СП (1/4 финал): Швеция - Англия - 0:2 FT

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Warped
Мнения: 4897
Регистриран на: 28 яну 2015 14:40
Контакти:

Re: СП (1/4 финал): Швеция - Англия - 0:2 FT

Мнениеот Warped » 07 юли 2018 19:25

Шведите бяха изморени и нямаха аргументи. Ботушарите от Албиона играха по добре, но отново това не бе някакъв супер мач, даже напротив слаб мач.
Непринуден:
Нямам време за странични неща. В момента най-важното е това на снимката. Гледам го, любувам се и бия чикии.

Потребителски аватар
Jürgen
Мнения: 3742
Регистриран на: 12 яну 2013 18:21
Контакти:

Re: СП (1/4 финал): Швеция - Англия - 0:2 FT

Мнениеот Jürgen » 07 юли 2018 19:26

sapio0o написа:
Jürgen написа:Испания и Аржентина точно айде не. Едните не знаят къде се намират като им сменят треньора на самия Мондиал, Аржентина с Хърватия ги видяхме. Уругвай категорично не бих ги сложил пред Англия, с няколко изключения по нищо не са по-добри от тях. С Португалия и Бразилия щяха да се измъчат, ама определено никъде нямаше да е решен мач.


Твърде бързо ви порасна работата, чак правите сметки как би изглеждала Англия срещу далеч по-успешните изброени в коментара футболни нации. Не се учудвам, че всичко това идва точно от фен на Ливърпул. По-рано тази година и вие се заканвахте здраво.

Ами ти изглежда вече си направил сметките, така, че аз няма какво да направя. :)

Потребителски аватар
doktora25
Мнения: 7866
Регистриран на: 29 окт 2011 21:55
Контакти:

Re: СП (1/4 финал): Швеция - Англия - 0:2 FT

Мнениеот doktora25 » 07 юли 2018 19:27

То бива мързел и бездушие, ама това мина всякакви граници! За какво ги хвалих тия шведи?! Такова нежелание да играят с топката, да се доближат до съперника, да си размърдат поне малко задните части, да организират атака, дори и да използват най-силното си оръжие - стабилността в защита, не бях гледал от години. Сякаш очакваха съперникът сам да се бие и да им подари 2-3 дузпи или автоголове. Дори показателно е това, че след края на мача не видях никаква негативна реакция от тяхна страна. Никой не ги кара да реват, това принципно буди дискусии, но поне някой да се бе хванал за главата... Напълно заслужено отпадат и заслугата за този резултат е на 95% тяхна, така че никакви изводи за играта и потенциала на Англия не могат да се извлекат от мача.
Само Левски шампион!
Упамекано вън от Байерн!
Не на зимното часово време!
Не на здравния фашизъм!
Да на референдума за мир и суверенитет! Никога подлоги на САЩ!
Вън ПП, ИТН, ДБ, ГЕРБ и ДПС от България! Не на санкциите и цензурата!

limon
Мнения: 257
Регистриран на: 16 мар 2012 11:08
Контакти:

Re: СП (1/4 финал): Швеция - Англия - 0:2 FT

Мнениеот limon » 07 юли 2018 19:28

rebel написа:
matador1 написа:
ivan56 написа:Редно е феновете на испанските циганьори и турчетата от Германия, да не се изказват неподготвени.
Испания също беше в този левашки поток, и се падна с възможно най-слабият отбор.
За последният в групата си, дори няма какво да обсъждаме, те отдавна забравиха, че са били на световното.


Аре ве? :D :D :D Германия срещна Португалия, Франция, Бразилия, Аржентина по пътя към трофея. Испания срещна Чили, Португалия, Парагвай, Германия и Холандия. Кой се изказвал неподготвен :lol: :lol: :lol: Тия ще ми ги правите шампиони с Тунис, Панама, Колумбия, Швеция. Не ставайте смешни. Аз съм фен на Германия и казвам, че Германия играеше слабо. Гледам обективно. Ама феновете на Англия яко сложиха розовите очила. Удариха на късмет, няма друго.

Разбирам защо си сложил 1966, ама за 1990 се чудя. Че на финала една дузпичка там нещо а...

Каквото е било 1990 си е останало там. Германия е най постоянно представящия се отбор на първенствата, така че измисли друго

Потребителски аватар
Eminem
Мнения: 12788
Регистриран на: 11 апр 2011 17:25
Контакти:

Re: СП (1/4 финал): Швеция - Англия - 0:2 FT

Мнениеот Eminem » 07 юли 2018 19:41

Англия е тотал щета, абсолютни дървари.
Белгия показа, че не ги е страх от никой, отидоха в силния поток и си биха Бразилия като пичове. Англичаните се насраха и добре, че е слабия поток, че да отидат на полуфинал. Никакъв шанс в другия, там отпадаха на осминафинал. Срам за футбола е, че тези два отбора се бореха за полуфинал!

hydetoshi
Мнения: 4522
Регистриран на: 03 дек 2013 13:25
Skype: hydetoshi.3
Контакти:

Re: СП (1/4 финал): Швеция - Англия - 0:2 FT

Мнениеот hydetoshi » 07 юли 2018 19:56

matador1 написа:
ivan56 написа:Редно е феновете на испанските циганьори и турчетата от Германия, да не се изказват неподготвени.
Испания също беше в този левашки поток, и се падна с възможно най-слабият отбор.
За последният в групата си, дори няма какво да обсъждаме, те отдавна забравиха, че са били на световното.


Аре ве? :D :D :D Германия срещна Португалия, Франция, Бразилия, Аржентина по пътя към трофея. Испания срещна Чили, Португалия, Парагвай, Германия и Холандия. Кой се изказвал неподготвен :lol: :lol: :lol: Тия ще ми ги правите шампиони с Тунис, Панама, Колумбия, Швеция. Не ставайте смешни. Аз съм фен на Германия и казвам, че Германия играеше слабо. Гледам обективно. Ама феновете на Англия яко сложиха розовите очила. Удариха на късмет, няма друго.

Копирам си мнението от малко по-нагоре:
Истина е . Може би най-слабия английски отбор стига до полуфинал и дори има сили да се бори за титлата. Просто нивото на първенството е потресаващо слабо.
Arsenal- a new era begins ! Again!...

ihtiandar
Мнения: 578
Регистриран на: 30 юни 2016 22:32
Контакти:

Re: СП (1/4 финал): Швеция - Англия - 0:2 FT

Мнениеот ihtiandar » 07 юли 2018 19:58

Казах още в групите,че Англия е на полуфинал и може и шампиони да станат.Продължавам да го твърдя и мисля,че изиграха добър мач най-добрия им досега.
Към коментаторите - казва се само фамилията на играча.Двете имена се казват ако има 2ма с еднакви първи.Абе мода ли е , знания ли показвате , пред кого?

Потребителски аватар
ogrizko
Мнения: 5149
Регистриран на: 30 ное 2008 13:30
Контакти:

Re: СП (1/4 финал): Швеция - Англия - 0:2 FT

Мнениеот ogrizko » 07 юли 2018 20:01

CSKA69 написа:
ivan56 написа:[rimg]https://scontent-otp1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/36779277_2151477805128751_2400916615731347456_n.jpg?_nc_cat=0&oh=42a8155e60f72e153fd04361589e024c&oe=5BAB0A1A[/rimg]

Ефектът Гуардиола :mrgreen: 8-) :lol:

2021г. да го викаме да става шампион с отбора на Царско село и да ставаме световни шампиони догодина - 2022г. :oops:
Изображение

Потребителски аватар
IvailoRz
Мнения: 2100
Регистриран на: 16 мар 2014 15:53
Контакти:

Re: СП (1/4 финал): Швеция - Англия - 0:2 FT

Мнениеот IvailoRz » 07 юли 2018 20:03

Какво толкова ги хейтвате Англия не ми е ясно ? :lol: Хората нямат големи очаквания ,отбора им е може би най-младият на това световно, нямат изявени звезди, помагат си във всички фази и играят колкото могат за родината си..

Потребителски аватар
matador1
Мнения: 2781
Регистриран на: 14 юни 2014 07:48
Контакти:

Re: СП (1/4 финал): Швеция - Англия - 0:2 FT

Мнениеот matador1 » 07 юли 2018 20:05

Да казваш истината не е хейт.


Върни се в “World Cup 2018”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 3 госта