СП (полуфинал): Хърватска - Англия - 1:1 FT (2:1 aet)

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Red_Neck
Мнения: 13757
Регистриран на: 08 яну 2013 10:05
Skype: armenski_pop.bg
Контакти:

Re: СП (полуфинал): Хърватска - Англия - 1:1 FT (2:1 aet)

Мнениеот Red_Neck » 12 юли 2018 15:28

защо написа:
Red_Neck написа:
insaneboy1 написа:Абе имаха и още един удар когато Върсалко изчисти топката от голлинията. Странно как не е в статистиката.

Това се води блокиран удар и не влиза в статистиката, което е тъпо, ..... но то и удара в гредата се води неточен ;)

То кво излиза, че удар се води само това, което е в рамките на вратата и не е блокирано, демек головете. :lol:

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Не е баш така. Ако вратар спаси, води се за точен удар.
Онзи шут на хърватите в топките Уоукър също се води блокиран, въпреки, че най-вероятно влизаше :)
Това ми го обясни един образ, който се занимава с футболна статистика. Мислех, че ме къпе, ама се оказа прав :)
"Левски срещу мракобесието - борба на волята срещу системата, доброто срещу злото! Това е заложено при нас. Отборът на народа срещу апарата, най-общо казано."
Из размислите на един „Дисидент“, или Как отборът на МВР и ДС пребори комунизма.

Потребителски аватар
JackPackage
Мнения: 33787
Регистриран на: 07 апр 2010 21:11
Skype: Тц...
Местоположение: Sofia
Контакти:

Re: СП (полуфинал): Хърватска - Англия - 1:1 FT (2:1 aet)

Мнениеот JackPackage » 12 юли 2018 16:55

Изображение

:lol: :mrgreen: :mrgreen:
delqnski47 написа:Аз лично не искам да ви наказват без публика с нашия реванш,щот ще е тъпо за нас феновете на ЦСКА да сме сами на стадиона.
onegavon написа:На Гришата и свирки ще му правим....

[center][wrapimg=]http://i.imgur.com/G65A5Mg.png[/wrapimg][/center]
[center][wrapimg=]http://atleticofans.com/wp-content/themes/af/images/adlogo.png[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
slash1912
Мнения: 17339
Регистриран на: 15 окт 2010 10:25
Skype: извън линия
Местоположение: Пловдив,стадион "Христо Ботев",Трибуна "Изток"
Контакти:

Re: СП (полуфинал): Хърватска - Англия - 1:1 FT (2:1 aet)

Мнениеот slash1912 » 12 юли 2018 19:21

botevplovdiveoe написа:
slash1912 написа:
barca4ever написа:
slash1912 написа:
barca4ever написа:Днес футбола победи, не може с 1 удар и от фаул, с голове половината от дузпи, да идеш на финал. Браво на Хърватия, а за английските дървета it's going home :mrgreen: :mrgreen:

Някак си не те ли е срам да пишеш за дървета,като тоя от аватара ти си замина още на осминафинал,а?

Тоя на аватара ми е един от най-великите играчи в историята, и Аржентина да бяха играли с Колумбия и Швеция щяха са на 1/2 финал, и в групата да помпат мускули срещу Панама, а дърветата ако бяха в групата на Аржентина, нямаше и да излезнат и същия тоя където ми е на профилната изведе родината си до финал и ако не беше едно дърво на име Игуаин щеше да стане и шампион преди 4 години.

Тоя на аватара ти е абсолютна 0 за Аржентина,а ако не е в един от най-добрите състави на Барселона,няма да е и в 20 -тицата на най-добрите футболисти ;)


Пич , махни го тва 1912 и тия банери на Ботев,че само излагаш отбора,очевадно iq-то ти е под 40.Англия никога не е имала,няма и да има футболист който да се докосне до класата на Меси, Роналдо и други футболисти от този калибър.

quote]
Пич,ае да не ми даваш наклон на уя,а?!Мога да си имам мнение по абсолютно всеки въпрос и то да е различно от твоето,без това по никакъв начин да влияе на ай кюто ми.
Питам,Роналдо и Меси колко пъти са ставали световни шампиони?
[rimg]https://media.giphy.com/media/TGLJSYDmVQAqZsVPYN/giphy-downsized.gif[/rimg]

Sisi 1914
Мнения: 15808
Регистриран на: 27 авг 2011 12:44
Skype: Не ми трябва!
Контакти:

Re: СП (полуфинал): Хърватска - Англия - 1:1 FT (2:1 aet)

Мнениеот Sisi 1914 » 12 юли 2018 19:35

Честито на хърватите!
Англичаните след гола нямаха атака и заслужено отпаднаха, за мое съжаление!
Левски завинаги в моето сърце![


Върни се в “World Cup 2018”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 1 гост