ЕП 2020 (1/4-финал): Белгия - Италия - 1:2 FT

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
ChelseaFUN
Мнения: 2462
Регистриран на: 23 фев 2013 16:32
Контакти:

Re: ЕП 2020 (1/4-финал): Белгия - Италия, 02.07. от 22:00

Мнениеот ChelseaFUN » 05 юли 2021 17:01

rebelheartous написа:
ChelseaFUN написа:Къв овърхайп на Канте, като ни износи в ШЛ? Кой според теб я заслужава най-много, като толкова много знаеш?
Нормално е носителя да е някой от европейския клубен шампион. На достатъчно играчи им бяха обрани ЗТ от Меси и Роналдо.


Има още половин година. Ще ти кажа към ноември-декември. :P

Да, това се случваше, защото тези играчи биваха много често еднодневки (или едносезонки :oops: ). Като Ван Дейк например. :lol:

Искаш да кажеш, че играчи като Иниеста, Чави или Рибери са били еднодневки? За мен е голям обир пренебрегването особено на Иниеста. Единствения играч, който е ставал играч на мача във финал на ШЛ, Европейско и Световно!
[center][wrapimg=]http://store.picbg.net/pubpic/B4/7E/93e189f21ab0b47e.png[/wrapimg][/center]

На линия
Потребителски аватар
KOPScousers
Мнения: 6125
Регистриран на: 16 дек 2013 22:24
Контакти:

Re: ЕП 2020 (1/4-финал): Белгия - Италия, 02.07. от 22:00

Мнениеот KOPScousers » 05 юли 2021 17:47

ChelseaFUN написа:
rebelheartous написа:
ChelseaFUN написа:Къв овърхайп на Канте, като ни износи в ШЛ? Кой според теб я заслужава най-много, като толкова много знаеш?
Нормално е носителя да е някой от европейския клубен шампион. На достатъчно играчи им бяха обрани ЗТ от Меси и Роналдо.


Има още половин година. Ще ти кажа към ноември-декември. :P

Да, това се случваше, защото тези играчи биваха много често еднодневки (или едносезонки :oops: ). Като Ван Дейк например. :lol:

Искаш да кажеш, че играчи като Иниеста, Чави или Рибери са били еднодневки? За мен е голям обир пренебрегването особено на Иниеста. Единствения играч, който е ставал играч на мача във финал на ШЛ, Европейско и Световно!

Не са само те. Снайдер 2010-та, Робен 2013-та, ван Дайк 2019-та, както и Левандовски 2020-та, но айде нея може да не я броим, защото никой не я получи по незнайни за мен причини. ОК, отмениха Еврото, но футбол пак си имаше с изключение на двата месеца между средите на март и май, когато подновиха Бундеслигата. Това като цяло е едно от най-големите ощетявания в историята на футбола и Лева е мега прецакан, но останалите, които изброихме, също заслужаваха да вземат поне по едно топче и сега Меси и Роналдо да са нещо от сорта на 3:3, вместо 6:5. По-справедливо щеше да е сякаш, все пак не са само те класни футболисти и е имало сезони с подчертано по-заслужили отличието.

[offtopic]Ван Дайк може да е еднодневка само за неутралните фенове, които тайно плачкат, че не е в отборите им. Още в Саутхамптън се личеше, че е голям играч. Искаха го всички топ клубове в Англия + още половин Европа, а в периода 2018-2020 беше нереален и определено беше най-добрият на позицията си в света. След паузата заради Ковида смъкна малко нивото, после русото джендърче, дето пази на Англия го контузи и сега наистина не се знае на какво ниво ще е, но предстои да видим.[/offtopic]
Los Che написа:Цар Поп може да си снима извлечението от банковата сметка, нали печели 1000 пъти повече от нас нисшите.
:mrgreen:
[center][wrapimg=]https://64.media.tumblr.com/a41d2b9b2ef5da9269e970939b73eb12/fba1847d5f32aa89-b3/s400x600/b801d85a34567902da1b9c5a80dc6f6c37c40ad8.gif[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
rebelheartous
Мнения: 3519
Регистриран на: 13 сеп 2008 21:27
Местоположение: София
Контакти:

Re: ЕП 2020 (1/4-финал): Белгия - Италия, 02.07. от 22:00

Мнениеот rebelheartous » 06 юли 2021 13:02

ChelseaFUN написа:Искаш да кажеш, че играчи като Иниеста, Чави или Рибери са били еднодневки? За мен е голям обир пренебрегването особено на Иниеста. Единствения играч, който е ставал играч на мача във финал на ШЛ, Европейско и Световно!


За тези тримата никога няма да кажа, че са еднодневки. ;)

Потребителски аватар
ChelseaFUN
Мнения: 2462
Регистриран на: 23 фев 2013 16:32
Контакти:

Re: ЕП 2020 (1/4-финал): Белгия - Италия, 02.07. от 22:00

Мнениеот ChelseaFUN » 06 юли 2021 18:56

rebelheartous написа:
ChelseaFUN написа:Искаш да кажеш, че играчи като Иниеста, Чави или Рибери са били еднодневки? За мен е голям обир пренебрегването особено на Иниеста. Единствения играч, който е ставал играч на мача във финал на ШЛ, Европейско и Световно!


За тези тримата никога няма да кажа, че са еднодневки. ;)

Ми тогава си противоречиш! Точно от тях бяха откраднати ЗТ от Меси и Роналдо.
[center][wrapimg=]http://store.picbg.net/pubpic/B4/7E/93e189f21ab0b47e.png[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
rebelheartous
Мнения: 3519
Регистриран на: 13 сеп 2008 21:27
Местоположение: София
Контакти:

Re: ЕП 2020 (1/4-финал): Белгия - Италия - 1:2 FT

Мнениеот rebelheartous » 07 юли 2021 13:09

Как точно им ги откраднаха? Били са в централата на Франс Футбол и са ги тафили в нощта преди награждаването ли? :lol:

Майтапът настрана, но ако искаш да ми кажеш, че Ван Дейк е на нивото на тези тримата, определено не съм на това мнение. Нямам нищо против обаче ти да смяташ, че е дори по-добър от тях.

А този хайпнатият от теб осминафиналист Канте не може да стъпи на пръстчето на един Пирло например (който не само няма ЗТ а дори и в тройката не е бил никога ако не се лъжа).

Потребителски аватар
ChelseaFUN
Мнения: 2462
Регистриран на: 23 фев 2013 16:32
Контакти:

Re: ЕП 2020 (1/4-финал): Белгия - Италия - 1:2 FT

Мнениеот ChelseaFUN » 08 юли 2021 12:42

rebelheartous написа:Как точно им ги откраднаха? Били са в централата на Франс Футбол и са ги тафили в нощта преди награждаването ли? :lol:

Майтапът настрана, но ако искаш да ми кажеш, че Ван Дейк е на нивото на тези тримата, определено не съм на това мнение. Нямам нищо против обаче ти да смяташ, че е дори по-добър от тях.

А този хайпнатият от теб осминафиналист Канте не може да стъпи на пръстчето на един Пирло например (който не само няма ЗТ а дори и в тройката не е бил никога ако не се лъжа).

Този осминафиналист е световен шампион към момента и европейски клубен шампион. И тяхното сравнение е неуместно, защото ролите са им съвсем различни. Признат е от много хора за един от най-добрите дефанзивни халфове. И може би затова няма да бъде толкова оценен, колкото Меси или Роналдо с техните голове… Какво да ти обяснявам, личи си, че си от отцепниците…
[center][wrapimg=]http://store.picbg.net/pubpic/B4/7E/93e189f21ab0b47e.png[/wrapimg][/center]


Върни се в “Евро 2020”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 1 гост