ЕП 2020 (полуфинал): Италия - Испания - 1:1 FT (4:2 дузпи)

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

botevplovdiveoe
Мнения: 826
Регистриран на: 24 окт 2009 22:53
Контакти:

Re: ЕП 2020 (полуфинал): Италия - Испания - 1:1 FT (4:2 дузпи)

Мнениеот botevplovdiveoe » 07 юли 2021 08:54

Като чете човек коментарите ще си каже, че Италия не са играли полуфинал на европейското с Испания, а квалификация с Гибралтар. Само наивиник би си помислил, че ще слечелиш такъв мач ходом.Даже оная Бразилия се озори на полуфинала с Турция 2002-ра.
КАУЗА КОЛЕЖА!

Потребителски аватар
fcb_bg
Мнения: 15562
Регистриран на: 10 окт 2008 08:57
Контакти:

Re: ЕП 2020 (полуфинал): Италия - Испания - 1:1 FT (4:2 дузпи)

Мнениеот fcb_bg » 07 юли 2021 08:56

ihtiandar написа:Всичките глупости дето сте изписали , никой няма да помни , нито кой как играл , не играл.
Помнят се победителите , наред са англи/дани....

Аре бе! Аз пък помня как шибания Киню ни поряза срещу тия смешници 94та и после гледахме ебаси тъпия финал 2 часа.
- Г-н Петков, чий е Крим?
- А изчегъртахте ли Борисов и Пеевски?

Потребителски аватар
Pichichi
Мнения: 13793
Регистриран на: 28 окт 2010 11:43
Контакти:

Re: ЕП 2020 (полуфинал): Италия - Испания, 06.07. от 22:00

Мнениеот Pichichi » 07 юли 2021 09:10

rhaegar написа:
RMCF написа:Те щото жабарите заслужаваха финала с днешната си жалка игра. :lol:


Стискай палци другия път да не влезнат гредите, че няма да пишете във форумчето една седмица. :mrgreen:


То в редовното само Ойярсабал изтърва 2 1/2 чисти гола пък ти брой някакви гредИ!
Дали люхката която направи с глава от малкия пеналт или да забиеш топката в гредата разлика няма
все е пропуск. За мен Италия бяха по-слаби в мача. Видно е че Имобиле с/у силни отбори е този от
Дортмунд и Севиля (т.е. не може да вкарва), с/у средняци е този от Лацио (25/30 гола на сезон).
Сър-а много правилно е описал контрата на Италия за гола беше с доста случайни докосвания докато стигне
топката в краката на Киеза който я изигра велико.
Киеза е най-добрият играч на Италия, той и в Ювентус е най-добрият.

На линия
Потребителски аватар
bubka
Мнения: 9205
Регистриран на: 12 юли 2011 00:34

Re: ЕП 2020 (полуфинал): Италия - Испания - 1:1 FT (4:2 дузпи)

Мнениеот bubka » 07 юли 2021 09:17

Италия просто си ги излъга, чисто по 'талиянски. Испания все още играе остарялото тики-така на Гуардиола. 85% владеене на топката, 20 удара, 0-1 гола. Което ги прави да изглеждат "по-добри". Липса на вертикален футбол и стил демоде, затова и стават лесна жертва за малко по-класни и тактически грамотни отбори. Да, вкараха някакви голове срещу по-слаби отбори, но и на тях им вкараха. Време е да се отърсят от тоя футбол или завинаги ще си останат най-дразнещият отбор за феновете извън тези подкрепящи клубни испански такива.
[offtopic][wrapimg=]http://cdn.makeagif.com/media/3-15-2014/9rWODJ.gif[/wrapimg][/offtopic]

Потребителски аватар
rebelheartous
Мнения: 3519
Регистриран на: 13 сеп 2008 21:27
Местоположение: София
Контакти:

Re: ЕП 2020 (полуфинал): Италия - Испания - 1:1 FT (4:2 дузпи)

Мнениеот rebelheartous » 07 юли 2021 09:21

bubka написа:Италия просто си ги излъга, чисто по 'талиянски. Испания все още играе остарялото тики-така на Гуардиола. 85% владеене на топката, 20 удара, 0-1 гола. Което ги прави да изглеждат "по-добри". Липса на вертикален футбол и стил демоде, затова и стават лесна жертва за малко по-класни и тактически грамотни отбори. Да, вкараха някакви голове срещу по-слаби отбори, но и на тях им вкараха. Време е да се отърсят от тоя футбол или завинаги ще си останат най-дразнещият отбор за феновете извън тези подкрепящи клубни испански такива.


И как по-точно са станали жертви на други, след като не допуснаха нито една загуба в турнира? :lol: Не знаех, че рулетката на дузпите говори за разлика в стилове, грамотност, тактика и т.н. :)

Потребителски аватар
miro_rz
Мнения: 15027
Регистриран на: 04 авг 2011 17:31
Местоположение: peterborough city
Контакти:

Re: ЕП 2020 (полуфинал): Италия - Испания - 1:1 FT (4:2 дузпи)

Мнениеот miro_rz » 07 юли 2021 09:23

Италия бяха по-слаби в този мач, а Испания по-слаби в първенството. Та голям праЗ!!
Мач с мач не си приличат, важно е кой ще вдигне тенекето!
Изображение

На линия
Потребителски аватар
bubka
Мнения: 9205
Регистриран на: 12 юли 2011 00:34

Re: ЕП 2020 (полуфинал): Италия - Испания - 1:1 FT (4:2 дузпи)

Мнениеот bubka » 07 юли 2021 09:26

rebelheartous написа:
bubka написа:Италия просто си ги излъга, чисто по 'талиянски. Испания все още играе остарялото тики-така на Гуардиола. 85% владеене на топката, 20 удара, 0-1 гола. Което ги прави да изглеждат "по-добри". Липса на вертикален футбол и стил демоде, затова и стават лесна жертва за малко по-класни и тактически грамотни отбори. Да, вкараха някакви голове срещу по-слаби отбори, но и на тях им вкараха. Време е да се отърсят от тоя футбол или завинаги ще си останат най-дразнещият отбор за феновете извън тези подкрепящи клубни испански такива.


И как по-точно са станали жертви на други, след като не допуснаха нито една загуба в турнира? :lol: Не знаех, че рулетката на дузпите говори за разлика в стилове, грамотност, тактика и т.н. :)


Полша и Швеция измъкнаха Х-сове, при все че Испания бяха тотални фаворити в тея мачове и се очакваше лесна победа. След което дори класирането им напред беше под въпрос. Точно тея два отбора си ги излъгаха в тея мачове. Швейцария също се справиха с тях при отсъствието на ключовия им играч. Само с Хърватия бих казал, че испанците доминираха истински и равенството беше плод на късмет за хърватите. На останалите отбори им беше пределно ясно, че се изправят срещу умрялото тики-така и знаеха как да постигнат това, което им трябва. Словакия вече бяха прекалено слаби, за да вземат каквото и да е било, дори и при правилна игра.
[offtopic][wrapimg=]http://cdn.makeagif.com/media/3-15-2014/9rWODJ.gif[/wrapimg][/offtopic]

Потребителски аватар
insaneboy1
Мнения: 5462
Регистриран на: 13 юни 2016 12:00
Контакти:

Re: ЕП 2020 (полуфинал): Италия - Испания - 1:1 FT (4:2 дузпи)

Мнениеот insaneboy1 » 07 юли 2021 09:31

Sstefanov написа:
insaneboy1 написа:Преди мача си бях казал, че ще съм за Италия ако Испания отпадне, ама след тоя антифутбол май ще викам за Дания... за Англия ще ми е трудно. :D

Анти футбол :D :D :D Тик Тока ли е тертипа за футбол. До като мачкаха предните мачове Италия, явно и там играха антифутбол.

За тоя мач говоря конкретно. Очаквах да покажат играта от предните мачове.
[wrapimg=]https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn%3AANd9GcTgeRES7WfrIeE2Qzeot_8QxtSWJDD-scT3VA&usqp=CAU[/wrapimg]
Anulo mufa

Потребителски аватар
1914.1902
Мнения: 32517
Регистриран на: 27 мар 2014 21:04
Skype: Нямам
Контакти:

Re: ЕП 2020 (полуфинал): Италия - Испания - 1:1 FT (4:2 дузпи)

Мнениеот 1914.1902 » 07 юли 2021 09:35

insaneboy1 написа:
Sstefanov написа:
insaneboy1 написа:Преди мача си бях казал, че ще съм за Италия ако Испания отпадне, ама след тоя антифутбол май ще викам за Дания... за Англия ще ми е трудно. :D

Анти футбол :D :D :D Тик Тока ли е тертипа за футбол. До като мачкаха предните мачове Италия, явно и там играха антифутбол.

За тоя мач говоря конкретно. Очаквах да покажат играта от предните мачове.


антифутбол знаеш ли какво е? :roll: :lol:

Потребителски аватар
insaneboy1
Мнения: 5462
Регистриран на: 13 юни 2016 12:00
Контакти:

Re: ЕП 2020 (полуфинал): Италия - Испания - 1:1 FT (4:2 дузпи)

Мнениеот insaneboy1 » 07 юли 2021 09:40

1914.1902 написа:
insaneboy1 написа:
Sstefanov написа:
insaneboy1 написа:Преди мача си бях казал, че ще съм за Италия ако Испания отпадне, ама след тоя антифутбол май ще викам за Дания... за Англия ще ми е трудно. :D

Анти футбол :D :D :D Тик Тока ли е тертипа за футбол. До като мачкаха предните мачове Италия, явно и там играха антифутбол.

За тоя мач говоря конкретно. Очаквах да покажат играта от предните мачове.


антифутбол знаеш ли какво е? :roll: :lol:

Не, ще ми обясниш ли?

Офтопик: някой няма ли да банне този човек, само се заяжда с всички, но има Аватар на Реал и помазан
[wrapimg=]https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn%3AANd9GcTgeRES7WfrIeE2Qzeot_8QxtSWJDD-scT3VA&usqp=CAU[/wrapimg]
Anulo mufa


Върни се в “Евро 2020”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 2 госта