СП (финал): Франция - Хърватска | 4:2 FT

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

parvanoff
Мнения: 1757
Регистриран на: 11 юли 2009 16:44
Контакти:

Re: СП (финал): Франция - Хърватска (15 юли - неделя)

Мнениеот parvanoff » 15 юли 2018 20:15

Unforgiven_M написа:
stoper написа:
blue avalanche написа:Мачът, в който Франция можеха да бият и със 6-7 гола!
На кое отгоре хърватите заслужаваха да спечелят ТОЗИ мач???

С това, че аржентинския съдия подари два гола на Франция в началото и напълно вкара мача в страната на французите.
С това, че постоянно водеха играта. Владееха повече топката, имаха повече положения.


Ти за тактика чувал ли си? Оставяш противника да държи топката и да си подава, чакаш го да сбърка и го наказваш, защото имаш класата да го направиш!
От другата страна - държиш топката , хиляди атаки, но истински опасните са на пръстите на едната ръка, а пък и ти вкарваш само едната от тях, защото липсва истинската класа!

Те по твоята логика гърците са егати великия отбор :lol:
само Левски и България
Memento mori, homine, quia pulvis es et in pulverem reverteris!

Потребителски аватар
stoper
Мнения: 135
Регистриран на: 05 юни 2008 12:38
Контакти:

Re: СП (финал): Франция - Хърватска (15 юли - неделя)

Мнениеот stoper » 15 юли 2018 20:16

Unforgiven_M написа:Ти за тактика чувал ли си? Оставяш противника да държи топката и да си подава, чакаш го да сбърка и го наказваш, защото имаш класата да го направиш!
От другата страна - държиш топката , хиляди атаки, но истински опасните са на пръстите на едната ръка, а пък и ти вкарваш само едната от тях, защото липсва истинската класа!

Две съдийски подаръчета влизат ли в тактиката? Ако е така, евала им за тактиката.

Потребителски аватар
blue avalanche
Мнения: 22754
Регистриран на: 23 ное 2009 11:23
Контакти:

Re: СП (финал): Франция - Хърватска (15 юли - неделя)

Мнениеот blue avalanche » 15 юли 2018 20:16

SilentKiller написа:
Балкански Орел написа:На мен и двата отбора са ми еднакво противни.Никога не бих подкрепял гаден народ като хърватския на каквото и да е било.

И с какво да са гадни ? С това че винаги сме били съюзници с тях срещу гнусните сърби, които винаги са ламтели за български и хърватски земи и често са проявявали агресия. За съюзът на ВМРО с Усташкото движение няма нужда да отварям тема, всички които са чели история знаят С хърватите няма какво да делим, докато със сърбите имаме доста сметки за уреждане от миналото, така че е необяснима за мен ширещата се сърбофилия в България (не само чалгата им която се слуша във всяка кръчма) - отиди в Сърбия и няма да чуеш нито една българска песен да се пуска по заведенията, а има бая българи дето им лижат задниците!

1. Кога сме били ВИНАГИ съюзници с хърватите? Че и срещу сърбите? Че ми стана интересно...
2. То и в Гърция, и в Турция няма да чуеш нито една българска песен, ама тук праскат кючеците и изпадат в оргазъм на гръцкото, нали? Ние на всички лижем задниците. Обаче си се хванал за сърбите.
Последна промяна от blue avalanche на 15 юли 2018 20:22, променено общо 1 път.

ihtiandar
Мнения: 583
Регистриран на: 30 юни 2016 22:32
Контакти:

Re: СП (финал): Франция - Хърватска | 4:2 FT

Мнениеот ihtiandar » 15 юли 2018 20:19

Много отдавна твърдя , че владеене на топка стил барселона е умрял и това първенство го доказва.Думата е бързина,ефективност,тактика-отбор.
Към коментаторите - казва се само фамилията на играча.Двете имена се казват ако има 2ма с еднакви първи.Абе мода ли е , знания ли показвате , пред кого?

Потребителски аватар
tiamat
Мнения: 4465
Регистриран на: 13 сеп 2009 01:06
Контакти:

Re: СП (финал): Франция - Хърватска (15 юли - неделя)

Мнениеот tiamat » 15 юли 2018 20:20

THE G.A.M.E написа:
plmar написа:Със сигурност на този мач нема "да се светка", ще ми се братята славяни, но хладният ум подсказва за сборния отбор на черния континент.
Те хърватите не се имат за славяни.
Сега тяхната теза е, че са потомци на Кан Кубрат. :lol:

[offtopic]Баща ми я развива същата теза нещо. Ама не намирам нищо по въпроса, някакъв линк към повече информация?[/offtopic]

Потребителски аватар
blue avalanche
Мнения: 22754
Регистриран на: 23 ное 2009 11:23
Контакти:

Re: СП (финал): Франция - Хърватска (15 юли - неделя)

Мнениеот blue avalanche » 15 юли 2018 20:20

parvanoff написа:
blue avalanche написа:
parvanoff написа:На фона на два пъти повече удари към вратата, например... Или на воденето на играта и по-точните пасове? Три пъти повече ъглови удари? Французите освем с късмета и малкото побутване от съдията където трябва с какво бяха по-добри според теб? ;)

На фона на два пъти повече удари към вратата, например

Удари ВЪВ вратата:
Франция - 6(ШЕСТ)
Хърватска - 4(ЧЕТИРИ)
Я пак? ;)

Някъде да съм писал във вратата? Цитирал си ме-пише ясно към вратата или се лъжа? ;) Я пак? Точността на ударите е шанс. Да си чувал, че не винаги във футбола по-добрия печели? Или май има друг предубеден тук? ;)

Ми даде... То и аз те "приканих" да не броим сватбарските шутове. Значи "точноста на ударите" било шанс. Не "класа". Правилно ли разбрах?
А да "брулиш крушите" сигурно е класа... :mrgreen:
Какво ще кажеш за точните пасове и владеене на топката от испанците? По твоята логика - "морални шампиони". :mrgreen: :mrgreen:

Потребителски аватар
Pichichi
Мнения: 13805
Регистриран на: 28 окт 2010 11:43
Контакти:

Re: СП (финал): Франция - Хърватска | 4:2 FT

Мнениеот Pichichi » 15 юли 2018 20:21

Честито ни на печелившите!
:lol: :lol: :lol:
:mrgreen:

Потребителски аватар
blue avalanche
Мнения: 22754
Регистриран на: 23 ное 2009 11:23
Контакти:

Re: СП (финал): Франция - Хърватска (15 юли - неделя)

Мнениеот blue avalanche » 15 юли 2018 20:21

tiamat написа:
THE G.A.M.E написа:
plmar написа:Със сигурност на този мач нема "да се светка", ще ми се братята славяни, но хладният ум подсказва за сборния отбор на черния континент.
Те хърватите не се имат за славяни.
Сега тяхната теза е, че са потомци на Кан Кубрат. :lol:

[offtopic]Баща ми я развива същата теза нещо. Ама не намирам нищо по въпроса, някакъв линк към повече информация?[/offtopic]

То и ние не се имаме за славяни:
арийци, перси, тюрки, монголи... :mrgreen: :mrgreen:

Потребителски аватар
ogrizko
Мнения: 5150
Регистриран на: 30 ное 2008 13:30
Контакти:

Re: СП (финал): Франция - Хърватска | 4:2 FT

Мнениеот ogrizko » 15 юли 2018 20:21

СРАМ ЗА ФУТБОЛА!!!!!!!
Все повече и повече се настройвам да си гледам само Черно море ....и шампионски лиги и световни титли ....и Висши Лиги (БГ) и изкуствено вкарани фалирали отбори ....мен това не ме кефи, това не е футбол :!:

2 гола подарени от съдията решиха всичко днес! :evil: :evil: :evil: :evil:
при първия гол Гризман на 30 см от крака на хърватина просто си падна ...тук трябваше жълт картон за Гризман! при центрирането Погба отзад в засада според мен влияе на играта .....втория гол по-конкретно самата дузпа тотална смешка ....това, че Канте не може да си уцели главата и самия Перишич се стресна и не очакваше Канте да не играе с топката ......ама то хубаво игра с топката ......топката отиваше към двама хървати! играта с ръка не беше умишлена! според мен Перишич дори се опита да си дръпне ръката ама нямаше как понеже не очакваше Канте да не може да уцели топката :lol: абе, абсолютно жалка работа! Гризман се превръща в един от омразните ми играчи ....за мен е много важно да има справедливост и феър плей ...като знае, че не е фаулиран да беше ритнал топката в тъч ...има футболисти дето от дузпа нарочно са изкарвали ама както и да е ....целта оправдава средствата нали така беше :!: французите са добри ама не заслужаваха днес да спечелят и особено по тоя грозен и несправедлив начин ....аз лично не можах да си намеря място от яд ....и добре, че не съм част от отбора на хърватите, щото или нямаше да си взема медала или да го взема и да го хвърля ...или да го взема и дам на съдията да му се радва :lol: но не смятам да си причинявам май повече това.... ще си зяпам Черно море главно, това за мен не е футбол....
Изображение

Потребителски аватар
stoper
Мнения: 135
Регистриран на: 05 юни 2008 12:38
Контакти:

Re: СП (финал): Франция - Хърватска | 4:2 FT

Мнениеот stoper » 15 юли 2018 20:22

ihtiandar написа:Много отдавна твърдя , че владеене на топка стил барселона е умрял и това първенство го доказва.Думата е бързина,ефективност,тактика-отбор, Питана.

Добарих важен фактор, който беше забравил. Ще ми благодариш друг път ;)


Върни се в “World Cup 2018”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 3 госта