Европейско първенство по футбол 2020

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

RMCF
Контакти:

Re: Европейско първенство по футбол 2020

Мнениеот RMCF » 04 юни 2021 22:21

Не лош мач за испанците. Доста слаб такъв за Португалия.

Потребителски аватар
Udoji90
Контакти:

Мнениеот Udoji90 » 04 юни 2021 23:13

Факт. С този лимитиран състав прилично си играха, с изключение на завършващия удар. Жерард Морено по-добре да започва, отколкото Мората, а можеше и Аспас да бъде взет. :| Португалия с тези футболисти би трябвало да показват доста по-добра игра. От двата тима смятам, че са с по-силните единици, а изобщо не си пролича днес. Разбира се едно са контролите, друго е официалният турнир.
Valencia, Arsenal, Pink Floyd, Alice In Chains...

Потребителски аватар
miro_rz
Контакти:

Мнениеот miro_rz » 05 юни 2021 07:30

Италия без загуба от 27 мача! 8-)
Колегата ще излезе прав, може да разменим ролите на Чехия и Шотландия.
Изображение

Потребителски аватар
1914.1902
Контакти:

Мнениеот 1914.1902 » 07 юни 2021 09:36

Изображение

Потребителски аватар
Sardukar
Контакти:

Мнениеот Sardukar » 07 юни 2021 21:15

Имам много, много големи очаквания за Евро 2020.
Както винаги съм за Италия и след пропуснато световно всичко под класиране поне за 1/2 финал ще е крайно разочароващо и травмиращо за мен. Манчо въведе много хубаво 4-3-3 и очаквам Италия да мачка със стил. Чакам да видя как ще играят играчи като Барела, Бастони, Локатели, Берарди, Киеза и Чиро. Дано направят първенството на живота си и извървят целия път, макар да има 2-3 отбора, които са с по-добри футболист, то не трябва да има по-добър отбор от Италия!
За пръв път от много години има само един отбор, който наистина презирам и това е Англия. Стив Холанд върши страхотна работа в сянка и има няколко момчета от ЧЕЛСИ + Деклан Райс, но нямам търпение да се провалят, отново! Схемата на турнира е много интересна, защото, ако Англия спечели своята група ще играе с втория от групата на Германия, Португалия и Франция, което в моите очи означава, че ще отпаднат веднага след групите - прекрасно. Лошото е, че инцестите може да се опитат да хитруват и да се набутат втори и право към Копенхаген и "по-лесния" поток.
Ще стискам палци и на Шотландия. Стив Кларк ми е слабост и мисля, че ще е голям успех ако прескочат групата. Дано Балканските отбори също се справят добре.
Турция, Дания и Украйна са отбори, които могат да направят много, много силно първенство. Швейцарците също биха могли да направят рейд.
Полша са един от отборите, които са много големи длъжници след световното и ако Левата иска златна топка ще трябва тоя път да направи нещо на такова първенство. Много ще ми е интересно каква работа е свършил Пауло Соуса.
Франция и Португалия са с най-силните състави. Дешан е на прага на абсолютното безсмъртие - да стане първия играч печелил Евро и Световното като футболист и треньор. Да видим как ще се справят с напрежението да са топ, топ фаворит. Португалия и КР7 също ще гонят близка среща с Историята и ако Криско вкара 6-7 гола много хора ще спят много зле поне месец.
Германия с Мюлер ще са друго животно. Да видим какво ще направят - отпадане в групите и историята от Евроо 2000 и Евро 2004 ще се повтори или да играят ПОНЕ 1/2 финал(второто изглежда по-вероятно).
Испания могат да стигнат далеч, защото са балансиран отбор, млади са, няма напрежение при тях. Феновете им дето като биеха се перчеха навсякъде вече не подкрепят никой. Имат проблеми малко във фаза атака, но и там не са тотал щета както си мислят някои хора. Добри са, нищо, че са викнали 24 играчи като пълни олигофрени.
Холандия имат много добър състсав и принципно бих искал да прогресират, но имат треньор идиот и искат да им се вика с новото им име. Все пак, адски много ме дразнят коментарите, че Ван Дайк го нямало и няма кво да стане. А реално кибика от ЮВЕ не беше тотал щета тоя сезон и има потенциал да играе на най-високо ниво, а имат един друг бранител, който стана шампион с Интер и поне според мен винаги е бил по-добър от кандидата за златна топка.
Дано наистина стане супер първенство!
Image
Image
Image

Потребителски аватар
Sstefanov
Контакти:

Мнениеот Sstefanov » 09 юни 2021 20:12

KOM SÅ DANMARK! Надявм се да излязат от групите. Имат не лош отбор! Групата не е особено зашеметяваща.

Потребителски аватар
modor
Контакти:

Мнениеот modor » 10 юни 2021 13:27

Image

drvasko98
Контакти:

Мнениеот drvasko98 » 10 юни 2021 17:06

Никога не бих казал, че Италия и Германия ще играят на финал на ЕП, ама като ги наредих мач по мач излезе точно това :) И накрая дадох титлата на Италия, пълни с куци коне отвсякъде :)

Потребителски аватар
ImmortaL_1000
Контакти:

Мнениеот ImmortaL_1000 » 11 юни 2021 00:08

Зле за Испания , нямат късмет . Дано за световното вече се подготвят както трябва.

Потребителски аватар
modor
Контакти:

Мнениеот modor » 12 юни 2021 09:03

Изображение
Image

Върни се в “Евро 2020”