Отбор на разочарованията Мондиал 2018

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

nghcvth
Мнения: 3509
Регистриран на: 27 яну 2013 14:41

Отбор на разочарованията Мондиал 2018

Мнениеот nghcvth » 16 юли 2018 11:29

С идеалния отбор идва и този на разочаровалите:

------------------------Кабайеро---------------------------
Кимих-------Боатенг--------Пике--------------Караско
------------Машчерано---Карлос Санчес--------------
Мюлер------------------------------------------------Меси
-----------Левандовски---------Жиру--------------------

Треньор: Хорхе Сампаоли
"Maybe this world is another planet's hell."- Aldous Huxley

Потребителски аватар
Captain Stottlemeyer
Мнения: 9979
Регистриран на: 02 окт 2009 16:25

Re: Отбор на разочарованията Мондиал 2018

Мнениеот Captain Stottlemeyer » 16 юли 2018 11:43

Сложѝ целия бундестим начело с Льов и няма да сбъркаш!... 8-)
"Има една страна България и в тази страна България има един отбор „Левски”. В този отбор съм се родил, в този отбор ще умра!" Георги АСПАРУХОВ

Потребителски аватар
LoveAndPeace
Мнения: 4189
Регистриран на: 07 фев 2009 09:50
Контакти:

Re: Отбор на разочарованията Мондиал 2018

Мнениеот LoveAndPeace » 16 юли 2018 11:50

:lol: :lol: :lol: Верно ли сложи световен шампион в отбора на разочарованията :) :)

botevplovdiveoe
Мнения: 822
Регистриран на: 24 окт 2009 22:53
Контакти:

Re: Отбор на разочарованията Мондиал 2018

Мнениеот botevplovdiveoe » 16 юли 2018 12:22

Кабайеро
Кимих-Боатенг-Миранда-Марсело
Масчерано
Меси-Мюлер-Йозил
Жезус - Лукаку

Треньор : Сампаоли
КАУЗА КОЛЕЖА!

Потребителски аватар
Captain Stottlemeyer
Мнения: 9979
Регистриран на: 02 окт 2009 16:25

Re: Отбор на разочарованията Мондиал 2018

Мнениеот Captain Stottlemeyer » 16 юли 2018 17:02

LoveAndPeace написа::lol: :lol: :lol: Верно ли сложи световен шампион в отбора на разочарованията :) :)

Колко гола отбеляза този световен шампион на първенството (това е работата на един централен нападател с немалък опит, все пак) и с какво изобщо може да бъде запомнен Жиру, който иначе ми е много симпатичен като футболист, от участието си в Русия!?... :roll: 8-)
"Има една страна България и в тази страна България има един отбор „Левски”. В този отбор съм се родил, в този отбор ще умра!" Георги АСПАРУХОВ

Потребителски аватар
LoveAndPeace
Мнения: 4189
Регистриран на: 07 фев 2009 09:50
Контакти:

Re: Отбор на разочарованията Мондиал 2018

Мнениеот LoveAndPeace » 16 юли 2018 17:47

Captain Stottlemeyer написа:
LoveAndPeace написа::lol: :lol: :lol: Верно ли сложи световен шампион в отбора на разочарованията :) :)

Колко гола отбеляза този световен шампион на първенството (това е работата на един централен нападател с немалък опит, все пак) и с какво изобщо може да бъде запомнен Жиру, който иначе ми е много симпатичен като футболист, от участието си в Русия!?... :roll: 8-)


Дешан (който поназнайва малко малко от футбол) не ми се струва разочарован от него :) играе и в 7те мача , 6 пъти е титуляр и само 2 пъти е заменен. Може и да не е шампионатът на мечтите му , но не е и разочарование

SilentKiller
Мнения: 2049
Регистриран на: 21 яну 2018 02:09

Re: Отбор на разочарованията Мондиал 2018

Мнениеот SilentKiller » 16 юли 2018 21:05

Сампаоли не е кой знае какъв треньор изобщо, че да го слагаме в разочарованията. За играчите мога да направя дълъг списък за 2 отбора, но треньорът определено ще бъде Йоаким Льов, защото винаги докарваше Германия до финални фази 1/2финал или финал, даже някои откровено куци отбори като оня от Евро 2008, а сега се издъни още в групите. С Германия нямаше отпадане по долу от 1/2финал като почнем от Евро 2008 (първото му първенство) до сега.

Потребителски аватар
doktora25
Мнения: 7864
Регистриран на: 29 окт 2011 21:55
Контакти:

Re: Отбор на разочарованията Мондиал 2018

Мнениеот doktora25 » 16 юли 2018 22:41

Много ми е трудно да измисля 4-ма защитници. Слабите защити вървяха общо взето с по-ниски очаквания, а големите провали дойдоха поради проблеми в средата на терена и нападение. Със система 2-4-4 най-добре бих наредил достойните лауреати на класацията, но ще се опитам да измисля поне 3-ма в отбрана.

Де Хеа - Боатенг, Пике, Паздан - Кедира, Йозил - Неймар, Меси, Мюлер - Салах, Левандовски

Треньор: Сампаоли

Предпочитам Сампаоли пред Льов в случая, защото селекционерът на Аржентина има основна вина за представянето, най-вече със селекцията и стартовите състави, докато в случая на Германия играчите подведоха треньора и феновете. Те можеха и могат, но играха като мързеливи охлюви в депресия.

Футболисти като Кабайеро, Дракслер, Давид Силва, Жезус, Меса, Стърлинг, Масчерано също заслужават, но ще останат сред резервите. И някой португалец ми се иска да сложа, но не знам кой.
Само Левски шампион!
Упамекано вън от Байерн!
Не на зимното часово време!
Не на здравния фашизъм!
Да на референдума за мир и суверенитет! Никога подлоги на САЩ!
Вън ПП, ИТН, ДБ, ГЕРБ и ДПС от България! Не на санкциите и цензурата!

drvasko98
Мнения: 6904
Регистриран на: 24 мар 2008 23:34
Контакти:

Re: Отбор на разочарованията Мондиал 2018

Мнениеот drvasko98 » 17 юли 2018 11:40

Аз ще посоча само един играч - Неймар. На 26 години това трябваше да е "неговото" Световно. Той предпочете да играе сам, да прави евтини трикове и да се търкаля по тревата. Непрофесионално и грозно за гледане

Потребителски аватар
dreben23
Мнения: 14653
Регистриран на: 21 юли 2008 19:26
Skype: dreben23_anastas
Местоположение: Смолян, разбира се ;)
Контакти:

Re: Отбор на разочарованията Мондиал 2018

Мнениеот dreben23 » 17 юли 2018 13:26

Давид Дехеа, Жерар Пике, Серхио Рамос, Жером Бооатенг, Матс Хумелс, Фернандиньо, Хавиер Машчерано, Лионел Меси, Кристиано Роналдо, Давид Силва и Рахийм Стърлинг..

Резерви да давам ли? :lol:

Фернандо Муслера, Мо Салах, Мохамед Елнени, Гонзало Гедеш, Джаханбаш, Корентен Толисо, Джеймс Родригес, Единсон Кавани, Луис Суарез, Деле Али, Джон Стоунс, Венсан Компани, Серхио Агуеро, Масимилиано Меза, Николас Отаменди, Федерико Фацио, Ян Зомер, Стефан Лихтщайнер, Харис Сеферович, Радамел Фалкао, Деян Льоврен, Джеси Лингард, Маркус Рашфорд, Руи Патрисио, Рикардо Куарешма, Анхел ди Мария, Адриен Рабио, Никола Калинич, Алисон, Неймар да Силва, Иван Ракитич, Месут Йозил, Дани Уелбек, Жуан Жезус, Кейлор Навас, Марсело, Маркус Берг, Тони Крос, Джоел Кембъл, Кевин де Брюйн, Гонзало Игуаин и Паоло Дибала и Емил Форсберг. Честито! :lol:

Треньор : Йоги Льов, Помощник: Адам Навалка

Най-добър играч на турнира : Роналдиньо (врътна най-хубавите гюбеци на барабаните) :lol:

[offtopic]Я ги знам всичките! 8-)[/offtopic]

Топ отбора ти е:

Лорис, Павар, Ернандес, Юмтити, Шиме Върсалько, Модрич, Погба, Черишев, Жиру, Гризман и Мбапе.


Резервен: Куртоа, Домахой Вида, Варан, Игнашевич, Макгуайър, Фелаини, Клаесон, Канте, Бетанкур, Дзюба и Манджукич 8-)

[offtopic]И тях ги знам, щото направих топ отборите всеки кръг във фентъзино на децана! Пориваха ама няма как. :lol:[/offtopic]

На световното оставиха да блестят ментетата, щото им ниски заплатите, ама сега скочиха до небесата! Те реално не са и ментета, ама вие така за всичките твърдяхте. :lol:

Най-мощен трансферо : Лукас Торейра (от Сампдория в Арсенал) :mrgreen:

[offtopic]Реал М са разпаднал лятоска! 8-)[/offtopic]
***САМО ЦСКА!***

***ШЕФЧЕТО НА ФУТБОЛА КАЗВА ИСТИНАТА! *** :)


Върни се в “World Cup 2018”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 1 гост