ЕП 2020 (1/4-финал): Белгия - Италия - 1:2 FT

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
ChelseaFUN
Мнения: 2462
Регистриран на: 23 фев 2013 16:32
Контакти:

Re: ЕП 2020 (1/4-финал): Белгия - Италия - 1:2 FT

Мнениеот ChelseaFUN » 03 юли 2021 00:41

bubka написа:
ChelseaFUN написа:Според мен може да натиснат Канте, защото е французин, а тия са французи списанието. Нищо не се знае. Така както върви и Жоржиньо може да е кандидат, защото и той направи добра кампания в ШЛ, а сега е много вероятно да спечели и европейското с Италия. Аз много искам Канте да спечели, защото го заслужава. Убеден съм, че ще е в тройката.


Забрави за Канте, Жоржиньо или Азпиликуета :lol: . Те много хора заслужаваха през годините, но не я получиха. Всчико е маркетинг, както е писал Реал по-горе. А инсанебой го каза най-точно, ако Меси вземе Копата, на 1000% е за него.

Е, луд ли си? Какво направиха с Барса тоя сезон освен да бъдат унижени от ПСЖ? То ще е скандално, ако пак я дадат на него. Стига глупости…
[center][wrapimg=]http://store.picbg.net/pubpic/B4/7E/93e189f21ab0b47e.png[/wrapimg][/center]

botevplovdiveoe
Мнения: 826
Регистриран на: 24 окт 2009 22:53
Контакти:

Re: ЕП 2020 (1/4-финал): Белгия - Италия - 1:2 FT

Мнениеот botevplovdiveoe » 03 юли 2021 00:50

Спечелиха купата на Испания :mrgreen:
КАУЗА КОЛЕЖА!

Потребителски аватар
NOMER14
Мнения: 22551
Регистриран на: 21 сеп 2009 19:22
Контакти:

Re: ЕП 2020 (1/4-финал): Белгия - Италия - 1:2 FT

Мнениеот NOMER14 » 03 юли 2021 00:54

Ако Англия стане шампион, на някой от голмайсторите/капитани може да я дадат.

Потребителски аватар
insaneboy1
Мнения: 5454
Регистриран на: 13 юни 2016 12:00
Контакти:

Re: ЕП 2020 (1/4-финал): Белгия - Италия - 1:2 FT

Мнениеот insaneboy1 » 03 юли 2021 00:54

ChelseaFUN написа:
bubka написа:
ChelseaFUN написа:Според мен може да натиснат Канте, защото е французин, а тия са французи списанието. Нищо не се знае. Така както върви и Жоржиньо може да е кандидат, защото и той направи добра кампания в ШЛ, а сега е много вероятно да спечели и европейското с Италия. Аз много искам Канте да спечели, защото го заслужава. Убеден съм, че ще е в тройката.


Забрави за Канте, Жоржиньо или Азпиликуета :lol: . Те много хора заслужаваха през годините, но не я получиха. Всчико е маркетинг, както е писал Реал по-горе. А инсанебой го каза най-точно, ако Меси вземе Копата, на 1000% е за него.

Е, луд ли си? Какво направиха с Барса тоя сезон освен да бъдат унижени от ПСЖ? То ще е скандално, ако пак я дадат на него. Стига глупости…

Абе пич, златната топка не се дава на Барселона, а на Меси. Разбери че се дава на играч, който изпъква в отбора си и е с най-голямо кпд. Това че трябва да е спечелил ШЛ е глупост. Виж индивидуалната статистика на Меси и кой е топ скорър на Ла Лига.

Съвсем друг е въпросът че прекалено много се вглъбявате в ЗТ. Та това е индивидуална награда в колективен спорт, естествено, че ще има голяма доза субективност. Отделно златна топка сама но себе си е маркетинг и някаква история, нещо което да се хареса на зрителя. За да е обективна, трябва да се разделя по позиции, не е честно нападател да се сравнява с вратар.

Иначе ако не е на Меси, ще е за Левандовски който подобри рекорда на Мюлер.

Такива като жоржиньо, азпиликуета просто в смехотворно да се гласят за ЗТ, защото спечелили ШЛ. Те даже Челси изпъкнаха в колектива, а не с конкретен играч.

Потребителски аватар
ChelseaFUN
Мнения: 2462
Регистриран на: 23 фев 2013 16:32
Контакти:

Re: ЕП 2020 (1/4-финал): Белгия - Италия - 1:2 FT

Мнениеот ChelseaFUN » 03 юли 2021 01:03

insaneboy1 написа:
ChelseaFUN написа:
bubka написа:
ChelseaFUN написа:Според мен може да натиснат Канте, защото е французин, а тия са французи списанието. Нищо не се знае. Така както върви и Жоржиньо може да е кандидат, защото и той направи добра кампания в ШЛ, а сега е много вероятно да спечели и европейското с Италия. Аз много искам Канте да спечели, защото го заслужава. Убеден съм, че ще е в тройката.


Забрави за Канте, Жоржиньо или Азпиликуета :lol: . Те много хора заслужаваха през годините, но не я получиха. Всчико е маркетинг, както е писал Реал по-горе. А инсанебой го каза най-точно, ако Меси вземе Копата, на 1000% е за него.

Е, луд ли си? Какво направиха с Барса тоя сезон освен да бъдат унижени от ПСЖ? То ще е скандално, ако пак я дадат на него. Стига глупости…

Абе пич, златната топка не се дава на Барселона, а на Меси. Разбери че се дава на играч, който изпъква в отбора си и е с най-голямо кпд. Това че трябва да е спечелил ШЛ е глупост. Виж индивидуалната статистика на Меси и кой е топ скорър на Ла Лига.

Съвсем друг е въпросът че прекалено много се вглъбявате в ЗТ. Та това е индивидуална награда в колективен спорт, естествено, че ще има голяма доза субективност. Отделно златна топка сама но себе си е маркетинг и някаква история, нещо което да се хареса на зрителя. За да е обективна, трябва да се разделя по позиции, не е честно нападател да се сравнява с вратар.

Иначе ако не е на Меси, ще е за Левандовски който подобри рекорда на Мюлер.

Такива като жоржиньо, азпиликуета просто в смехотворно да се гласят за ЗТ, защото спечелили ШЛ. Те даже Челси изпъкнаха в колектива, а не с конкретен играч.

Пич, ясно е, че си фен на Барса, но гледането на статистики е супер глупавото. Файда, че си вкарал 40 гола и не си постигнал нищо с клубния си отбор. Заради такова мислене като твоето, хора като Рибери, Чави и Иниеста бяха ограбени от твоя идол Меси. Аз също съм голям фен на Меси, но айде стига толкова бутане. Достатъчно му бяха тия награди. Тоя сезон ще е престъпленше, ако се даде на него. А Канте определено изпъкна и ще е напълно редовно да я дадат на него, което си мисля, че ще стане. Пак ще си говорим. Предстоят още Суперкупа на Европа, Световно клубно… Има време.
[center][wrapimg=]http://store.picbg.net/pubpic/B4/7E/93e189f21ab0b47e.png[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 43826
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: ЕП 2020 (1/4-финал): Белгия - Италия - 1:2 FT

Мнениеот rhaegar » 03 юли 2021 01:09

Никой в тоя живот няма да даде ЗТ на Канте. Ако бяха стигнали финал на ЕП щеше да е в топ 5 примерно (може и сега да е), но пак нямаше да я вземе. За Азпи и Жоржиньо е абсурдно да се говори, независимо какво ще постигнат отборите им на първенството. И не че не би била заслужена, просто играчите на неговата позиция често са недооценени и статистиките не са в тяхна полза.
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение

Потребителски аватар
bubka
Мнения: 9179
Регистриран на: 12 юли 2011 00:34

Re: ЕП 2020 (1/4-финал): Белгия - Италия - 1:2 FT

Мнениеот bubka » 03 юли 2021 01:12

insaneboy1 написа:Абе пич, златната топка не се дава на Барселона, а на Меси. Разбери че се дава на играч, който изпъква в отбора си и е с най-голямо кпд. Това че трябва да е спечелил ШЛ е глупост. Виж индивидуалната статистика на Меси и кой е топ скорър на Ла Лига.


КПД-то реално няма почти нищо общо. Всичко е маркетинг. Има вероятно поне 10-15-тина играчи, които през сезона си са имали по-високо кпд за своите отбори от Меси. С какво кпд-то на Левандовски, или КДБ, или на Бернардо Силва, или на Лукаку, или на Караско(съвсем примерно) е по-малоценно от това на Меси, реално с нищо, което ни оставя отново до маркетинга и рекламата.
[offtopic][wrapimg=]http://cdn.makeagif.com/media/3-15-2014/9rWODJ.gif[/wrapimg][/offtopic]

Потребителски аватар
ChelseaFUN
Мнения: 2462
Регистриран на: 23 фев 2013 16:32
Контакти:

Re: ЕП 2020 (1/4-финал): Белгия - Италия - 1:2 FT

Мнениеот ChelseaFUN » 03 юли 2021 01:17

rhaegar написа:Никой в тоя живот няма да даде ЗТ на Канте. Ако бяха стигнали финал на ЕП щеше да е в топ 5 примерно (може и сега да е), но пак нямаше да я вземе. За Азпи и Жоржиньо е абсурдно да се говори, независимо какво ще постигнат отборите им на първенството. И не че не би била заслужена, просто играчите на неговата позиция често са недооценени и статистиките не са в тяхна полза.

Последните години се гледа смяна на тая тенденция. Ван Дайк с 8 гласа някъде не можа да стане… Модрич също, който е халф. Отделно Канте е ставал и играч на сезона във ВЛ, що да не вземе и ЗТ? Според мен има голям шанс да я вземе, а със сигурност ще е в топ 4, обзалагам се.
[center][wrapimg=]http://store.picbg.net/pubpic/B4/7E/93e189f21ab0b47e.png[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
doktora25
Мнения: 7866
Регистриран на: 29 окт 2011 21:55
Контакти:

Re: ЕП 2020 (1/4-финал): Белгия - Италия - 1:2 FT

Мнениеот doktora25 » 03 юли 2021 01:28

Златната топка е морално мъртва. На никой вече не му пука за нея. Интересува ме само кога и къде ще ѝ е погребението да отида да го "почета" подобаващо. Наградите за най-добър на ФИФА и на УЕФА особено са друго нещо.

Италия шампион! Уникални. Дано финалът да е срещу Дания, а контузията на Спинацола да не е тежка.
Само Левски шампион!
Упамекано вън от Байерн!
Не на зимното часово време!
Не на здравния фашизъм!
Да на референдума за мир и суверенитет! Никога подлоги на САЩ!
Вън ПП, ИТН, ДБ, ГЕРБ и ДПС от България! Не на санкциите и цензурата!

Потребителски аватар
ChelseaFUN
Мнения: 2462
Регистриран на: 23 фев 2013 16:32
Контакти:

Re: ЕП 2020 (1/4-финал): Белгия - Италия - 1:2 FT

Мнениеот ChelseaFUN » 03 юли 2021 01:36

doktora25 написа:Златната топка е морално мъртва. На никой вече не му пука за нея. Интересува ме само кога и къде ще ѝ е погребението да отида да го "почета" подобаващо. Наградите за най-добър на ФИФА и на УЕФА особено са друго нещо.

Италия шампион! Уникални. Дано финалът да е срещу Дания, а контузията на Спинацола да не е тежка.

Фабрицио Романо каза, че ще отсъства от терените няколко месеца. Доста тежка контузия. Нещо с ахилеса.
[center][wrapimg=]http://store.picbg.net/pubpic/B4/7E/93e189f21ab0b47e.png[/wrapimg][/center]


Върни се в “Евро 2020”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 1 гост