СП (1/4 финал): Швеция - Англия - 0:2 FT

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
IvailoRz
Мнения: 2100
Регистриран на: 16 мар 2014 15:53
Контакти:

Re: СП (1/4 финал): Швеция - Англия - 0:2 FT

Мнениеот IvailoRz » 07 юли 2018 20:07

Те виновни ли са че така са се завъртяли обстоятелствата и някои "фаворити" се окъкаха и се паднаха в по-слабия поток , в който все пак беше и Испания..?!

Потребителски аватар
Unforgiven_M
Мнения: 885
Регистриран на: 15 ное 2008 19:33
Контакти:

Re: СП (1/4 финал): Швеция - Англия - 0:2 FT

Мнениеот Unforgiven_M » 07 юли 2018 20:10

matador1 написа:Да казваш истината не е хейт.


Когато някой категорично си спечели четвъртфинала най-нормалната реакция на непредубедения зрител е да поздрави и честити победата, а не да събира вода от девет кладенеца и да вика - ама те са слаби късметлии. Слаби - ама на полуфинал на СП, заслужено си спечелиха всички мачове, които искаха. Силните защо ги няма? Ясно е, че нямат световни звезди, и?

Потребителски аватар
matador1
Мнения: 2781
Регистриран на: 14 юни 2014 07:48
Контакти:

Re: СП (1/4 финал): Швеция - Англия - 0:2 FT

Мнениеот matador1 » 07 юли 2018 20:12

IvailoRz написа:Те виновни ли са че така са се завъртяли обстоятелствата и някои "фаворити" се окъкаха и се паднаха в по-слабия поток , в който все пак беше и Испания..?!


Не говорим за това. Обсъждаме факта, че Англия е слаба, но с късмет и дори може да добута до финал, макар че спрямо представянето на други финалити от преднтие издания наа турнира, не е заслужила нищо подобно. Посочваме и статистика по въпроса.

Потребителски аватар
doktora25
Мнения: 7867
Регистриран на: 29 окт 2011 21:55
Контакти:

Re: СП (1/4 финал): Швеция - Англия - 0:2 FT

Мнениеот doktora25 » 07 юли 2018 20:16

Аз англичаните не ги хейтя. Страната им не я харесвам, но отборът им нищо не ми е направил.
Шведите обаче се изложиха повече от Германия, Испания и Аржентина взети заедно. Това трябва да е акцентът. Не е престъпление да загубиш, но не и когато е по този начин. Донякъде им влизам в положението, че и аз съм си патил от свръхочаквания към мен, искал съм да развея байрака и всички да ме оставят на мира, но тук те представят собствената си Държава и нямат право на подобно бездушие.
Само Левски шампион!
Упамекано вън от Байерн!
Не на зимното часово време!
Не на здравния фашизъм!
Да на референдума за мир и суверенитет! Никога подлоги на САЩ!
Вън ПП, ИТН, ДБ, ГЕРБ и ДПС от България! Не на санкциите и цензурата!

Потребителски аватар
Unforgiven_M
Мнения: 885
Регистриран на: 15 ное 2008 19:33
Контакти:

Re: СП (1/4 финал): Швеция - Англия - 0:2 FT

Мнениеот Unforgiven_M » 07 юли 2018 20:23

Колкото до статистиката - за сега само Белгия са вкарали повече голове от слабата Англия, а всички останали са далеч далеч назад! Все пак броя на отбеляаните голове си е едно важно неща във футбола.

botevplovdiveoe
Мнения: 826
Регистриран на: 24 окт 2009 22:53
Контакти:

Re: СП (1/4 финал): Швеция - Англия - 0:2 FT

Мнениеот botevplovdiveoe » 07 юли 2018 20:25

Е нормално,все пак и двата отбора играха с Панама,отбор,който едва ли ще запише точки в "А" група... :lol:
КАУЗА КОЛЕЖА!

Потребителски аватар
matador1
Мнения: 2781
Регистриран на: 14 юни 2014 07:48
Контакти:

Re: СП (1/4 финал): Швеция - Англия - 0:2 FT

Мнениеот matador1 » 07 юли 2018 20:26

Unforgiven_M написа:Колкото до статистиката - за сега само Белгия са вкарали повече голове от слабата Англия, а всички останали са далеч далеч назад! Все пак броя на отбеляаните голове си е едно важно неща във футбола.


11 гола. 6 срещу Панама. 3 от дузпа :lol: :lol: :lol: Останалите от ъглов. Ае стига.

Потребителски аватар
Eminem
Мнения: 12791
Регистриран на: 11 апр 2011 17:25
Контакти:

Re: СП (1/4 финал): Швеция - Англия - 0:2 FT

Мнениеот Eminem » 07 юли 2018 20:28

Unforgiven_M написа:Колкото до статистиката - за сега само Белгия са вкарали повече голове от слабата Англия, а всички останали са далеч далеч назад! Все пак броя на отбеляаните голове си е едно важно неща във футбола.

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

На линия
Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 43846
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: СП (1/4 финал): Швеция - Англия - 0:2 FT

Мнениеот rhaegar » 07 юли 2018 20:40

Е головете им от игра са 2 май, като единият беше рикошет от удара на Рубен в сър Хари срещу Панама.
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение

Потребителски аватар
Furious_Monk
Мнения: 11011
Регистриран на: 27 авг 2015 14:25
Контакти:

Re: СП (1/4 финал): Швеция - Англия - 0:2 FT

Мнениеот Furious_Monk » 07 юли 2018 20:42

Браво на англичаните. Важното за тях е, че стигнаха толкова далеч. Задружни са, а и са много силни на статични положения.


Лестър като не са от най-силните отбори в Англия, не заслужават ли уважение за титлата която спечелиха под носа на грандове като Юнайтед,Пуул, Челси, Сити...
Дали Кроос и Модрич все още са най-добрите? В сравнение с кого?
Анчелоти.


Върни се в “World Cup 2018”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 3 госта