Според Вас кой ще спечели Европейското първенство?

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

dobriat
Мнения: 34
Регистриран на: 18 апр 2015 14:27
Контакти:

Според Вас кой ще спечели Европейското първенство?

Мнениеот dobriat » 07 май 2021 18:01

На 11 юни официално ще бъде открито Европейското първенство, което се забави с цяла година заради пандемията от коронавирус, според Вас кой ще спечели титлата?

classycloud
Мнения: 3
Регистриран на: 06 окт 2015 16:39
Контакти:

Re: Според Вас кой ще спечели Европейското първенство?

Мнениеот classycloud » 07 май 2021 18:26

Иска ми се Англия, реално обаче португалците изглеждат с най-балансиран състав и е възможно да си повторят триумфа от 2016-а година. Мнението ми за Португалия е абстрахирано от присъствието на Кристиано Роналдо. Съставът им просто "няма празно". Като сложим в него и Роналдо...

Непринуден
Мнения: 1654
Регистриран на: 16 мар 2015 21:27
Контакти:

Re: Според Вас кой ще спечели Европейското първенство?

Мнениеот Непринуден » 07 май 2021 20:35

Италия, понеже никой от вас не очаква.

Безценен урок. ТВ студио при започването на световното 2002. Въпроса накрая е кой ще спечели титлата. Всички, а и навън извън студиото, сочеха Франция или Аржентина. Просто двете страни биеха наред. Конкретно Франция е и актуалния европейски и световен шампион. Само Пената отговори "Не мога да разбера защо никой не посочва Бразилия". И така и стана. Двата фаворита аут още в групите, а Бразилия всичко си имаше. Добре балансиран отбор, трите Р-та (Роналдо, Ривалдо, Роналдиньо) и без много блясък победи.

Та сега. Трябва да не е вече минал и изграден отбор, той вече си е взел плодовете на предните турнири, утвърдено име (като Бразилия 2002) във футбола, не пожънал наскоро успехи, добре балансиранотбор, не непременно най-добрия, но принципно бие. Задължително масово не е посочван от питаните за фаворит. Както тогава студиото, така и сега във форума. На тези условия като се замисля отговаря Италия. Само да прлипомня, че на клубно ниво десетилеие хегемон беше Ювентус, но вече и други го настигнаха (Интер спря серията му, Милан дълго начело, Аталанта прави фурори, Наполи е около тях като потенциал).

Предполагаемо отговорите би трябвало да клонят към Испания и Франция. Разбира се винаги има и аборигени виждащи футбол в безразборното ритане на топката на острова и ще си посочат Англия, която никога не взема титла, било то световна или европейска, с едно изключение на нагласен турнир при това домакински. То и Южна Корея от такива врътки си докара четвърто място през въпросната 2002, но това не ги прави отбор.

Ако разсъждаваме без емоции като Чичо Митко тогава би трябвало да е Италия. Не са най-добрите, но имат всички предпоставки да го направят. Таман и от БФС-то ще се оправдаят от цикъла с квалификационната ни група "е как да пробием като при нас се е паднал еврошампиона" сякаш всичко ни е наред и само малшанса вечно преследва българския футбол, който върви нагоре и нагоре.
"В началото на 1969 година Левски пък бе превзет от милиционерите и техния клуб Спартак"(Жаклин Михайлов)
50 години без софийския Левски (1914-1969), мир на праха му.

Потребителски аватар
doktora25
Мнения: 7867
Регистриран на: 29 окт 2011 21:55
Контакти:

Re: Според Вас кой ще спечели Европейското първенство?

Мнениеот doktora25 » 07 май 2021 21:52

Аз бих посочил 4 отбора - Италия, Франция, Португалия и Белгия и мисля че е много вероятно някой от тях да е. И 4-те се намират във впечатляваща форма, разполагат с нужната класа и ширина в състава. С горните аргументи за Италия съм съгласен, но Белгия съвсем не мисля че са удовлетворени от постигнатото до момента и са жадни за още.
Само Левски шампион!
Упамекано вън от Байерн!
Не на зимното часово време!
Не на здравния фашизъм!
Да на референдума за мир и суверенитет! Никога подлоги на САЩ!
Вън ПП, ИТН, ДБ, ГЕРБ и ДПС от България! Не на санкциите и цензурата!

Потребителски аватар
ogrizko
Мнения: 5152
Регистриран на: 30 ное 2008 13:30
Контакти:

Re: Според Вас кой ще спечели Европейското първенство?

Мнениеот ogrizko » 07 май 2021 21:52

Украйна или Турция ....ама залагам на Украйна, странно добри резултати постигат ...а ако се закучи мача нищо чудно Шевченко да вкара някой гол от пейката :roll:
Изображение

КАН
Мнения: 716
Регистриран на: 31 дек 2011 17:17
Skype: lilityy_k996
Контакти:

Re: Според Вас кой ще спечели Европейското първенство?

Мнениеот КАН » 09 май 2021 12:26

Албионите и сега ако не станат първи , няма кога . :mrgreen: :mrgreen:

Потребителски аватар
Udoji90
Мнения: 16756
Регистриран на: 03 юни 2008 14:34
Skype: udoji90
Местоположение: София
Контакти:

Re: Според Вас кой ще спечели Европейското първенство?

Мнениеот Udoji90 » 09 май 2021 22:41

Франция и Белгия имат силни поколения, Англия, колкото и да не ги харесвам, играят приличен футбол в последните години, а и Португалия имат доста добри единици в момента. Не съм наблюдавал много Италия напоследък и ми е трудно да преценя дали може да се причислят към фаворитите. Някой от тези отбори според мен ще е шампион. Холандия имат относително лимитиран отбор в момента, Хърватия минаха връхната си точка, при Испания и Германия тече известна подмяна и се видяха доста проблеми при тях, така че тези отбори според мен в момента нямат толкова големи шансове.
Valencia, Arsenal, Pink Floyd, Alice In Chains...

DanailG
Мнения: 1676
Регистриран на: 16 апр 2020 18:35
Контакти:

Re: Според Вас кой ще спечели Европейското първенство?

Мнениеот DanailG » 11 май 2021 22:33

Аз съм сигурен, че няма човек, който да каже с решителност кой е фаворита на това европейско, защото силите между силните в момента са адски изравнени. Ще спечели този, който си разпредели най-добре силите и има най-много късмет.

Потребителски аватар
milenkorak
Мнения: 578
Регистриран на: 29 апр 2010 09:28
Местоположение: СТАРА ЗАГОРА
Контакти:

Re: Според Вас кой ще спечели Европейското първенство?

Мнениеот milenkorak » 01 юни 2021 16:19

Па, се знае - Северна Македонија!

Потребителски аватар
miro_rz
Мнения: 15053
Регистриран на: 04 авг 2011 17:31
Местоположение: peterborough city
Контакти:

Re: Според Вас кой ще спечели Европейското първенство?

Мнениеот miro_rz » 02 юни 2021 16:15

На къде без Германия!? :shock:
Изображение


Върни се в “Евро 2020”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 2 госта