ЕП 2020 (1/8-финал): Англия - Германия - 2:0 FT

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Groucho
Мнения: 17132
Регистриран на: 30 май 2012 22:17
Контакти:

Re: ЕП 2020 (1/8-финал): Англия - Германия - 2:0 FT

Мнениеот Groucho » 01 юли 2021 13:58

doktora25 написа:3 броя - печелят 3 от първите 4, на които се играе футбол, т.е. от 1900 нататък. Това не би трябвало да е изненада.

В началото на миналия век британците са почнали да изнасят играта по света, така че е нормално да са печелили златото повече от другите държави, след като в повечето от другите държави никой не се е занимавал с футбол :lol:

След като те вълнуват олимпийските мачове - гледай ги, твое право си е. Според мен 95 процента от феновете не се интересуват кой знае колко от това състезание.

На линия
Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 43873
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: ЕП 2020 (1/8-финал): Англия - Германия - 2:0 FT

Мнениеот rhaegar » 01 юли 2021 15:45

Единствено Бразилия се интересуваше от домашния си турнир, защото не бяха печелили само тая титла и им беше зор. От там нататък, интересът към футбола на игрите е нулев.
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение

Потребителски аватар
NOMER14
Мнения: 22617
Регистриран на: 21 сеп 2009 19:22
Контакти:

Re: ЕП 2020 (1/8-финал): Англия - Германия - 2:0 FT

Мнениеот NOMER14 » 01 юли 2021 23:11

wolf написа:Ние всъщност кога въобще сме играли квалификации за олимпийския турнир и как стават там нещата?

https://en.wikipedia.org/wiki/2019_UEFA ... lification
https://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%95%D0 ... D0%B8_2019

Потребителски аватар
wolf
Мнения: 12371
Регистриран на: 25 апр 2010 11:31
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: ЕП 2020 (1/8-финал): Англия - Германия - 2:0 FT

Мнениеот wolf » 02 юли 2021 00:03

NOMER14 написа:
wolf написа:Ние всъщност кога въобще сме играли квалификации за олимпийския турнир и как стават там нещата?

https://en.wikipedia.org/wiki/2019_UEFA ... lification
https://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%95%D0 ... D0%B8_2019

Къде бил ключа за бараката, да ясно. До 21 години младежкия отбор който е тотал щета от много години. Логично не сме се и класирали от бая време
[offtopic][wrapimg=]https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/736x/84/bd/cb/84bdcb8b509ca90f1c3acf0481d00702.jpg[/wrapimg][/offtopic]

Потребителски аватар
doktora25
Мнения: 7867
Регистриран на: 29 окт 2011 21:55
Контакти:

Re: ЕП 2020 (1/8-финал): Англия - Германия - 2:0 FT

Мнениеот doktora25 » 22 юли 2021 10:58

rhaegar написа: И абсолютно никой от игралите на Еврото няма да е в Токио.

Прав се оказа бе, да му се не види. Или поне за германците. Много ме е яд. И какво пречеше Мюлер и Мусиала да бъдат викнати? Ще почиват пълно до края на август или до началото на септември на някой тропически остров, ще тренират после 1 месец. Нямаше да се свърши светът ако 2 месеца не са с клуба, може би най-маловажните през целия сезон. Ами Боатенг? На кой в Бавария или в Германия му пука как, кога и къде ще се подготви за новия сезон? То много хубаво да е в очакване всеки ден кой ще го вземе и да го разкарват като брашнян чувал по медицински прегледи, вместо да мисли за мачовете на олимпиадата. Починал си беше май и юни.

Гледайки съставите за олимпиадата май испанците се очертават като фаворит №1 - Олмо, Педри, Симон, Гарсия, Пау Торес, Оярсабал, Асенсио + още някои юноши на Барселона с минути през изминалия сезон като Мингеса. Значи Лайпциг могат да пуснат Олмо, при положение че не са длъжни при повикване, Байерн не могат Мусиала, при положение че са? Нито един баварец в състава, нито един. :cry: С какво ще запомнят тая година играчите, ако и олимпиада не вземат? Световно клубно, ама за тая година ще го броим? Французите са с Товен и Жиняк от по-известните, бразилците - с Ричарлисон и Дани Алвеш, а бундестимът с Амири, Хенрихс, Крузе и Арнолд, но дали ще е достатъчно? Успех все пак!

За начало мачовете ще ги дават по Евроспорт, после ще видим дали по БНТ. Мексико - Франция почват след броени минути, Бразилия - Германия са от 14:30 днес.
Само Левски шампион!
Упамекано вън от Байерн!
Не на зимното часово време!
Не на здравния фашизъм!
Да на референдума за мир и суверенитет! Никога подлоги на САЩ!
Вън ПП, ИТН, ДБ, ГЕРБ и ДПС от България! Не на санкциите и цензурата!

На линия
Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 43873
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: ЕП 2020 (1/8-финал): Англия - Германия - 2:0 FT

Мнениеот rhaegar » 22 юли 2021 12:27

doktora25 написа:
rhaegar написа: И абсолютно никой от игралите на Еврото няма да е в Токио.

Прав се оказа бе, да му се не види. Или поне за германците.


Искаш ли да ти кажа още една тайна? Повечето от играчите нямат никакво желание да се мъкнат до Япония за тая безсмислица. Участието означава ужасно дълъг полет, последван от няколко дни нагаждане към съвсем различно часово време, после сериозни тренировки и мачове, в които щом си отишъл, трябва да играеш сериозно. На фона на тежкия сезон който изкараха мнозинството от играчите в топ отборите, нормално е да не искат още натоварване.
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение

Потребителски аватар
doktora25
Мнения: 7867
Регистриран на: 29 окт 2011 21:55
Контакти:

Re: ЕП 2020 (1/8-финал): Англия - Германия - 2:0 FT

Мнениеот doktora25 » 22 юли 2021 12:48

Добре де, за испанците как може? Половината отбор от европейското си го закарват в Япония. Отбор стигнал до много по-късна фаза, а и играчите са изиграли повече шампионатни срещи през сезона. А елементът на патриотизъм къде отива? Възможността младите да се докажат, да си вдигнат цената, както и да спечелят нещо по значимо? Почивката няма да им избяга, но да е след това. 2-3 месеца ако трябва.

Мексико гази Франция.
Само Левски шампион!
Упамекано вън от Байерн!
Не на зимното часово време!
Не на здравния фашизъм!
Да на референдума за мир и суверенитет! Никога подлоги на САЩ!
Вън ПП, ИТН, ДБ, ГЕРБ и ДПС от България! Не на санкциите и цензурата!

На линия
Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 43873
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: ЕП 2020 (1/8-финал): Англия - Германия - 2:0 FT

Мнениеот rhaegar » 22 юли 2021 13:03

Дай един играч, който си е вдигнал цената и са го набелязали за трансфер, след добро представяне на ОИ. Вече се разбрахме, че за мнозинството от тях и за феновете, златен медал от Игрите не е кой знае колко престижен. Остава елементът на патриотизъм, но те вече се отказват на по 30 от националния отбор като цяло, не ги боли особено за това дали ще отидат на Олимпиада.
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение

Потребителски аватар
doktora25
Мнения: 7867
Регистриран на: 29 окт 2011 21:55
Контакти:

Re: ЕП 2020 (1/8-финал): Англия - Германия - 2:0 FT

Мнениеот doktora25 » 22 юли 2021 14:19

Ами гледам например шампионския състав на Аржентина от 2008 г. Почти всички играчи след нея са се превърнали в големи звезди и са оставили трайна следа във футбола. Тогава времената са били по-различни, за трансфери не са се давали такива огромни суми, имат лек ръст непосредствено след олимпиадата в цените повечето от тях видях в трансфермаркта. Но си мисля че без този успех бъдещето на много от тях нямаше да е толкова бляскаво. Ако се поразровя из други шампионски селекции мисля че ще открия и конкретни имена.
Само Левски шампион!
Упамекано вън от Байерн!
Не на зимното часово време!
Не на здравния фашизъм!
Да на референдума за мир и суверенитет! Никога подлоги на САЩ!
Вън ПП, ИТН, ДБ, ГЕРБ и ДПС от България! Не на санкциите и цензурата!

На линия
Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 43873
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: ЕП 2020 (1/8-финал): Англия - Германия - 2:0 FT

Мнениеот rhaegar » 22 юли 2021 14:33

Аа, не така. По същата логика и аз мога да кажа, че олимпийската титла по никакъв начин не е повлияла на кариерите им.

Цените в трансфермаркт са доста теоритични, а аз питам не за евентуалното им повишаване там, а за трансфер, предизвикан от силно представяне на Олимпиада.
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение


Върни се в “Евро 2020”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 1 гост