ЕП 2020 (полуфинал): Англия - Дания - 1:1 FT (2:1 aet)

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
miro_rz
Мнения: 15049
Регистриран на: 04 авг 2011 17:31
Местоположение: peterborough city
Контакти:

Re: ЕП 2020 (полуфинал): Англия - Дания - 1:1 FT (2:1 aet)

Мнениеот miro_rz » 08 юли 2021 13:07

dido2k написа:
miro_rz написа:На финала кой ще свири?

Така както е тръгнало няма да се учудя ако сложат А.Тейлър или Оливър :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Тези са толкова некадърни, че ще подпрат Италия!!! :lol: :cry:
Изображение

Потребителски аватар
Udoji90
Мнения: 16748
Регистриран на: 03 юни 2008 14:34
Skype: udoji90
Местоположение: София
Контакти:

Re: ЕП 2020 (полуфинал): Англия - Дания - 1:1 FT (2:1 aet)

Мнениеот Udoji90 » 08 юли 2021 13:13

Освен да сложат "лалето", което свири Англия - Германия и Англия - Дания. :lol: И не даде червен картон на Филипс за фаул срещу Кроос при 0-0 точно преди почивката (много малко изобщо се говори за тази ситуация, не знам защо), а вчера даде много лека дузпа, след като по-рано пропусна по-явна такава (уж при недадената имало фаул на Кейн преди това, ама на повторенията не останах убеден честно казано).
Valencia, Arsenal, Pink Floyd, Alice In Chains...

dido2k
Мнения: 247
Регистриран на: 12 юли 2019 23:33
Контакти:

Re: ЕП 2020 (полуфинал): Англия - Дания - 1:1 FT (2:1 aet)

Мнениеот dido2k » 08 юли 2021 13:24

Udoji90 написа:Освен да сложат "лалето", което свири Англия - Германия и Англия - Дания. :lol: И не даде червен картон на Филипс за фаул срещу Кроос при 0-0 точно преди почивката (много малко изобщо се говори за тази ситуация, не знам защо), а вчера даде много лека дузпа, след като по-рано пропусна по-явна такава (уж при недадената имало фаул на Кейн преди това, ама на повторенията не останах убеден честно казано).

Абе имаше си лек фал там на Кейн, но много съдии не ги свирят тези фалове. Инак след това интервенцията срещу Кейн беше поне 10 пъти повече за дузпа от това другото, и ако съдията я беше свирил първата в редовното време, мен лично нямаше да ме е толкова яд. Обаче тук се намесва един друг фактор: от маркетингова гледна точка, за УЕФА е много по-изгодно подобни мачове да се докарат до продължения: просто още 2 рекламни паузи. Още преди началото на Европейското бях намерил доклад, в който се описваше ползите за телевизиите и УЕФА ако поне половината мачове в елиминациите се докарат до продължения, както и че дузпите нямат голям ефект върху рекламното време.
А че Англия, ако бяха стигнали до дузпи, щяха да си ходят по живо по здраво по домовете, едва ли някой се съмнява в това

Потребителски аватар
ogrizko
Мнения: 5150
Регистриран на: 30 ное 2008 13:30
Контакти:

Re: ЕП 2020 (полуфинал): Англия - Дания - 1:1 FT (2:1 aet)

Мнениеот ogrizko » 08 юли 2021 13:30

много нечестно!
супер измислена дузпа!!!
това, че Стърлинг леко се отъркал в крака на някого не значи, че има дузпа.... не се видя категорично посягане, човека си дръпна крака от датчаните!!!!
но дори да имаше съприкосновение ....то на терена имаше 2 топки :shock: :shock: :shock:
при всички положения такава лека дузпа не може да се дава на такова ниво и в такъв момент.... най-малкото съдията трябваше да му кажат да гледа ВАР и да прецени иска ли категорично да даде дузпа :idea:
явно други фактори има в цялата работа, че трябва да се помогне на Англия......
Изображение

Потребителски аватар
miro_rz
Мнения: 15049
Регистриран на: 04 авг 2011 17:31
Местоположение: peterborough city
Контакти:

Re: ЕП 2020 (полуфинал): Англия - Дания - 1:1 FT (2:1 aet)

Мнениеот miro_rz » 08 юли 2021 15:13

Forza Italy, grande squadra azzurra!
Там другото е лъжа! 8-)
Изображение

Потребителски аватар
fcb_bg
Мнения: 15563
Регистриран на: 10 окт 2008 08:57
Контакти:

Re: ЕП 2020 (полуфинал): Англия - Дания - 1:1 FT (2:1 aet)

Мнениеот fcb_bg » 08 юли 2021 15:54

Изображение

Той беше прав!
Последна промяна от fcb_bg на 08 юли 2021 15:56, променено общо 1 път.
- Г-н Петков, чий е Крим?
- А изчегъртахте ли Борисов и Пеевски?

Потребителски аватар
ivan56
Мнения: 10861
Регистриран на: 02 май 2012 11:08
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: ЕП 2020 (полуфинал): Англия - Дания - 1:1 FT (2:1 aet)

Мнениеот ivan56 » 08 юли 2021 15:56

Тука е било мазало снощи, някой с нервна криза :? :mrgreen:
Най-накрая тия скандинавски ботушари да се махат.
Дузпата сто процентова, дърводелеца от Дания с номер 5 два пъти замаха като с дървен крак, още при първото посягане имаше закачени, Стърлинг още тогава можеше да скочи :mrgreen:
При второто от това което аз видях имаше съприкосновение в коляното, а всеки играл поне малко футбол, му е ясно кво става като си на скорост и те чуканат в крачето, освен това доста нападатели знаят кога и как да търсят съприкосновение и съответно да падат.
Грешката е на скандинавските дървар, че не го остави след първото посягане, Стърлинг се затвори сам, от този ъгъл нищо не можеше да направи, а и имаше още двама дървари.
Изпълнението на боК Хари беше просто потресаващо, абсолютен люнгур, да си стои при картофите.
Тука вече е с тризнаци Сиса :lol:
Drunken_Master написа:
SSS написа:Ти сам натъртваше,че си адски сериозния човек с тризнаци и си управител на гурме ресторан

това е от един друг форум,момчето тръгва да звъни на бившето ми работно място "за да докаже нещо"...

Потребителски аватар
wolf
Мнения: 12372
Регистриран на: 25 апр 2010 11:31
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: ЕП 2020 (полуфинал): Англия - Дания - 1:1 FT (2:1 aet)

Мнениеот wolf » 08 юли 2021 15:59

Ponko написа:
KOPScousers написа:
Ponko написа:Много ме радвате! Голяма част от вас плюят по Англия и стискат палци за Италия на финала, а в същото време гледат Английската Висша Лига и подкрепят топ отборите от там. И може би почти не гледат Калчополи А лигата. :lol: :mrgreen:

[wrapimg=]http://www.theanfieldwrap.com/uploads/2013/10/b_20100225093224_scouse_scouse_pride.jpg[/wrapimg]


Е, и? И аз съм фен на същия отбор. Не храня толкова много англичаните, някак ми се струва лицемерно да ги храня и после всяка седмица да гледам Ливърпул и да се пъча, че са най-титулувания английски отбор! :lol:

Боли ме шланга за англичаните честно казано. Единствените мачове от прословутата ВЛ са на Ливърпул, чийто най-големите легенди за всеобща изненада са ирландци и шотландци. Имахме една такава английска "легенда" която някак си въпреки тоталната си посредственост игра 737 пъти за отбора и всеки един от тях ми идваше да разбия телевизора като пипнеше топката.
[offtopic][wrapimg=]https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/736x/84/bd/cb/84bdcb8b509ca90f1c3acf0481d00702.jpg[/wrapimg][/offtopic]

Real
Мнения: 2953
Регистриран на: 15 юли 2008 08:37
Контакти:

Re: ЕП 2020 (полуфинал): Англия - Дания - 1:1 FT (2:1 aet)

Мнениеот Real » 08 юли 2021 16:12

Thsmith написа:Хубаво е, че не съм го видял. Поне да не се ядосвам.


Прости ми, ама не се сдържах:
Изображение

И най-хубавото е, че е по собствено желание и дълбока вътрешна убеденост, не е като ФА да им разпореди :lol:
Come on, England, eh?

На линия
Потребителски аватар
bubka
Мнения: 9221
Регистриран на: 12 юли 2011 00:34

Re: ЕП 2020 (полуфинал): Англия - Дания - 1:1 FT (2:1 aet)

Мнениеот bubka » 08 юли 2021 16:22

ivan56 написа:Изпълнението на боК Хари беше просто потресаващо, абсолютен люнгур, да си стои при картофите.


Бог Хари за малко да загуби божественият си статут. Чакаме минимум 150-180 млн. паунда от Плешо за него и го даваме на драго сърце.
[offtopic][wrapimg=]http://cdn.makeagif.com/media/3-15-2014/9rWODJ.gif[/wrapimg][/offtopic]


Върни се в “Евро 2020”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 1 гост