СП (1/4 финал): Швеция - Англия - 0:2 FT

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
IvailoRz
Мнения: 2100
Регистриран на: 16 мар 2014 15:53
Контакти:

Re: СП (1/4 финал): Швеция - Англия - 0:2 FT

Мнениеот IvailoRz » 07 юли 2018 19:14

Хърватия първо трябва да се класира. Аз лично се надявам днес късмета да им избяга и Англия да играе финал. Пък там които и да са отборите шанса е 50/50

CSKA69
Мнения: 4480
Регистриран на: 23 ное 2012 16:35
Контакти:

Re: СП (1/4 финал): Швеция - Англия - 0:2 FT

Мнениеот CSKA69 » 07 юли 2018 19:16

ivan56 написа:[rimg]https://scontent-otp1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/36779277_2151477805128751_2400916615731347456_n.jpg?_nc_cat=0&oh=42a8155e60f72e153fd04361589e024c&oe=5BAB0A1A[/rimg]

Ефектът Гуардиола :mrgreen: 8-) :lol:
Изображение

Изображение

Потребителски аватар
Jürgen
Мнения: 3747
Регистриран на: 12 яну 2013 18:21
Контакти:

Re: СП (1/4 финал): Швеция - Англия - 0:2 FT

Мнениеот Jürgen » 07 юли 2018 19:16

sapio0o написа:
Jürgen написа:
sapio0o написа:Когато случиш на поток е редно да се възползваш. Дори на полуфинала ги очаква отбор, който никога не е играл финал на голям форум. Това е Англия понастоящем. Победи в мачове срещу Тунис, Панама, Колумбия и сега Швеция. :) Най-смешното е, че дори на финал може да се изправят с една Белгия, която при цялото ми уважение също не е сила чисто традиционно.

Братле, намали тоя хейт, че не ти влия добре. Добре, че поне си за Реал, че да не те бърка и там...
:roll:


Какъв хейт? :mrgreen: Чисто и просто отбелязвам как Англия е на полуфинал след победи над Тунис, Панама, скатавка в мача с Белгия и победи над Колумбия и Швеция. В същото време Бразилия, Испания, Уругвай, Португалия и Аржентина ги няма, защото имат по-лош късмет с жребия и респективно потока. :roll:

Испания и Аржентина точно айде не. Едните не знаят къде се намират като им сменят треньора на самия Мондиал, Аржентина с Хърватия ги видяхме. Уругвай категорично не бих ги сложил пред Англия, с няколко изключения по нищо не са по-добри от тях. С Португалия и Бразилия щяха да се измъчат, ама определено никъде нямаше да е решен мач.

Потребителски аватар
защо
Мнения: 4748
Регистриран на: 05 мар 2009 13:47
Контакти:

Re: СП (1/4 финал): Швеция - Англия (7 юли - събота)

Мнениеот защо » 07 юли 2018 19:16

slash1912 написа:
sunscres92 написа:
slash1912 написа:Нарочно играят с 10 човека,като почнат решителните мачове,тогава ще извадят Стърлинг от състава.
С какво тоя паток е повече от Рашфорд?


Стърлигн е по-остър от Рашфорд, друг въпрос че това световно нищо не играе. И 2-мата с Рашфорд са толквоа скандални пред гола, че нямам думи. За мен Стърлигн е по-малкото зло.


Не знам колко е остър,аз по-тъп футболист в този отбор на Англия не виждам.Всеки път грешното решение...

Не е толкова природно тъп, колкото изглежда на това световно, имам чувството, че много се е стреснал.
Когато Пенев говори, боговете си водят записки. Когато Пенев пърди, боговете си записват нотите.

Потребителски аватар
sapio0o
Мнения: 13358
Регистриран на: 30 авг 2009 11:47
Контакти:

Re: СП (1/4 финал): Швеция - Англия - 0:2 FT

Мнениеот sapio0o » 07 юли 2018 19:20

Jürgen написа:Испания и Аржентина точно айде не. Едните не знаят къде се намират като им сменят треньора на самия Мондиал, Аржентина с Хърватия ги видяхме. Уругвай категорично не бих ги сложил пред Англия, с няколко изключения по нищо не са по-добри от тях. С Португалия и Бразилия щяха да се измъчат, ама определено никъде нямаше да е решен мач.


Твърде бързо ви порасна работата, чак правите сметки как би изглеждала Англия срещу далеч по-успешните изброени в коментара футболни нации. Не се учудвам, че всичко това идва точно от фен на Ливърпул. По-рано тази година и вие се заканвахте здраво.
[center][wrapimg=]http://alfa.kachi-snimka.info/images-2021/arx1643555661e.jfif[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
защо
Мнения: 4748
Регистриран на: 05 мар 2009 13:47
Контакти:

Re: СП (1/4 финал): Швеция - Англия - 0:2 FT

Мнениеот защо » 07 юли 2018 19:22

matador1 написа:
защо написа:
sapio0o написа:Когато случиш на поток е редно да се възползваш. Дори на полуфинала ги очаква отбор, който никога не е играл финал на голям форум. Това е Англия понастоящем. Победи в мачове срещу Тунис, Панама, Колумбия и сега Швеция. :) Най-смешното е, че дори на финал може да се изправят с една Белгия, която при цялото ми уважение също не е сила чисто традиционно.

Русия са играли финали на първите две европейски първенства, единия са го спечелили. Е, като Съветски Съюз, ама ФИФА им го записа на тях в историята, а и тогава отборът е бил от руснаци предимно. Друг въпрос е, че не виждам тоя им отбор да бие хърватите.


То тогава европейското е било от два мача. И винаги 2 от страните са били от комунистите. И не, не е имало само руснаци. В отбора има украинци, грузинци, арменци и какви ли не.

Когато са станли шампиони, финалистите са били СССР, Чехословакия, Югославия и само Франция от некомунистическите. Ама то и преди полуфиналите са се играли мачове, какво като са на разменено домакинство.
Когато Пенев говори, боговете си водят записки. Когато Пенев пърди, боговете си записват нотите.

rebel
Мнения: 1807
Регистриран на: 25 май 2012 16:32
Контакти:

Re: СП (1/4 финал): Швеция - Англия - 0:2 FT

Мнениеот rebel » 07 юли 2018 19:23

Англия е на полуфинал за ужас на всички джендъри. :lol:

limon
Мнения: 257
Регистриран на: 16 мар 2012 11:08
Контакти:

Re: СП (1/4 финал): Швеция - Англия - 0:2 FT

Мнениеот limon » 07 юли 2018 19:23

matador1 написа:
ivan56 написа:Редно е феновете на испанските циганьори и турчетата от Германия, да не се изказват неподготвени.
Испания също беше в този левашки поток, и се падна с възможно най-слабият отбор.
За последният в групата си, дори няма какво да обсъждаме, те отдавна забравиха, че са били на световното.


Аре ве? :D :D :D Германия срещна Португалия, Франция, Бразилия, Аржентина по пътя към трофея. Испания срещна Чили, Португалия, Парагвай, Германия и Холандия. Кой се изказвал неподготвен :lol: :lol: :lol: Тия ще ми ги правите шампиони с Тунис, Панама, Колумбия, Швеция. Не ставайте смешни. Аз съм фен на Германия и казвам, че Германия играеше слабо. Гледам обективно. Ама феновете на Англия яко сложиха розовите очила. Удариха на късмет, няма друго.

То ако питаш мен да си фен на Англия си е диагноза :mrgreen:

Потребителски аватар
Балкански Орел
Мнения: 5382
Регистриран на: 21 юли 2013 15:18
Контакти:

Re: СП (1/4 финал): Швеция - Англия - 0:2 FT

Мнениеот Балкански Орел » 07 юли 2018 19:24

За мен Англия просто няма как да стане СВ при наличието на тази Франция, Хърватия и Белгия.Швеция за мен не е мерило за нищо.
[center]Levski & Lazio[/center]

rebel
Мнения: 1807
Регистриран на: 25 май 2012 16:32
Контакти:

Re: СП (1/4 финал): Швеция - Англия - 0:2 FT

Мнениеот rebel » 07 юли 2018 19:24

matador1 написа:
ivan56 написа:Редно е феновете на испанските циганьори и турчетата от Германия, да не се изказват неподготвени.
Испания също беше в този левашки поток, и се падна с възможно най-слабият отбор.
За последният в групата си, дори няма какво да обсъждаме, те отдавна забравиха, че са били на световното.


Аре ве? :D :D :D Германия срещна Португалия, Франция, Бразилия, Аржентина по пътя към трофея. Испания срещна Чили, Португалия, Парагвай, Германия и Холандия. Кой се изказвал неподготвен :lol: :lol: :lol: Тия ще ми ги правите шампиони с Тунис, Панама, Колумбия, Швеция. Не ставайте смешни. Аз съм фен на Германия и казвам, че Германия играеше слабо. Гледам обективно. Ама феновете на Англия яко сложиха розовите очила. Удариха на късмет, няма друго.

Разбирам защо си сложил 1966, ама за 1990 се чудя. Че на финала една дузпичка там нещо а...


Върни се в “World Cup 2018”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 4 госта