СП (полуфинал): Франция - Белгия - 1:0 FT

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Udoji90
Мнения: 16708
Регистриран на: 03 юни 2008 14:34
Skype: udoji90
Местоположение: София
Контакти:

Re: СП (полуфинал): Франция - Белгия - 1:0 FT

Мнениеот Udoji90 » 10 юли 2018 23:32

Белгия според мен влязоха по-добре в мача и бяха по-опасният тим в първите 20-25 минути може би. След това обаче постепенно Франция поизравниха играта и на свой ред имаха добри ситуации до почивката. След нея успяха да ударят първи и след това доиграха мача доста убедително, като реално не допуснаха нито една чиста ситуация пред вратата си, а самите те изпуснаха няколко. Можеше и другояче да тръгнат нещата, ако "червените дяволи" бяха повели, но това е положението. Аз съм по-скоро доволен.
Valencia, Arsenal, Pink Floyd, Alice In Chains...

Потребителски аватар
sin4ec
Мнения: 15996
Регистриран на: 13 сеп 2009 17:33
Контакти:

Re: СП (полуфинал): Франция - Белгия - 1:0 FT

Мнениеот sin4ec » 10 юли 2018 23:33

Поздравления за Франция и феновете им! Бих им честитил титлата още сега, но футболът е странна игра и ще се въздържа... ;)
Сега за моите любимци: ами няма как да чакаш един вратар и трима играчи да ти вадят всичко. Не става. Когато на дясното крило имаш фигурант и страхливец, логично съперникът се съсредоточава срещу основната заплаха вляво. Азар беше в тройни клещи второто, изнасяше топката, ходеше вдясно, беше разиграващ халф...не става така!
Тоя дебелия негър-пишман*нападател и оня с рунтавата глава Ман Ю да си ги взимат и да си ги наврат някъде! Да бият Дарби Каунти и Шефилд Юнайтед стават. За тука-не...
Жалко за Белгия и поколението им, но така е в живота. Една грешка и край!
Истинско удоволствие е да гледаш тва келеме в синьо Мбапе, или както там се произнася! Уникален талант, но да се отучи от циганските номера... :geek:
СЪРЦЕ, ДУША, ЗА ЛЕВСКИ СОФИЯ!
[wrapimg=]http://s020.radikal.ru/i710/1701/cc/476e63cbcd87.gif[/wrapimg]

e4sy
Мнения: 276
Регистриран на: 24 апр 2012 23:50
Контакти:

Re: СП (полуфинал): Франция - Белгия - 1:0 FT

Мнениеот e4sy » 10 юли 2018 23:34

14ката играч на мача , 30 центририя нито едно като хората :mrgreen: :mrgreen:

botevplovdiveoe
Мнения: 826
Регистриран на: 24 окт 2009 22:53
Контакти:

Re: СП (полуфинал): Франция - Белгия - 1:0 FT

Мнениеот botevplovdiveoe » 10 юли 2018 23:36

На Белгия с тоя калитарски гол,който допуснаха им се върнаха късметите срещу Япония,а Де Бройне както в мачовете срещу Ливърпул в ШЛ,така и днес - тотална дупка,явно няма психика,Лукаку няма силен важен мач в кариерата си,с един Азар и Куртоа не става.Франсетата колкото и да са ми неприятни са си заслужено на финал,не е тяхна вината ,че Аржентина бяха скандални отзад,а Уругвай без най-важния си футболист.Франция хитро и с гнусна игра накрая е на финал,съдията също лекичко им помогна.

Иначе жалко за иначе страшно талантливия Мбапе,че от сега ги върти тия цигански номера,но в крайна сметка не е виновен само той.Няма какво да очакваш от 19 годишно негро фрашкано с кинти и слава.Аз като се сетя колко щур бях на 19,ако бях милионер не ми се мисли кви щях да ги сътворя :lol:
КАУЗА КОЛЕЖА!

Потребителски аватар
Groucho
Мнения: 17132
Регистриран на: 30 май 2012 22:17
Контакти:

Re: СП (полуфинал): Франция - Белгия - 1:0 FT

Мнениеот Groucho » 10 юли 2018 23:36

kingofpop написа:...не знам къде го виждаш този силен отбор, освен ако не се шегуваш де

Не се шегувам, просто немците оплетоха конците и се вкараха в ситуация този път. Когато три мача решават групата и общо-взето трябва да си почти безгрешен поне в два от тях е доста лесно да стигнеш до неприятен край.
Последна промяна от Groucho на 10 юли 2018 23:38, променено общо 2 пъти.

Потребителски аватар
pampi
Мнения: 4429
Регистриран на: 05 юли 2011 12:03
Контакти:

Re: СП (полуфинал): Франция - Белгия - 1:0 FT

Мнениеот pampi » 10 юли 2018 23:37

blue avalanche написа:Не че нещо, ама хърватите имат вече един полуфинал. Че и трето място.
И друг път да не се изказваш неподготвен.


Не че нещо, ама на английските екипи има златна звезда, вярно една, вярно домакинска, ама звезда... :lol:
...Мы ебали все на свете,
кроме ежа и гвоздя,
потаму что еж колючий,
а гвоздя ебат нелзя...

hydetoshi
Мнения: 4522
Регистриран на: 03 дек 2013 13:25
Skype: hydetoshi.3
Контакти:

Re: СП (полуфинал): Франция - Белгия - 1:0 FT

Мнениеот hydetoshi » 10 юли 2018 23:37

sin4ec написа: Истинско удоволствие е да гледаш тва келеме в синьо Мбапе, или както там се произнася! Уникален талант, но да се отучи от циганските номера... :geek:

Той сега се учи и бъди сигурен,че няма да се отучи. Особено с ментор ,като Неймар до себе си...
Arsenal- a new era begins ! Again!...

Потребителски аватар
kingofpop
Мнения: 18036
Регистриран на: 01 авг 2010 23:31
Контакти:

Re: СП (полуфинал): Франция - Белгия - 1:0 FT

Мнениеот kingofpop » 10 юли 2018 23:43

Groucho написа:
kingofpop написа:...не знам къде го виждаш този силен отбор, освен ако не се шегуваш де

Не се шегувам, просто немците оплетоха конците и се вкараха в ситуация този път. Когато три мача решават групата и общо-взето трябва да си почти безгрешен поне в два от тях е доста лесно да стигнеш до неприятен край.


след като не се шегуваш кажи ми 1 силен футболист в този отбор на Германия, освен Кроос ?

няма как да сравниш този отбор с големия им отбор от 2014та....Лам, Швайни, Клозе :oops: сега бяха пародия на отбор, с Тимо Вернер на върха на атаката как да стане :mrgreen:
ralka_levskarka написа:Голяма радост. Човек ще си помисли, че вкарват на Тер Щеген заеби.. След няколко месеца Вила да не се чудят откъде им е дошло :mrgreen: Иначе малките не цъкат лошо. Елиът изпъква и всичко хубаво идва от него.



:lol:

Потребителски аватар
Sardukar
Мнения: 19988
Регистриран на: 21 юни 2008 06:55
Местоположение: Карлово
Контакти:

Re: СП (полуфинал): Франция - Белгия - 1:0 FT

Мнениеот Sardukar » 10 юли 2018 23:45

Честито на Франция. Очакван финалист за мен.
Жалко за Белгия. Азар и Тибо направиха феноменално първенство, но днес Франция бяха по-добрия отбор.


ПП Малкия черньо много издразни в края на мача :evil:

ПП Германия очаквам да спечели Евро 2020! Или поне 1/2 финал
[rimg]https://media.giphy.com/media/9vIL25IitVIoU/giphy.gif[/rimg]
[rimg]https://media.giphy.com/media/UuWYtmkzvT68w/giphy.gif[/rimg]
[rimg]https://media4.giphy.com/media/GCp2YAIRzqV9K/200.gif#19[/rimg]

Потребителски аватар
kingofpop
Мнения: 18036
Регистриран на: 01 авг 2010 23:31
Контакти:

Re: СП (полуфинал): Франция - Белгия - 1:0 FT

Мнениеот kingofpop » 10 юли 2018 23:50

Sardukar написа:Честито на Франция. Очакван финалист за мен.
Жалко за Белгия. Азар и Тибо направиха феноменално първенство, но днес Франция бяха по-добрия отбор.


ПП Малкия черньо много издразни в края на мача :evil:

ПП Германия очаквам да спечели Евро 2020! Или поне 1/2 финал


[offtopic]чакаме ти коментара за Роналдо в темата на Юве :mrgreen:[/offtopic]
ralka_levskarka написа:Голяма радост. Човек ще си помисли, че вкарват на Тер Щеген заеби.. След няколко месеца Вила да не се чудят откъде им е дошло :mrgreen: Иначе малките не цъкат лошо. Елиът изпъква и всичко хубаво идва от него.



:lol:


Върни се в “World Cup 2018”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 1 гост