ЕП 2020: Франция - Германия - 1:0 FT

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
1914.1902
Мнения: 33177
Регистриран на: 27 мар 2014 21:04
Skype: Нямам
Контакти:

ЕП 2020: Франция - Германия - 1:0 FT

Мнениеот 1914.1902 » 14 юни 2021 07:42

[center]ЕВРОПЕЙСКО ПЪРВЕНСТВО ПО ФУТБОЛ 2020

[rimg]https://www.kotasport.com/wp-content/uploads/2018/02/UEFA_Euro_2020_Logo.svg_.png[/rimg]

Изображение Изображение

Група: 6
Начален час: 22:00
Отбори: Франция - Португалия
Пряко по: НОВА


Отборите в тази група

1. Унгария
2. Португалия
3. Франция
4. Германия

Алианц Арена (Мюнхен)

Изображение[/center]

Потребителски аватар
doktora25
Мнения: 7867
Регистриран на: 29 окт 2011 21:55
Контакти:

Re: ЕП 2020: Франция - Германия, 15.06. от 22:00

Мнениеот doktora25 » 14 юни 2021 09:15

Радвам се че успях да напиша първия коментар в тази тема. Какво да кажа? Силно се надявам Германия да победи в срещата, да излезе от групата и да спечели европейското, седнал съм да гледам турнира с тази основна мисъл и желание, но не мисля че е в добри позиции за нито едно от трите, най-вече поради лошата текуща форма, проблемите в защита, проблемите на върха на атаката и влошаването на взаимоотношенията и спадането на доверието по оста играчи-треньор. Освен това съперниците са доста силни и в добра форма. Казусът със схемата на игра (с 4-ма или с 3-ма в защита да излязат) е изключително сложен и проблематичен. Селекционерът иска да налага такава с 3-ма, но част от ключовите играчи от Байерн не са свикнали с нея, не се чувстват удобно в нея, не я харесват и не могат да я оползотворяват. Длъжни са да я овладеят и максимално стриктно да изпълняват указанията, но това няма как да стане за няколко седмици. Още по-кофтито е че след европейското в националния ще се върнат на тази с 4-ма, но в клубния ще дойде привърженик на 3-ката и пак положението няма да е цветя и рози. Все по-правдоподобно изглежда успехите в предишните години да се дължат на Флик и да са въпреки Льов, а за този отбор и представянето на играчите взаимоотношенията с треньора са от изключителна важност.

Но все пак това е Германия, все пак е домакин и това дано да окаже влияние. Няма как да излиза със страх и респект към никой съперник, а срещите с Португалия поне през последните години завършват благополучно. 4 точки ще са напълно достатъчни за продължаване, а срещу Унгария победата изглежда много вероятна. Безрезервно вярвам на играчите. Относно състава големият проблем е че качеството е концентрирано в средата на терена, а на всички останали постове освен на вратата има известни липси и какво още да се желае. Ако зависеше от мен бих пуснал двойка опорни Кимих и Горецка, а малко пред тях Мюлер (съответно Кроос и Гюндоган - резерви), защото според мен това е най-силната и сработена халфова линия в света, но все ми се струва че Льов ще има съвсем различно виждане и най-малкото Горецка няма да е титуляр, а Мюлер ще е натоварен с много по-офанзивни функции, защото няма кой друг. Надявам се Гнабри, Хаверц и Рюдигер да са титуляри, Зюле и Сане - дълбоки резерви, а пък през второто полувреме да се развихри Мусиала.

Относно Франция - ами не знам. От мача с родните национали не трябва да се правят изводи. Имат основания да бъдат считани за един от основните фаворити за трофея, поради ширината на състава, самочувствието и спокойствието, с което играят. За мен лично най-класните им играчи са Павар, Канте и Бензема (който най-вероятно ще пропусне срещата). Мбапе е способен да огорчи живота на всеки противник, но има двубои в които го прави и такива, в които се губи. Гризман бе най-добрият срещу България, но за мен той не е същият от преди 4-5 години и не ме притеснява особено.

Прогнозата ми е 2:2.
Само Левски шампион!
Упамекано вън от Байерн!
Не на зимното часово време!
Не на здравния фашизъм!
Да на референдума за мир и суверенитет! Никога подлоги на САЩ!
Вън ПП, ИТН, ДБ, ГЕРБ и ДПС от България! Не на санкциите и цензурата!

Потребителски аватар
1914.1902
Мнения: 33177
Регистриран на: 27 мар 2014 21:04
Skype: Нямам
Контакти:

Re: ЕП 2020: Франция - Германия, 15.06. от 22:00

Мнениеот 1914.1902 » 14 юни 2021 09:39

Както казва Борис Касабов: ''Е това е мач''.

Bernaleo
Мнения: 4569
Регистриран на: 26 апр 2016 21:22
Контакти:

Re: ЕП 2020: Франция - Германия, 15.06. от 22:00

Мнениеот Bernaleo » 14 юни 2021 15:26

3:1,Германия са слабички :) .

plmar
Мнения: 4002
Регистриран на: 05 дек 2016 15:13
Контакти:

Re: ЕП 2020: Франция - Германия, 15.06. от 22:00

Мнениеот plmar » 14 юни 2021 15:46

Отгоре Франция- Германия, под начален час Франция- Португалия, оди разбира за кво иде реч! Тва в кръга на майтапа, печатна грешка ясно.
1914.1902 написа:Както казва Борис Касабов: ''Е това е мач''.


Съгласен с Борето "Това е мач". Топ фаворита ми излиза срещу петлите. Очаквам победа, в най- лошия случай голово реми. А най са ми интересни тия познавачи:
Bernaleo написа:3:1,Германия са слабички :) .


Германия и "слабички". По- слаби от един/два отбора- да, ама слабички преди да сме изиграли и минута, айде нема нужда! Несериозно е. Утре е близо, чакам мача с нетърпение.
Изображение

Потребителски аватар
Udoji90
Мнения: 16889
Регистриран на: 03 юни 2008 14:34
Skype: udoji90
Местоположение: София
Контакти:

Re: ЕП 2020: Франция - Германия, 15.06. от 22:00

Мнениеот Udoji90 » 14 юни 2021 23:12

Първи мач е за двата тима и не очаквам много поемане на риск, много положения и много голове. Особено пък ако Португалия се издънят в ранната среща. Дано не съм прав, но 0-0 ми се вижда доста реалистично.
Valencia, Arsenal, Pink Floyd, Alice In Chains...

Потребителски аватар
miro_rz
Мнения: 15241
Регистриран на: 04 авг 2011 17:31
Местоположение: peterborough city
Контакти:

Re: ЕП 2020: Франция - Германия, 15.06. от 22:00

Мнениеот miro_rz » 15 юни 2021 00:03

При 1:1 едва ли ще загуби някой!?
Може да има врътка с три отбора с по 5 или с по 6 точки!
В тази група ще изкочат три отбора.
Изображение

botevplovdiveoe
Мнения: 831
Регистриран на: 24 окт 2009 22:53
Контакти:

Re: ЕП 2020: Франция - Германия, 15.06. от 22:00

Мнениеот botevplovdiveoe » 15 юни 2021 00:49

Всичко освен победа за африканците ще е изненада за мен.Все пак дано немците ме опровергаят.
КАУЗА КОЛЕЖА!

DanailG
Мнения: 1686
Регистриран на: 16 апр 2020 18:35
Контакти:

Re: ЕП 2020: Франция - Германия, 15.06. от 22:00

Мнениеот DanailG » 15 юни 2021 07:45

Първият истински голям мач на това европейско, но как да е иначе в тази изключителна група. Шанса определи да видим нещо изключително, като събра три от най-големите да бъдат заедно в една група. Относно мача, когато видиш такива отбори трудно би казал как ще завършат, няма нужда да казваме с какви футболисти разполага Германия и Франция. Треньорите добре трябва да пресметнат стратегията си, като от едната страна стои предпоставката да тръгнеш предпазливо, но да не загубиш, а от друга едни три точки срещу директен съперник на старта биха ти дали огромната възможност да излезеш от групата. Как ще подходят двамата наставника, ще разберем довечер.
Чисто състезателно с две думи мога да кажа, че при Германия според мен го има лекото напрежение от факта, че напоследък отбора претърпя някои лоши резултати и кампании като тази от сп 2018, отделно още преди форума се знае, и че треньора си тръгва, честно казано незнам как всички тези неща биха се отразили на бундестима, но ако някой би имал напрежение преди срещата, то това определено би следвало да е Германия.
Франция от своя страна излиза като фаворита за спечелване на европейското първенство, но защо не, след като Испания го направи 2010 и 2012 с титла от Сп и после от европейско. Отбора изглежда достатъчно солиден във всички фази, очаквам да ги видим в действие. Определено ще гледаме довечер един двубой между големите, който всички искаме да гледаме, за това нека му се насладим.

Потребителски аватар
Pichichi
Мнения: 13858
Регистриран на: 28 окт 2010 11:43
Контакти:

Re: ЕП 2020: Франция - Германия, 15.06. от 22:00

Мнениеот Pichichi » 15 юни 2021 09:54

Франция ми изглежда лек фаворит но Германия са домакини (реално ще домакинстват на две ЕП поред).
Мислите ми идват от съпоставянето на следното:
- Гнабри (топ), Сане (горе долу), Вернер (не знам !!!! :mrgreen: ), Т.Мюлер и с/у тях една от силните защити
на континента плюс халфове справящи се страхотно в деф. план като Канте, Рабио и Погба.
- Бензема, Мбапе и Гризман с/у за мен издишащата защита на Германия.
Все пак този мач може да завършия всякак и 0:0 дори!


Върни се в “Евро 2020”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 1 гост