ЕП 2020: Германия - Унгария - 2:2 FT

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

plmar
Мнения: 3990
Регистриран на: 05 дек 2016 15:13
Контакти:

Re: ЕП 2020: Германия - Унгария - 2:2 FT

Мнениеот plmar » 24 юни 2021 00:04

Срещу Англия на "Уембли"......!мечта. Мачкане с дузпи, и да Линекер!
Изображение

Потребителски аватар
Udoji90
Мнения: 16765
Регистриран на: 03 юни 2008 14:34
Skype: udoji90
Местоположение: София
Контакти:

Re: ЕП 2020: Германия - Унгария, 23.06. от 22:00

Мнениеот Udoji90 » 24 юни 2021 00:05

kingofpop написа:
Udoji90 написа:Сане днес имаше скандални отигравания просто. Недоумявам как Льов извади Хаверц и Гнабри, а остави Сане.
Само поздравления за Унгария. Жалко, че не устискаха Х срещу Португалия. Щяха да имат шансове да се класират.
Германия според мен като нищо може да отпаднат от Англия.


Англия ще ги изклатят за ужас на целия форум :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Да ти кажа, аз още от преди турнира очаквах финал Франция - Англия. И все още ми изглежда доста вероятен, въпреки че потокът на Франция е тегав. Този на Англия обаче доста се ядва. Минат ли през Германия, след това евентуално само "лалетата" може да ги спрат, но според мен не им достига класа в момента.
Valencia, Arsenal, Pink Floyd, Alice In Chains...

Потребителски аватар
ChelseaFUN
Мнения: 2462
Регистриран на: 23 фев 2013 16:32
Контакти:

Re: ЕП 2020: Германия - Унгария, 23.06. от 22:00

Мнениеот ChelseaFUN » 24 юни 2021 00:07

kingofpop написа:
Udoji90 написа:Сане днес имаше скандални отигравания просто. Недоумявам как Льов извади Хаверц и Гнабри, а остави Сане.
Само поздравления за Унгария. Жалко, че не устискаха Х срещу Португалия. Щяха да имат шансове да се класират.
Германия според мен като нищо може да отпаднат от Англия.


Англия ще ги изклатят за ужас на целия форум :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Току-що прокълна Англия и май Германия ще бият…
[center][wrapimg=]http://store.picbg.net/pubpic/B4/7E/93e189f21ab0b47e.png[/wrapimg][/center]

Real
Мнения: 2953
Регистриран на: 15 юли 2008 08:37
Контакти:

Re: ЕП 2020: Германия - Унгария, 23.06. от 22:00

Мнениеот Real » 24 юни 2021 00:08

wolf написа:Аз си гледам ББС и нямам такива проблеми с коментаторите :mrgreen:

Страшни! Останах с впечатление, че двата мача се играят единствено, за да определят кой ще играе с Англия на Уембли. Всичко друго е суета. Не знам как от Диема не са ги прилапали още. :mrgreen:

Респект за маджарите! Дадоха всичко, малко не им достигна да излязат от група, в която никой не ги споменаваше. "Групата на Франция, Германия и Португалия."

П.П. Знаменосците по трибуните и тоя на вратата дори не ми се коментират. Да е в Белгия, Холандия, Франция... или Калифорния - не бих се учудил. Ама в Германия?!? Това заболяване явно се рапространява "с невиждана ярост". И мутира бързо. Как па не се намери някой да ги ваксинира, изолира, сертифицира и да им сложи маски и вечерен час?

plmar
Мнения: 3990
Регистриран на: 05 дек 2016 15:13
Контакти:

Re: ЕП 2020: Германия - Унгария - 2:2 FT

Мнениеот plmar » 24 юни 2021 00:09

Пелето пак с визия на бай Шиле!
Изображение

Потребителски аватар
bubka
Мнения: 9236
Регистриран на: 12 юли 2011 00:34

Re: ЕП 2020: Германия - Унгария, 23.06. от 22:00

Мнениеот bubka » 24 юни 2021 00:16

RMCF написа:
kingofpop написа:
Udoji90 написа:Сане днес имаше скандални отигравания просто. Недоумявам как Льов извади Хаверц и Гнабри, а остави Сане.
Само поздравления за Унгария. Жалко, че не устискаха Х срещу Португалия. Щяха да имат шансове да се класират.
Германия според мен като нищо може да отпаднат от Англия.


Англия ще ги изклатят за ужас на целия форум :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Аз за първи път в живота си ще бъда за Англия. Просто ония жалкари нямат място по-напред в турнира.


Аз винаги съм бил за Германия на големи първенства. Миналия мач бях за Португалия заради бачо Роналдо. Обаче след тая свинщина с гейчоците, дето развяваха флагове никога повече няма да съм за тоя национален отбор :evil: . Отделно и мишкарското продължаване напред.
[offtopic][wrapimg=]http://cdn.makeagif.com/media/3-15-2014/9rWODJ.gif[/wrapimg][/offtopic]

Потребителски аватар
LaRgO
Мнения: 4979
Регистриран на: 28 фев 2010 20:26
Контакти:

Re: ЕП 2020: Германия - Унгария - 2:2 FT

Мнениеот LaRgO » 24 юни 2021 04:52

Дори ултрасите в Германия се изпедерастиха, та не се учудвам на гнусотията, която са демонстрирали срещу Унгария. Тези на Байерн редовно си веят педерастките знамена в агитката им. След победа сигурно празнуват като си ги бучат отзад.
Мен щеще да ме е срам ако бях фен на някой германски отбор или на националния им.

Потребителски аватар
doktora25
Мнения: 7867
Регистриран на: 29 окт 2011 21:55
Контакти:

Re: ЕП 2020: Германия - Унгария - 2:2 FT

Мнениеот doktora25 » 24 юни 2021 08:44

Представям си на футболистите колко им е гадно да ги принуждават да участват в това и те колко се срамуват. Толкова ли беше трудно да послушат аргументираните доводи на УЕФА? Самият Нойер между другото неотдавна искаха да го вадят от националния отбор и му бяха скочили много местни фенове, само защото по време на почивка на морето са го хванали да разговаря с тартор на хърватска агитка с неонацистки възгледи. Та в случая снощи или са го накарали противно на волята и вижданията му, или това е било някаква възможност да "изчисти името си" пред тях. И в двата случая обаче не мисля че може да бъде обвиняван. Кофти са нещата, много кофти и не знам как могат да се оправят. Аз самият в последните години се либерализирах и почнах да споделям много от идеите с изключения на тази, за която позицията ми е твърда. Впрочем съм за масово рекламиране и насърчаване на секса с изключение на еднополовия.

Така за мача. Доволен съм за второто място, попадането в лесния поток и предстоящия сблъсък с Англия, не съм притеснен как би се развил той. Съжалявам за Унгария, до последно стисках палци да се класират и двата отбора за сметка на Португалия, но прогнозата ми че другият сблъсък в групата ще се окаже приятелски се сбъдна на 100%. От играта на Германия има какво още да се желае, показва 2 лица. Сане да не си и помисля да лети към Лондон, а да почва да си стяга багажа за Гелзенкирхен, че не знам дали ме разбира, само не съм сигурен за А или за Б отбора на Шалке да играе през следващия сезон. Пълно менте и некадърник! Другият вариант е да го върнем на песоглавеца и ако не се съгласи да ни върне парите, да ни замени дефектната стока с друг играч, докато не е изтекъл гаранционният срок, но не и с Гюндоган, който също не трябва да помирисва терен до края на еврото. Като резерва след 4-0 може евентуално, но само в този случай. Горецка трябва да започва на негово място, не само заради победния гол. Повече минути за Мусиала, няма да спра да го повтарям и по-малко за Гнабри, който не показва добри игри от началото на турнира. Към последния съм малко по-толерантен, защото той има някаква сработеност с останалите.
Само Левски шампион!
Упамекано вън от Байерн!
Не на зимното часово време!
Не на здравния фашизъм!
Да на референдума за мир и суверенитет! Никога подлоги на САЩ!
Вън ПП, ИТН, ДБ, ГЕРБ и ДПС от България! Не на санкциите и цензурата!

Потребителски аватар
Jürgen
Мнения: 3747
Регистриран на: 12 яну 2013 18:21
Контакти:

Re: ЕП 2020: Германия - Унгария - 2:2 FT

Мнениеот Jürgen » 24 юни 2021 09:50

Унгарците се самозаклаха
Първия гол вратарски
Втория пускат свободен непокрит от 5 метра германец в нак поле, докато някакъв идиот гледа отблизо....
Язък че два пъти повеждаха :x

Vladislav
Мнения: 1602
Регистриран на: 28 сеп 2010 08:14
Контакти:

Re: ЕП 2020: Германия - Унгария - 2:2 FT

Мнениеот Vladislav » 24 юни 2021 09:58

Много хубаво отписвате Германия, но следващия им мач е срещу един от "любимците" им. Другите такива го усетиха преди няколко дена. Иначе безобразен мач на Германия. Принципно срещу такъв съперник не отбележиш ли първи става много тегаво. Гнабри, Гюндоган, Хумелс и Сане ги нямаше. Всички опити за центриране бяха неясно към кого. Със един Кроос, с четири човека по- малко и срещу такава сгъстена защита става трудно. Хумелс вече е на години, станал е още по- бавен и тромав, Гнабри и турчина не знаеха за какво са излезли и това е вече в трети мач. Ако бях на мястото на треньора Сане щях да го извадя без смяна, просто върха на безобразието. Тези педалски знамена вече преливат чашата, отвратително е. Както и колениченето на англичаните. Толерантността се превръща в пропаганда.


Върни се в “Евро 2020”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 3 госта