СП (полуфинал): Франция - Белгия - 1:0 FT

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
atanas7510
Мнения: 556
Регистриран на: 19 ное 2008 09:58
Местоположение: ВАРНА БЪЛГАРИЯ
Контакти:

Re: СП (полуфинал): Франция - Белгия - 1:0 FT

Мнениеот atanas7510 » 11 юли 2018 07:43

Франция вчера игра грозен но практичен футбол.Цял мач разчитаха, че Белгиците трудно ще създават положения през троиката им дефанзивни халфове убийци на красивата игра Погба, Канте и Матюиди и успяха с малко късмет в началото, една добра изява на Лорис, един корнер и това е.За съжаление това е съвременния футбол.

Sisi 1914
Мнения: 15808
Регистриран на: 27 авг 2011 12:44
Skype: Не ми трябва!
Контакти:

Re: СП (полуфинал): Франция - Белгия (10 юли - вторник)

Мнениеот Sisi 1914 » 11 юли 2018 08:10

terans написа:
Sisi 1914 написа:Дано французите да стигнат на финала!

ще стигнат да.... ама съботния финал ;)


Ама друг път!
Левски завинаги в моето сърце![

Warped
Мнения: 4897
Регистриран на: 28 яну 2015 14:40
Контакти:

Re: СП (полуфинал): Франция - Белгия - 1:0 FT

Мнениеот Warped » 11 юли 2018 08:31

Още един скучен за стандартите на световно мач. това бе полуфинал трябваше да има взрив, вместо това франсетата вкараха гол и се скриха, а белгийците се чудеха на коя череша са. СЛАБО световно дори и на полуфиналите :!: :!:
Непринуден:
Нямам време за странични неща. В момента най-важното е това на снимката. Гледам го, любувам се и бия чикии.

g3_ev2
Мнения: 894
Регистриран на: 14 май 2010 13:28
Skype: g3_ev2
Контакти:

Re: СП (полуфинал): Франция - Белгия - 1:0 FT

Мнениеот g3_ev2 » 11 юли 2018 09:15

botevplovdiveoe написа:На Белгия с тоя калитарски гол,който допуснаха им се върнаха късметите срещу Япония,а Де Бройне както в мачовете срещу Ливърпул в ШЛ,така и днес - тотална дупка,явно няма психика,Лукаку няма силен важен мач в кариерата си,с един Азар и Куртоа не става.Франсетата колкото и да са ми неприятни са си заслужено на финал,не е тяхна вината ,че Аржентина бяха скандални отзад,а Уругвай без най-важния си футболист.Франция хитро и с гнусна игра накрая е на финал,съдията също лекичко им помогна.

Иначе жалко за иначе страшно талантливия Мбапе,че от сега ги върти тия цигански номера,но в крайна сметка не е виновен само той.Няма какво да очакваш от 19 годишно негро фрашкано с кинти и слава.Аз като се сетя колко щур бях на 19,ако бях милионер не ми се мисли кви щях да ги сътворя :lol:


Добър коментар, особено накрая!

g3_ev2
Мнения: 894
Регистриран на: 14 май 2010 13:28
Skype: g3_ev2
Контакти:

Re: СП (полуфинал): Франция - Белгия - 1:0 FT

Мнениеот g3_ev2 » 11 юли 2018 09:52

Бях за Белгия не защото бях сигурен в победата им, а защото съм живял там и емоционално се чувствах обвързан. Фламандците (дътч - говорещите) за мен са прекрасни хора и мога да дам много лични примери в подкрепа. Но истината за мача за мен е, че моите хора не можаха да направят играта, която им носи успех. Полуфиналите и финала на СП са особени мачове - много близо до целта, силен емоционален заряд, натрупана умора, малко дни за възстановяване и, особено, ако пътуваш от едно място до друго, отдалечено, е голям проблем. Белгийците не играят типично в равностойните мачове на постепенна атака, предпочитат контрите, а снощи играха точно обратното. Според мен Роберто Мартинес, с този ход, просто е искал да играе активна отбрана, както и да изненада французите - както и стана в началото. Но белгийците допуснаха прекалено много прибързвания с активния пас в атака, оттам губеха често топката в места, удобни за французите да започнат контра. Освен това белгийците играха прекалено слабо на първа топка, а това е половината им сила. Твърде много единици бяха превъзбудени и направиха необичайни грешки, най-типично - Де Бруйне, а Лукаку, хванат между Варан и Юмтити, не можа да измисли подходяща маневра. Прословутата белгийска ансамблова атака върху противника с топка отчайващо закъсняваше и така французите получаваха големи полета за контраатака. Най-добрият шанс на белгийците, според мен, бе при едно промъкване на Азард, но той предпочете да стреля под ъгъл (Варан с труд изби), а можеше елементарно да подаде на необичайно свободния Лукаку - голът беше почти сигурен.
Според мен Белгия просто прегоря за този полуфинал, невероятни играчи, но отборната психика достига само до четвъртфинала. Може и пътуването преди мача да се е отразило, но Франция не показа нищо съществено, просто се възползва от значително спадналата игра на Белгия. Французите поначало са отчайващи кифаджии и бележат най-вече при контраатака - ако Белгия имаше хладнокръвието да си играе играта, може би изходът щеше да бъде друг. Все пак при французите Матюди направи мача на живота си, Канте беше страхотен, както Варан и Юмтити, хареса ми и вратарят на Тотнъм.
Най-голяма тъга ми донесе някаква аналогия на спада на белгийците с този на нашите в мача с Италия, също на полуфинала, в САЩ през 1994 г. Подобни необясними грешки, резултат главно от превъзбудата на недостигалия това ниво!

Warped
Мнения: 4897
Регистриран на: 28 яну 2015 14:40
Контакти:

Re: СП (полуфинал): Франция - Белгия - 1:0 FT

Мнениеот Warped » 11 юли 2018 10:48

sin4ec написа: Заблуда е, че бразилчето е технично по дифолт. Заблуда е, че негърчето е бързо по дифолт...
Всичко е въпрос на талант и индивидуална работа. И естествено-на читав тренер!
Детето е бял и чист лист, на който треньорите пишат. За техника, за скорост, за тактика, за всичко!

Абе заблуда, заблуда ама опита показва, че е вярно. И тва 1% талант и 99% труд невигани е вярно :)
Непринуден:
Нямам време за странични неща. В момента най-важното е това на снимката. Гледам го, любувам се и бия чикии.

botevplovdiveoe
Мнения: 822
Регистриран на: 24 окт 2009 22:53
Контакти:

Re: СП (полуфинал): Франция - Белгия - 1:0 FT

Мнениеот botevplovdiveoe » 11 юли 2018 11:54

Обаче Дешанката си пада леко расист,пуска всеки мач тотално неадекватния Жиру ,само з да има повечко бели в отбора :lol:
КАУЗА КОЛЕЖА!

sunscres92
Мнения: 5814
Регистриран на: 16 авг 2014 10:19
Контакти:

Re: СП (полуфинал): Франция - Белгия - 1:0 FT

Мнениеот sunscres92 » 11 юли 2018 14:10

botevplovdiveoe написа:Обаче Дешанката си пада леко расист,пуска всеки мач тотално неадекватния Жиру ,само з да има повечко бели в отбора :lol:


Жиру е адски важен за цялата игра на Франция и това се вижда от всички мачове без него, където Французите боксуват. Не случайно вече достигат 2-ри финал с него.

Потребителски аватар
YANTRA_FOREVER
Мнения: 5038
Регистриран на: 17 май 2009 17:56
Контакти:

Re: СП (полуфинал): Франция - Белгия - 1:0 FT

Мнениеот YANTRA_FOREVER » 11 юли 2018 15:01

Честито на французите! Очевидно знаят как да играят, колкото да печелят и да постигат резултати, а то на СП това е най-важното. Не съм им голям почитател, но не мога да отрека, че са страшно стабилни, методични и играят много умно. Дори по-рисковите играчи като Погба и Ернандес са озаптени. Да имаха поне един баск (не знам защо не викат Лапорт) и щях да съм за тях във финала, но в тоя им вид са ми скучни :lol: Е, срещу Англия пак бих ги подкрепял, разбира се.
Изображение
Изображение Изображение

THE G.A.M.E
Мнения: 49931
Регистриран на: 02 авг 2008 22:59
Skype: За к'во ми е ?
Местоположение: Сливен

Re: СП (полуфинал): Франция - Белгия - 1:0 FT

Мнениеот THE G.A.M.E » 11 юли 2018 18:28

Жалко за белгийците, но само Азар игра... Другите малко или много се покриха.
Еден си беше баш като Меси, в мачовете на Аржентина ... :|

Инак след изпълненията си в края на мача, Мбапе-то вече ще е известен като Чавето. :lol: :lol:
Дарвин е в грешка !
Човекът не е произлязал от маймуната !
Oт маймуната човек, никога не е ставало... Но за обратното, никога не е късно !


Image Image


Върни се в “World Cup 2018”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 2 госта