СП (полуфинал): Франция - Белгия - 1:0 FT

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
pampi
Мнения: 4429
Регистриран на: 05 юли 2011 12:03
Контакти:

Re: СП (полуфинал): Франция - Белгия - 1:0 FT

Мнениеот pampi » 10 юли 2018 23:20

blue avalanche написа:
plmar написа:Абе лавина, ти някога ще си доволен ли, от каквото и да било...

Че аз съм доволен от победата на Франция. В случай, че не си разбрал... Трябва повечко да се чете. ;)


Ми тя си беше 100% сигурна и то в редовното време ... който си е мислел , че Белгия имат някакъв шанс е непоправим романтик ...
...Мы ебали все на свете,
кроме ежа и гвоздя,
потаму что еж колючий,
а гвоздя ебат нелзя...

Потребителски аватар
Groucho
Мнения: 17132
Регистриран на: 30 май 2012 22:17
Контакти:

Re: СП (полуфинал): Франция - Белгия - 1:0 FT

Мнениеот Groucho » 10 юли 2018 23:20

Закономерен финал за Франция. Петлите и Германия бяха най-силните отбори, които пристигнаха в Русия. Немците се провалиха, но французите реализираха класирането, което се очакваше от тях. Азар се мъчеше да направи нещо с индивидуални пробиви, но това не е достатъчно за такъв съперник. Куртоа също беше на ниво за белгийците. Силен мач в защитен аспект на всички в отбора на Дешан. Една грешка на рефера през второто полувреме, когато не отсъди фаул пред границата на наказателното след фаул срещу Азар. Сериозно ощетяване на догонващия отбор беше това положение с оглед на високото ниво на отбрана, което показаха французите, след като поведоха в резултата. Все пак, Бок Хари и Варди ще накажат с вещина три пъти сънародниците на Макрон в последния мач :!:

На линия
Потребителски аватар
kingofpop
Мнения: 18052
Регистриран на: 01 авг 2010 23:31
Контакти:

Re: СП (полуфинал): Франция - Белгия - 1:0 FT

Мнениеот kingofpop » 10 юли 2018 23:21

ами Белгия и сами са си виновни...закво им трябваше да бият Англия и да дойдат в гадния поток....верно биха Бразилия браво, но на другото препятствие стомната се счупи...а Англия си направиха сметките и играха с Колумбия, Швеция и уморената Хърватия :mrgreen: .....ако Белгия бяха в тоя поток може би щяха да са на финал
ralka_levskarka написа:Голяма радост. Човек ще си помисли, че вкарват на Тер Щеген заеби.. След няколко месеца Вила да не се чудят откъде им е дошло :mrgreen: Иначе малките не цъкат лошо. Елиът изпъква и всичко хубаво идва от него.



:lol:

hydetoshi
Мнения: 4522
Регистриран на: 03 дек 2013 13:25
Skype: hydetoshi.3
Контакти:

Re: СП (полуфинал): Франция - Белгия - 1:0 FT

Мнениеот hydetoshi » 10 юли 2018 23:22

blue avalanche написа:
hydetoshi написа:
blue avalanche написа:
pampi написа:
Англия ще ги пречатка...

Извинявай, Англия нямат ли мач с Хърватска или вече се класираха, а аз съм изтървал мача? :o

Хърватите още на предния мач не можеха да ходят.

Смяташ, че срещу Англия ще пълзят??? :?

Поне съм сигурен,че няма да летят. Или по-добре едно допинг тестче след мача...
Arsenal- a new era begins ! Again!...

На линия
Потребителски аватар
kingofpop
Мнения: 18052
Регистриран на: 01 авг 2010 23:31
Контакти:

Re: СП (полуфинал): Франция - Белгия - 1:0 FT

Мнениеот kingofpop » 10 юли 2018 23:22

Groucho написа:Закономерен финал за Франция. Петлите и Германия бяха най-силните отбори, които пристигнаха в Русия. Немците се провалиха, но французите реализираха класирането, което се очакваше от тях. Азар се мъчеше да направи нещо с индивидуални пробиви, но това не е достатъчно за такъв съперник. Куртоа също беше на ниво за белгийците. Силен мач в защитен аспект на всички в отбора на Дешан. Една грешка на рефера през второто полувреме, когато не отсъди фаул пред границата на наказателното след фаул срещу Азар. Сериозно ощетяване на догонващия отбор беше това положение с оглед на високото ниво на отбрана, което показаха французите, след като поведоха в резултата. Все пак, Бок Хари и Варди ще накажат с вещина три пъти сънародниците на Макрон в последния мач :!:


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

немците в момента имат само 1 играч от световна класа - Кроос....и донякъде Хумелс

всичко друго е плява от свършили за футбола дървета...Мюлер, Йозил, Боатенг и т.н.....Нойер не е играл 1 година....не знам къде го виждаш този силен отбор, освен ако не се шегуваш де
ralka_levskarka написа:Голяма радост. Човек ще си помисли, че вкарват на Тер Щеген заеби.. След няколко месеца Вила да не се чудят откъде им е дошло :mrgreen: Иначе малките не цъкат лошо. Елиът изпъква и всичко хубаво идва от него.



:lol:

Потребителски аватар
blue avalanche
Мнения: 22754
Регистриран на: 23 ное 2009 11:23
Контакти:

Re: СП (полуфинал): Франция - Белгия - 1:0 FT

Мнениеот blue avalanche » 10 юли 2018 23:23

kingofpop написа:ами Белгия и сами са си виновни...закво им трябваше да бият Англия и да дойдат в гадния поток....верно биха Бразилия браво, но на другото препятствие стомната се счупи...а Англия си направиха сметките и играха с Колумбия, Швеция и уморената Хърватия :mrgreen: .....ако Белгия бяха в тоя поток може би щяха да са на финал

То от големи сметки щяха да се осерат срещу Колумбия... ;)
Те, още като паднаха от Белгия са знаели, че хърватите ще са уморени??? :lol: :lol: :lol:
Последна промяна от blue avalanche на 10 юли 2018 23:26, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
pampi
Мнения: 4429
Регистриран на: 05 юли 2011 12:03
Контакти:

Re: СП (полуфинал): Франция - Белгия - 1:0 FT

Мнениеот pampi » 10 юли 2018 23:25

blue avalanche написа:
hydetoshi написа:
blue avalanche написа:
pampi написа:
Англия ще ги пречатка...

Извинявай, Англия нямат ли мач с Хърватска или вече се класираха, а аз съм изтървал мача? :o

Хърватите още на предния мач не можеха да ходят.

Смяташ, че срещу Англия ще пълзят??? :?


Хърватите ще са поредните балканци с полуфинал на Световно ...
...Мы ебали все на свете,
кроме ежа и гвоздя,
потаму что еж колючий,
а гвоздя ебат нелзя...

Потребителски аватар
Pichichi
Мнения: 13803
Регистриран на: 28 окт 2010 11:43
Контакти:

Re: СП (полуфинал): Франция - Белгия - 1:0 FT

Мнениеот Pichichi » 10 юли 2018 23:26

boys85 написа:Дешан е много противен треньор и трябва да се надява късметът да не го изостави на финала, както се случи на европейското. Заслужена победа за Франция, макар да страдаха в някои моменти от мача. Последните минути са изцяло по заслуга на Дешан и неговия стил.


Определено Франция с тези играчи може да играе и по друг начин но все пак това е Дешан.
Като се замислиш обаче ги класира на 2-ри финал поред. Дано вземат и титлата този път.

Потребителски аватар
blue avalanche
Мнения: 22754
Регистриран на: 23 ное 2009 11:23
Контакти:

Re: СП (полуфинал): Франция - Белгия - 1:0 FT

Мнениеот blue avalanche » 10 юли 2018 23:28

pampi написа:
blue avalanche написа:
hydetoshi написа:
blue avalanche написа:
pampi написа:
Англия ще ги пречатка...

Извинявай, Англия нямат ли мач с Хърватска или вече се класираха, а аз съм изтървал мача? :o

Хърватите още на предния мач не можеха да ходят.

Смяташ, че срещу Англия ще пълзят??? :?


Хърватите ще са поредните балканци с полуфинал на Световно ...

Не че нещо, ама хърватите имат вече един полуфинал. Че и трето място.
И друг път да не се изказваш неподготвен.

Потребителски аватар
Pichichi
Мнения: 13803
Регистриран на: 28 окт 2010 11:43
Контакти:

Re: СП (полуфинал): Франция - Белгия - 1:0 FT

Мнениеот Pichichi » 10 юли 2018 23:30

kingofpop написа:
Groucho написа:Закономерен финал за Франция. Петлите и Германия бяха най-силните отбори, които пристигнаха в Русия. Немците се провалиха, но французите реализираха класирането, което се очакваше от тях. Азар се мъчеше да направи нещо с индивидуални пробиви, но това не е достатъчно за такъв съперник. Куртоа също беше на ниво за белгийците. Силен мач в защитен аспект на всички в отбора на Дешан. Една грешка на рефера през второто полувреме, когато не отсъди фаул пред границата на наказателното след фаул срещу Азар. Сериозно ощетяване на догонващия отбор беше това положение с оглед на високото ниво на отбрана, което показаха французите, след като поведоха в резултата. Все пак, Бок Хари и Варди ще накажат с вещина три пъти сънародниците на Макрон в последния мач :!:


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

немците в момента имат само 1 играч от световна класа - Кроос....и донякъде Хумелс

всичко друго е плява от свършили за футбола дървета...Мюлер, Йозил, Боатенг и т.н.....Нойер не е играл 1 година....не знам къде го виждаш този силен отбор, освен ако не се шегуваш де


Ами силния отбор на немците беше на пейката и по почивки щото силните играчи не бяха включени за да цъкат Йозил, Гомес и Мюлер!
Да не говорим че в последните 2 г. най-добрият вратар в света заедно с Облак е Тер Щеген!


Върни се в “World Cup 2018”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 5 госта