СП (полуфинал): Франция - Белгия - 1:0 FT

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
1914.1902
Мнения: 32254
Регистриран на: 27 мар 2014 21:04
Skype: Нямам
Контакти:

СП (полуфинал): Франция - Белгия - 1:0 FT

Мнениеот 1914.1902 » 07 юли 2018 23:32

[center]СВЕТОВНО ПЪРВЕНСТВО 2018

[rimg]https://upload.wikimedia.org/wikipedia/en/thumb/6/67/2018_FIFA_World_Cup.svg/1200px-2018_FIFA_World_Cup.svg.png[/rimg]

Фаза: полуфинал
Час: 21:00
Пряко по: БНТ и БНТ ХД


Изображение Изображение

Стадион: Санкт Петербург Арена (68,134 места)

Изображение

Изображение[/center]

rebel
Мнения: 1807
Регистриран на: 25 май 2012 16:32
Контакти:

Re: СП (полуфинал): Франция - Белгия (10 юли - вторник)

Мнениеот rebel » 08 юли 2018 00:50

Пълна мъгла ми е тоя мач :o

Потребителски аватар
slash1912
Мнения: 17307
Регистриран на: 15 окт 2010 10:25
Skype: извън линия
Местоположение: Пловдив,стадион "Христо Ботев",Трибуна "Изток"
Контакти:

Re: СП (полуфинал): Франция - Белгия (10 юли - вторник)

Мнениеот slash1912 » 08 юли 2018 09:21

Равностоен мач,Франция ще продължи.
[rimg]https://media.giphy.com/media/TGLJSYDmVQAqZsVPYN/giphy-downsized.gif[/rimg]

Потребителски аватар
modor
Мнения: 32322
Регистриран на: 31 юли 2008 10:48
Местоположение: София, Стадион "Академик"
Контакти:

Re: СП (полуфинал): Франция - Белгия (10 юли - вторник)

Мнениеот modor » 08 юли 2018 09:35

slash1912 написа:Равностоен мач,Франция ще продължи.

След изпълнение на дузпи :mrgreen:
"Компромисът е краткия път към провала!" -
Станимир Стоилов.

Потребителски аватар
matador1
Мнения: 2781
Регистриран на: 14 юни 2014 07:48
Контакти:

Re: СП (полуфинал): Франция - Белгия (10 юли - вторник)

Мнениеот matador1 » 08 юли 2018 10:46

Франция изиграха групата си слабо. После биха слаба Аржентина, получавайки 3 гола и отстраниха създателите на тая игра -> Уругвай, но само благодарение на Муслера, който явно е тайно голям фен на Кариус, а да, не дадоха и чиста дузпа за Уругвай след като събориха Годин в наказателното. И франсетата и белгийците се скатаха по един мач в групите и го уговориха със съперниците си, за да не се морят.

Белгия бие. Въпросът е с колко и дали в редовното време. Ако Франция успее, ще е или по случаайност или със съдийска тесла.

И двата отбора са слаби, но поне за мен Белгия заслужава повече да види финал (на който, да се надяваме, ще се провали), тъй като в Белгия има доста повече белгийски, отколкото във Франция французи, май само Павар и оня на вратата са истински франзели.

botevplovdiveoe
Мнения: 822
Регистриран на: 24 окт 2009 22:53
Контакти:

Re: СП (полуфинал): Франция - Белгия (10 юли - вторник)

Мнениеот botevplovdiveoe » 08 юли 2018 12:03

Французите са ми крайно неприятни с тоя африкански отбор,но стигнаха полуфинал на ход и имат 2 равностойни отобра,така че да се твърди,че са слаби е комично.Белгия и те са същия сбирщайн,но и те са силни.Колкото и да не ми се иска май този мач ще определи шампиона,освен ако на финала арабо-негрите на един от двата отбора не изпушат тип Евро 2016.
КАУЗА КОЛЕЖА!

Потребителски аватар
matador1
Мнения: 2781
Регистриран на: 14 юни 2014 07:48
Контакти:

Re: СП (полуфинал): Франция - Белгия (10 юли - вторник)

Мнениеот matador1 » 08 юли 2018 12:37

botevplovdiveoe написа:Французите са ми крайно неприятни с тоя африкански отбор,но стигнаха полуфинал на ход и имат 2 равностойни отобра,така че да се твърди,че са слаби е комично.Белгия и те са същия сбирщайн,но и те са силни.Колкото и да не ми се иска май този мач ще определи шампиона,освен ако на финала арабо-негрите на един от двата отбора не изпушат тип Евро 2016.


Колко да е комично. Виж ги как играят и ги сравни с отбори от последните 4-5 СП. Ужасно слаби са. За този отчайващ турнир са ок. Това е всичко.

Потребителски аватар
ogrizko
Мнения: 5148
Регистриран на: 30 ное 2008 13:30
Контакти:

Re: СП (полуфинал): Франция - Белгия (10 юли - вторник)

Мнениеот ogrizko » 08 юли 2018 12:40

желанието ми е за Белгия да спечели както този мач, така и финала срещу Англия ....Белгия не се ската! Белгия избра трудния поток и игра във всеки мач! освен това никога не са печелили Световна купа и мисля, че напълно го заслужават с тоя отбор и тая игра :idea:
Изображение

Потребителски аватар
bubka
Мнения: 9097
Регистриран на: 12 юли 2011 00:34
Контакти:

Re: СП (полуфинал): Франция - Белгия (10 юли - вторник)

Мнениеот bubka » 08 юли 2018 13:04

matador1 написа:
botevplovdiveoe написа:Французите са ми крайно неприятни с тоя африкански отбор,но стигнаха полуфинал на ход и имат 2 равностойни отобра,така че да се твърди,че са слаби е комично.Белгия и те са същия сбирщайн,но и те са силни.Колкото и да не ми се иска май този мач ще определи шампиона,освен ако на финала арабо-негрите на един от двата отбора не изпушат тип Евро 2016.


Колко да е комично. Виж ги как играят и ги сравни с отбори от последните 4-5 СП. Ужасно слаби са. За този отчайващ турнир са ок. Това е всичко.


Човек, ти имаш психически проблеми. Само повтаряш по темите колко бил слаб турнира. Много си е як турнира. И аз бях за Германия, играха мега ултра слабо и закономерно отпаднаха. Преживей го и не омаловажавай успехите на другите. Ако не можеш ходи на психоаналитик или там как му се казва. Като че ли сме задължени да ви четем супер тъпите мнения тука на няколко човека по 100 пъти едно и също във всяка тема.

От четворката Бразилия, Германия, Аржентина, Испания само бразилците играха силно и заслужаваха да са на четвъртфинал при различен поток, останалите три бяха супер слаби и скучни (Испания) и нямат НИКАКВО място сред най-добрите четири.
Последна промяна от bubka на 08 юли 2018 13:09, променено общо 1 път.
[offtopic][wrapimg=]http://cdn.makeagif.com/media/3-15-2014/9rWODJ.gif[/wrapimg][/offtopic]

Потребителски аватар
botevist_75
Мнения: 946
Регистриран на: 21 май 2013 19:48
Контакти:

Re: СП (полуфинал): Франция - Белгия (10 юли - вторник)

Мнениеот botevist_75 » 08 юли 2018 13:07

botevplovdiveoe написа:Французите са ми крайно неприятни с тоя африкански отбор,но стигнаха полуфинал на ход и имат 2 равностойни отобра,така че да се твърди,че са слаби е комично.Белгия и те са същия сбирщайн,но и те са силни.Колкото и да не ми се иска май този мач ще определи шампиона,освен ако на финала арабо-негрите на един от двата отбора не изпушат тип Евро 2016.

Прави впечатление, че много се пише за негро-арабо-турците в Франция, Белгия и Германия, което си е така.
Но, никой не пише за малките негърчета в Англия. Може пък да са 20 поколение от графовете Йорк и Ланкастър. :lol:


Върни се в “World Cup 2018”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 1 гост