ЕП 2020 (полуфинал): Англия - Дания - 1:1 FT (2:1 aet)

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Ponko
Мнения: 4002
Регистриран на: 22 окт 2008 18:30
Контакти:

Re: ЕП 2020 (полуфинал): Англия - Дания - 1:1 FT (2:1 aet)

Мнениеот Ponko » 12 юли 2021 01:05

wolf написа:
Ponko написа:
wolf написа:
Ponko написа:
KOPScousers написа:
Ponko написа:Много ме радвате! Голяма част от вас плюят по Англия и стискат палци за Италия на финала, а в същото време гледат Английската Висша Лига и подкрепят топ отборите от там. И може би почти не гледат Калчополи А лигата. :lol: :mrgreen:

[wrapimg=]http://www.theanfieldwrap.com/uploads/2013/10/b_20100225093224_scouse_scouse_pride.jpg[/wrapimg]


Е, и? И аз съм фен на същия отбор. Не храня толкова много англичаните, някак ми се струва лицемерно да ги храня и после всяка седмица да гледам Ливърпул и да се пъча, че са най-титулувания английски отбор! :lol:

Боли ме шланга за англичаните честно казано. Единствените мачове от прословутата ВЛ са на Ливърпул, чийто най-големите легенди за всеобща изненада са ирландци и шотландци. Имахме една такава английска "легенда" която някак си въпреки тоталната си посредственост игра 737 пъти за отбора и всеки един от тях ми идваше да разбия телевизора като пипнеше топката.

Карагър?! :? :lol:

Ти друг такъв некадърник да изиграе толкова мачове за Ливърпул виждал ли си?

Просто исках да потвърдя.

Потребителски аватар
wolf
Мнения: 12365
Регистриран на: 25 апр 2010 11:31
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: ЕП 2020 (полуфинал): Англия - Дания - 1:1 FT (2:1 aet)

Мнениеот wolf » 12 юли 2021 01:09

Ponko написа:
wolf написа:
Ponko написа:
wolf написа:
Ponko написа:
KOPScousers написа:[wrapimg=]http://www.theanfieldwrap.com/uploads/2013/10/b_20100225093224_scouse_scouse_pride.jpg[/wrapimg]


Е, и? И аз съм фен на същия отбор. Не храня толкова много англичаните, някак ми се струва лицемерно да ги храня и после всяка седмица да гледам Ливърпул и да се пъча, че са най-титулувания английски отбор! :lol:

Боли ме шланга за англичаните честно казано. Единствените мачове от прословутата ВЛ са на Ливърпул, чийто най-големите легенди за всеобща изненада са ирландци и шотландци. Имахме една такава английска "легенда" която някак си въпреки тоталната си посредственост игра 737 пъти за отбора и всеки един от тях ми идваше да разбия телевизора като пипнеше топката.

Карагър?! :? :lol:

Ти друг такъв некадърник да изиграе толкова мачове за Ливърпул виждал ли си?

Просто исках да потвърдя.

Рекордьор по автоголове, 2 от 3те гола в Истанбул с директно негова вина и още и още.
Ма той имал скаузърско сърце, да си го навре отзад и въобще да не беше излизал. Не е случайно че за цялата му кариера никой не го поиска. Сега като коментатор е още по-дразнещ
[offtopic][wrapimg=]https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/736x/84/bd/cb/84bdcb8b509ca90f1c3acf0481d00702.jpg[/wrapimg][/offtopic]


Върни се в “Евро 2020”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 1 гост