СП (1/4 финал): Швеция - Англия - 0:2 FT

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

g3_ev2
Мнения: 894
Регистриран на: 14 май 2010 13:28
Skype: g3_ev2
Контакти:

Re: СП (1/4 финал): Швеция - Англия - 0:2 FT

Мнениеот g3_ev2 » 08 юли 2018 13:08

Гледам (по ТВ, разбира се) финали на СП по футбол от 1966 г. Според мен има една закономерност - отборите, които в хода на турнира успяват непрекъснато да увеличават силата на играта си, независимо от някои проблеми в групите, достигат до финала. Засега по такава траектория се движат Франция, Белгия и Англия, а Хърватия, струва ми се, тръгна надолу.
По мое скромно мнение, най-много неизползвани, но потенциално налични ресурси, има в отбора на Англия!

maxi1914
Мнения: 1368
Регистриран на: 08 мар 2015 15:21
Контакти:

Re: СП (1/4 финал): Швеция - Англия - 0:2 FT

Мнениеот maxi1914 » 08 юли 2018 13:20

g3_ev2 написа:Гледам (по ТВ, разбира се) финали на СП по футбол от 1966 г. Според мен има една закономерност - отборите, които в хода на турнира успяват непрекъснато да увеличават силата на играта си, независимо от някои проблеми в групите, достигат до финала. Засега по такава траектория се движат Франция, Белгия и Англия, а Хърватия, струва ми се, тръгна надолу.
По мое скромно мнение, най-много неизползвани, но потенциално налични ресурси, има в отбора на Англия!

Тези ресурси паднаха от 1вия сериозен съперник . За мен Англия е най-лимитирания състава на полуфиналите .
[quote="ugly bug"]Перуци е на стадиона във Франция.

g3_ev2
Мнения: 894
Регистриран на: 14 май 2010 13:28
Skype: g3_ev2
Контакти:

Re: СП (1/4 финал): Швеция - Англия - 0:2 FT

Мнениеот g3_ev2 » 08 юли 2018 15:51

maxi1914 написа:
g3_ev2 написа:Гледам (по ТВ, разбира се) финали на СП по футбол от 1966 г. Според мен има една закономерност - отборите, които в хода на турнира успяват непрекъснато да увеличават силата на играта си, независимо от някои проблеми в групите, достигат до финала. Засега по такава траектория се движат Франция, Белгия и Англия, а Хърватия, струва ми се, тръгна надолу.
По мое скромно мнение, най-много неизползвани, но потенциално налични ресурси, има в отбора на Англия!

Тези ресурси паднаха от 1вия сериозен съперник . За мен Англия е най-лимитирания състава на полуфиналите .


Приятелю, не мога да разбера мисълта ти - как неизползвани, но потенциално налични ресурси са паднали от 1бия сериозен съперник?! Оттам не мога да разбера и откъде следва, че Англия е най-лимитирания състав на полуфиналите?!
Но ако имаш предвид умението да играе бразилска Джинга, сигурно си прав?


Върни се в “World Cup 2018”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 3 госта