ЕП 2020 (1/4-финал): Белгия - Италия - 1:2 FT

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Udoji90
Мнения: 16749
Регистриран на: 03 юни 2008 14:34
Skype: udoji90
Местоположение: София
Контакти:

Re: ЕП 2020 (1/4-финал): Белгия - Италия - 1:2 FT

Мнениеот Udoji90 » 03 юли 2021 09:12

Явно остава още 0,01% за Испания и Англия. ;)
Valencia, Arsenal, Pink Floyd, Alice In Chains...

Потребителски аватар
ivan56
Мнения: 10861
Регистриран на: 02 май 2012 11:08
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: ЕП 2020 (1/4-финал): Белгия - Италия - 1:2 FT

Мнениеот ivan56 » 03 юли 2021 10:53

Напълно заслужена и безапелационна победа за Италия.
Белгия за поредно първенство ще си останат напудреният отбор от качествени играчи, без обаче да играят като колектив.
Явно контузиите и тежкият сезон за КДБ си казват думата, вяла сянка на това което представлява.
Ако Луканко беше вкарал при 2:1 можеше и друг развой да има мача, но това вече няма никакво значение.
Италия от началото на първенството е наслада да я гледаш, нищо общо с техният стил на игра.
За мен те са основен фаворит за титлата.
Жалко за Спинацола.
Тука вече е с тризнаци Сиса :lol:
Drunken_Master написа:
SSS написа:Ти сам натъртваше,че си адски сериозния човек с тризнаци и си управител на гурме ресторан

това е от един друг форум,момчето тръгва да звъни на бившето ми работно място "за да докаже нещо"...

ihtiandar
Мнения: 583
Регистриран на: 30 юни 2016 22:32
Контакти:

Re: ЕП 2020 (1/4-финал): Белгия - Италия - 1:2 FT

Мнениеот ihtiandar » 03 юли 2021 12:15

На мен са ми фаворит още преди началото/не сега като е лесно/.Играят атрактивен и добър за гледане футбол.Съдията подпира цял мач Белгия,но не стигна.Италия - Испания ще е зрелищен мач.Но не мисля,че шампионът ще е от тези 2 отбора.Англия не са играли тежък мач и този с Украйна ще е лек.На финал са / не че съм за тях/.
Към коментаторите - казва се само фамилията на играча.Двете имена се казват ако има 2ма с еднакви първи.Абе мода ли е , знания ли показвате , пред кого?

Потребителски аватар
Jürgen
Мнения: 3747
Регистриран на: 12 яну 2013 18:21
Контакти:

Re: ЕП 2020 (1/4-финал): Белгия - Италия - 1:2 FT

Мнениеот Jürgen » 03 юли 2021 12:54

botevplovdiveoe написа:Може ли да обясниш кое е неоспоримото величие? Една евопйеска титла ли? :lol:

Нещо не виждам кое му е смешното. Шампион всеки ден не се става, пък за отбори като Англия които веднъж стават на век, някак си не върви да се омаловажава... ;)

botevplovdiveoe
Мнения: 826
Регистриран на: 24 окт 2009 22:53
Контакти:

Re: ЕП 2020 (1/4-финал): Белгия - Италия - 1:2 FT

Мнениеот botevplovdiveoe » 03 юли 2021 14:07

Jürgen написа:
botevplovdiveoe написа:Може ли да обясниш кое е неоспоримото величие? Една евопйеска титла ли? :lol:

Нещо не виждам кое му е смешното. Шампион всеки ден не се става, пък за отбори като Англия които веднъж стават на век, някак си не върви да се омаловажава... ;)


Да бе,то няма лошо,но неоспоримото величие принадлежи на други нации,от които инглизите са доста далеч.То и комшиите са евро шампиони :)
КАУЗА КОЛЕЖА!

Потребителски аватар
Groucho
Мнения: 17132
Регистриран на: 30 май 2012 22:17
Контакти:

Re: ЕП 2020 (1/4-финал): Белгия - Италия - 1:2 FT

Мнениеот Groucho » 03 юли 2021 14:39

Чиро е ходил на специализация при Бускетс :lol:


Потребителски аватар
ChelseaFUN
Мнения: 2462
Регистриран на: 23 фев 2013 16:32
Контакти:

Re: ЕП 2020 (1/4-финал): Белгия - Италия - 1:2 FT

Мнениеот ChelseaFUN » 03 юли 2021 17:24

insaneboy1 написа:
paceto написа:
insaneboy1 написа:
ChelseaFUN написа:
bubka написа:
ChelseaFUN написа:Според мен може да натиснат Канте, защото е французин, а тия са французи списанието. Нищо не се знае. Така както върви и Жоржиньо може да е кандидат, защото и той направи добра кампания в ШЛ, а сега е много вероятно да спечели и европейското с Италия. Аз много искам Канте да спечели, защото го заслужава. Убеден съм, че ще е в тройката.


Забрави за Канте, Жоржиньо или Азпиликуета :lol: . Те много хора заслужаваха през годините, но не я получиха. Всчико е маркетинг, както е писал Реал по-горе. А инсанебой го каза най-точно, ако Меси вземе Копата, на 1000% е за него.

Е, луд ли си? Какво направиха с Барса тоя сезон освен да бъдат унижени от ПСЖ? То ще е скандално, ако пак я дадат на него. Стига глупости…

Абе пич, златната топка не се дава на Барселона, а на Меси. Разбери че се дава на играч, който изпъква в отбора си и е с най-голямо кпд. Това че трябва да е спечелил ШЛ е глупост. Виж индивидуалната статистика на Меси и кой е топ скорър на Ла Лига.

Съвсем друг е въпросът че прекалено много се вглъбявате в ЗТ. Та това е индивидуална награда в колективен спорт, естествено, че ще има голяма доза субективност. Отделно златна топка сама но себе си е маркетинг и някаква история, нещо което да се хареса на зрителя. За да е обективна, трябва да се разделя по позиции, не е честно нападател да се сравнява с вратар.

Иначе ако не е на Меси, ще е за Левандовски който подобри рекорда на Мюлер.

Такива като жоржиньо, азпиликуета просто в смехотворно да се гласят за ЗТ, защото спечелили ШЛ. Те даже Челси изпъкнаха в колектива, а не с конкретен играч.


Интересно. Значи като я дават на Меси не се гледало какво прави Барселона, но като я даваха на Роналдо веднага вадехте статистики какво бил направил Реал и защо му я дават. Имаше коментари, че дори не станали Реал шампиони на Испания, но Роналдо взимал Златната топка. Сега извърташ нещата както ти е удобно понеже виждаш, че Барселона е слаба и казваш, че се давала на Меси заради еди си какво. :roll:

Напротив, при него беше обратното. Реал печелеше ШЛ, той гледаше отблизо и после му я даваха

Само ще кажа, че не всичко се върти около Барса и Реал. Особено този сезон. Най-вече Барса, която всеки втори отбор ги правеше криви. :lol: Файда като Меси вкарал 3 гола на Уеска или Елче :lol:
[center][wrapimg=]http://store.picbg.net/pubpic/B4/7E/93e189f21ab0b47e.png[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
paceto
Мнения: 23681
Регистриран на: 19 фев 2009 20:36
Местоположение: Los Angeles, California, USA
Контакти:

Re: ЕП 2020 (1/4-финал): Белгия - Италия - 1:2 FT

Мнениеот paceto » 03 юли 2021 19:26

insaneboy1 написа:
paceto написа:
insaneboy1 написа:
ChelseaFUN написа:
bubka написа:
ChelseaFUN написа:Според мен може да натиснат Канте, защото е французин, а тия са французи списанието. Нищо не се знае. Така както върви и Жоржиньо може да е кандидат, защото и той направи добра кампания в ШЛ, а сега е много вероятно да спечели и европейското с Италия. Аз много искам Канте да спечели, защото го заслужава. Убеден съм, че ще е в тройката.


Забрави за Канте, Жоржиньо или Азпиликуета :lol: . Те много хора заслужаваха през годините, но не я получиха. Всчико е маркетинг, както е писал Реал по-горе. А инсанебой го каза най-точно, ако Меси вземе Копата, на 1000% е за него.

Е, луд ли си? Какво направиха с Барса тоя сезон освен да бъдат унижени от ПСЖ? То ще е скандално, ако пак я дадат на него. Стига глупости…

Абе пич, златната топка не се дава на Барселона, а на Меси. Разбери че се дава на играч, който изпъква в отбора си и е с най-голямо кпд. Това че трябва да е спечелил ШЛ е глупост. Виж индивидуалната статистика на Меси и кой е топ скорър на Ла Лига.

Съвсем друг е въпросът че прекалено много се вглъбявате в ЗТ. Та това е индивидуална награда в колективен спорт, естествено, че ще има голяма доза субективност. Отделно златна топка сама но себе си е маркетинг и някаква история, нещо което да се хареса на зрителя. За да е обективна, трябва да се разделя по позиции, не е честно нападател да се сравнява с вратар.

Иначе ако не е на Меси, ще е за Левандовски който подобри рекорда на Мюлер.

Такива като жоржиньо, азпиликуета просто в смехотворно да се гласят за ЗТ, защото спечелили ШЛ. Те даже Челси изпъкнаха в колектива, а не с конкретен играч.


Интересно. Значи като я дават на Меси не се гледало какво прави Барселона, но като я даваха на Роналдо веднага вадехте статистики какво бил направил Реал и защо му я дават. Имаше коментари, че дори не станали Реал шампиони на Испания, но Роналдо взимал Златната топка. Сега извърташ нещата както ти е удобно понеже виждаш, че Барселона е слаба и казваш, че се давала на Меси заради еди си какво. :roll:

Напротив, при него беше обратното. Реал печелеше ШЛ, той гледаше отблизо и после му я даваха


Аха, така било значи. :lol:
Оф какво ли се занимавам и аз с теб след като се въртиш като ... ветропоказател.

Потребителски аватар
rebelheartous
Мнения: 3522
Регистриран на: 13 сеп 2008 21:27
Местоположение: София
Контакти:

Re: ЕП 2020 (1/4-финал): Белгия - Италия, 02.07. от 22:00

Мнениеот rebelheartous » 05 юли 2021 11:08

ChelseaFUN написа:Къв овърхайп на Канте, като ни износи в ШЛ? Кой според теб я заслужава най-много, като толкова много знаеш?
Нормално е носителя да е някой от европейския клубен шампион. На достатъчно играчи им бяха обрани ЗТ от Меси и Роналдо.


Има още половин година. Ще ти кажа към ноември-декември. :P

Да, това се случваше, защото тези играчи биваха много често еднодневки (или едносезонки :oops: ). Като Ван Дейк например. :lol:

Ponko
Мнения: 4037
Регистриран на: 22 окт 2008 18:30
Контакти:

Re: ЕП 2020 (1/4-финал): Белгия - Италия, 02.07. от 22:00

Мнениеот Ponko » 05 юли 2021 13:52

rebelheartous написа:
ChelseaFUN написа:Къв овърхайп на Канте, като ни износи в ШЛ? Кой според теб я заслужава най-много, като толкова много знаеш?
Нормално е носителя да е някой от европейския клубен шампион. На достатъчно играчи им бяха обрани ЗТ от Меси и Роналдо.


Има още половин година. Ще ти кажа към ноември-декември. :P

Да, това се случваше, защото тези играчи биваха много често еднодневки (или едносезонки :oops: ). Като Ван Дейк например. :lol:

О, колко си жалък... :lol:


Върни се в “Евро 2020”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 1 гост