Стоичков примерно за да бие и вкара с такова самочувствие и лекота.
[offtopic][wrapimg=]https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/736x/84/bd/cb/84bdcb8b509ca90f1c3acf0481d00702.jpg[/wrapimg][/offtopic]

dido2k
Мнения: 247
Регистриран на: 12 юли 2019 23:33
Контакти:

Re: ЕП 2020 (финал): Италия - Англия - 1:1 FT (3:2 дузпи)

Мнениеот dido2k » 12 юли 2021 16:52

doktora25 написа:Блондинката бе треньорката на националния ни отбор по футбол - жени. Беше за Италия. Може би заслугата да я поканят е моя, защото им бях писал да разнообразяват гостите си, както и да канят повече футболистки, съдийки и т.н. 2-3 пъти преди това също го направиха, за което съм им благодарен. Редно е, трябва да ги показват по-често. И първенството не е лошо да го излъчват по телевизията. Иначе гледах студиото след мача. Боби Борисов се опитваше да си подбира думите, но езикът на тялото му не излъчваше спокойствие и безпристрастност.

Ти много меко си се изказал по отношение на Боби: той направо се разплака в студиото. Аз принципно гледах мача на 3Д през VR Streaming (изживяването е УНИКАЛНО, още треперя от кеф - все едно си на стадиона), но веднага след дузпите изрично превключих да гледам Бобчо колко реки със сълзи ще протекат, и той също не ме разочарова. Инак има всичките ми уважения за прекрасната работа която върши по отношение на ВЛ, но когато стане въпрос за националния отбор на Англия (ако беше на България иди-доди) просто не може да се търпи

Bernaleo
Мнения: 4569
Регистриран на: 26 апр 2016 21:22
Контакти:

Re: ЕП 2020 (финал): Италия - Англия - 1:1 FT (3:2 дузпи)

Мнениеот Bernaleo » 12 юли 2021 17:20

Вр 3д, малко пико и си директно на терена :roll: :?

dido2k
Мнения: 247
Регистриран на: 12 юли 2019 23:33
Контакти:

Re: ЕП 2020 (финал): Италия - Англия - 1:1 FT (3:2 дузпи)

Мнениеот dido2k » 12 юли 2021 17:26

Bernaleo написа:Вр 3д, малко пико и си директно на терена :roll: :?

Технологиите се развиват. Много скоро сегашните "ултрамодерни" телевизори си отиват в историята при своите по-стари събратя (онези щайги от по 100-200 кг). Така, че ако сега ти се налага да си купиш нов телевизор, не се набутвай с много пари, след някоя друга година няма вече да ти трябва

Потребителски аватар
miro_rz
Мнения: 15027
Регистриран на: 04 авг 2011 17:31
Местоположение: peterborough city
Контакти:

Re: ЕП 2020 (финал): Италия - Англия - 1:1 FT (3:2 дузпи)

Мнениеот miro_rz » 12 юли 2021 19:43

Налях си една ракия да отпразнувам!
Вчера е имало много кЕкс в Италия. :geek:
Изображение

Потребителски аватар
Groucho
Мнения: 17132
Регистриран на: 30 май 2012 22:17
Контакти:

Re: ЕП 2020 (финал): Италия - Англия - 1:1 FT (3:2 дузпи)

Мнениеот Groucho » 12 юли 2021 23:42

rhaegar написа:Е те имаха трима от най-качествените халфове за последните 20 години, даже кажи речи едновременно в състава си и какво? Тогава пък крила нямаха и резултатите пак бяха жалки, че даже този отбор прави някакво чудо за техните стандарти.

Резултатите им не са толкова жалки. Стигат си сравнително редовно четвъртфинали и полуфинали, но не могат да направят последната крачка.

Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 43850
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: ЕП 2020 (финал): Италия - Англия - 1:1 FT (3:2 дузпи)

Мнениеот rhaegar » 13 юли 2021 00:06

Groucho написа:Резултатите им не са толкова жалки. Стигат си сравнително редовно четвъртфинали и полуфинали, но не могат да направят последната крачка.


Kои са па тия редовни полуфинали, дето са достигали? За последните 50 години има 26 големи турнира и те са играли на 4 полуфинала, два от които в последните два турнира.

Жалки са на фона на огромните им претенции и все уж звездния им отбор, иначе ако ги сравняваме със средна класа отборите са сравнително успешни.
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение

Потребителски аватар
wolf
Мнения: 12369
Регистриран на: 25 апр 2010 11:31
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: ЕП 2020 (финал): Италия - Англия - 1:1 FT (3:2 дузпи)

Мнениеот wolf » 13 юли 2021 00:13

Изображение
Изображение

Най-големите бе ей. 30-38 не участват защото откровено считат Световното за първенство под нивото си и предпочитат да си разцъкват на Острова с другите. 1950 като решават че вече могат да играят с простосмъртните, градинарите, адвокатите, готвачите и тем подобните от САЩ ги пращат рано рано вкъщи
[offtopic][wrapimg=]https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/736x/84/bd/cb/84bdcb8b509ca90f1c3acf0481d00702.jpg[/wrapimg][/offtopic]

RMCF
Мнения: 2163
Регистриран на: 28 апр 2016 17:59
Контакти:

Re: ЕП 2020 (финал): Италия - Англия - 1:1 FT (3:2 дузпи)

Мнениеот RMCF » 13 юли 2021 00:45

rhaegar написа:
Groucho написа:Резултатите им не са толкова жалки. Стигат си сравнително редовно четвъртфинали и полуфинали, но не могат да направят последната крачка.


Kои са па тия редовни полуфинали, дето са достигали? За последните 50 години има 26 големи турнира и те са играли на 4 полуфинала, два от които в последните два турнира.

Жалки са на фона на огромните им претенции и все уж звездния им отбор, иначе ако ги сравняваме със средна класа отборите са сравнително успешни.

Те на това Евро и на световното 2018 имаха брутално лесните потоци и това е единствената причина да стигнат толкова напред. Колумбия, Швеция, Хърватия, посредствената Германия, Украйна и Дания. Все колоси. :lol: :lol:

Потребителски аватар
Groucho
Мнения: 17132
Регистриран на: 30 май 2012 22:17
Контакти:

Re: ЕП 2020 (финал): Италия - Англия - 1:1 FT (3:2 дузпи)

Мнениеот Groucho » 13 юли 2021 01:36

rhaegar написа:Kои са па тия редовни полуфинали, дето са достигали? За последните 50 години има 26 големи турнира и те са играли на 4 полуфинала, два от които в последните два турнира.

90-a са на полуфинал на СП, 2002 и 2006 на четвъртфинал, 2018-а на полуфинал. Жалки резултати са да пропуснат две световни първенства и в три други да отпаднат в групите примерно. 92-a са в осмицата на европейското, после играят полуфинал, 2012-а са на четвъртфинал на Еврото... Това влиза в "стигат си сравнително редовно четвъртфинали и полуфинали", не съм казал, че нонстоп не излизат от четворката на големите първенства.

RMCF написа:Те на това Евро и на световното 2018 имаха брутално лесните потоци и това е единствената причина да стигнат толкова напред. Колумбия, Швеция, Хърватия, посредствената Германия, Украйна и Дания. Все колоси. :lol: :lol:

Да, само Англия беше в брутално лесния поток, другите по-предно класирали се на на това Европейско играха с отбори със силата на Бразилия от 2002-а :lol: :lol: :lol: :lol:
Уелс, Швейцария, Турция - все колоси в групата на Италия. После Австрия - хегемон на големи първенства отвсякъде.
Белгия на самия GOAT Де Бройне :!:
А след това Испания - без читав нападател, със застарелия Бускетс и някакъв тийнейджър двойка халфове.
Направо впечатляващо труден път до финала...
Поне 3 състава, които ще са в класацията за отбор на 21-и век преодоляха Адзурите :lol:


Върни се в “Евро 2020”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 1 гост