СП (1/4 финал): Бразилия - Белгия - 1:2 FT

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Niki.aleksandrov
Мнения: 14
Регистриран на: 30 юни 2018 20:14

Re: СП (1/4 финал): Бразилия - Белгия - 1:2 FT

Мнениеот Niki.aleksandrov » 07 юли 2018 08:27

Бразилците са най твхничния отбор на това световно и е удоволствие тези футболисти да се гледат вчера си правиха на момент ташак с белгийските защитници но има и такива дни когато не върви.

Потребителски аватар
Sardukar
Мнения: 19988
Регистриран на: 21 юни 2008 06:55
Местоположение: Карлово
Контакти:

Re: СП (1/4 финал): Бразилия - Белгия - 1:2 FT

Мнениеот Sardukar » 07 юли 2018 08:57

Бразилия са по-добрия отбор, но бяха надиграни категорично тактически почти през целия двубой.
Играта с Кевин като фалшива 9 и с Азар и Лукаку максимално изнесени на двата фланга пасна идеално срещу тая Бразилия. Марсело беше пребиван постоянно, а двамата централни бранители имаха много тежък мач - или да покриват зоната на крайния бранител (Миранда - Марсело) или просто да не знаят какво да правят, щото няма ЦН срещу тях :mrgreen:
Добър мач на Микрофона (Фелайни).
[rimg]https://media.giphy.com/media/9vIL25IitVIoU/giphy.gif[/rimg]
[rimg]https://media.giphy.com/media/UuWYtmkzvT68w/giphy.gif[/rimg]
[rimg]https://media4.giphy.com/media/GCp2YAIRzqV9K/200.gif#19[/rimg]

nghcvth
Мнения: 3530
Регистриран на: 27 яну 2013 14:41

Re: СП (1/4 финал): Бразилия - Белгия - 1:2 FT

Мнениеот nghcvth » 07 юли 2018 10:12

Ако Белгия спечели Първенството и Де Бройне направи поне още 1 мач като вчерашния, трябва да му дадат Златната топка.
Роберто Мартинес заслужава поздравления за работата си на този Мондиал. Срещу Япония смените му обърнаха мача, днес прати Де Бройне по- напред и "отключи" качествата му, извади от състава и неубедителния на новата си позиция Караско.

Мачът вчера беше много качествен. Бразилците проспаха едно полувреме, а после направиха сериозни пропуски, които ги лишиха от продължения. Коутиньо, въпреки асистенцията, направи разочароващ мач, а Неймар пак бе по- съсредоточен върху "гмуркането". Страхотни намеси на Куртоа. За мен имаше дузпа срещу Жезус (друг разочароващ играч).

Разочарован съм, че останаха само европейски отбори. Дано поне има нов шампион.
"Maybe this world is another planet's hell."- Aldous Huxley

Потребителски аватар
blue avalanche
Мнения: 22754
Регистриран на: 23 ное 2009 11:23
Контакти:

Re: СП (1/4 финал): Бразилия - Белгия - 1:2 FT

Мнениеот blue avalanche » 07 юли 2018 10:41

Неймар и Коутиньо бяха кръгли нули. :evil:

Потребителски аватар
Udoji90
Мнения: 16712
Регистриран на: 03 юни 2008 14:34
Skype: udoji90
Местоположение: София
Контакти:

Re: СП (1/4 финал): Бразилия - Белгия - 1:2 FT

Мнениеот Udoji90 » 07 юли 2018 10:45

Като ти тръгне мачът накриво с някой такъв нещастен автогол, после е трудно да се върнеш срещу подобен съперник. Де Бройне вкара чудесен гол. В началото на втората част ми се стори, че Компани направи дузпичка срещу Жезус, но може да не съм видял добре. А Дъглас Коща уж беше контузен до края на турнира, пък вчера ме втрещи с влизането си в игра. Дори и той обаче не успя да помогне, въпреки че бразилският натиск след почивката беше сериозен. Най-критичният момент беше малко след гола за 1-2, когато Аугусто беше оставен на почти чиста позиция на границата на пеналта и вместо да стане герой, би покрай вратата. Останалите положения Куртоа ги извади - голям мач за него. Доволен съм. Не само заради това, че не харесвам особено Бразилия, а и защото Белгия вече на трети порден голям турнир имат много силни единици и бе крайно време да запишат добро класиране.
Valencia, Arsenal, Pink Floyd, Alice In Chains...

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21313
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: СП (1/4 финал): Бразилия - Белгия - 1:2 FT

Мнениеот metodito » 07 юли 2018 11:35

Това не е Бразилия. :x Това е някакъв европейски отбор с тактиките му и всичките онези глупости. Повечето от тези футболисти никога нямаше да намерят място в някой от големите бразилски отбори. Единствено в Марсело личи нещо бразилско. Поздравления за Белгия и невероятния им вратар!

А Неймар трябваше да получи червен картон за две симулации в наказателното поле. :evil: За мен Бразилия няма място на полуфиналите. И заслужено отпадна.

Според мен ще видим истинска Бразилия, когато в отбора видим поне петима, които играят в Бразилия. Тоест - никога! Тук бразилците се европеизират. Никаква фантазия и импровизация, никакво желание за успех.

Потребителски аватар
rmfan5
Мнения: 2563
Регистриран на: 19 авг 2012 22:19
Контакти:

Re: СП (1/4 финал): Бразилия - Белгия - 1:2 FT

Мнениеот rmfan5 » 07 юли 2018 12:36

Шадли направи много добър мач вчера,беше страхотен и в двете фази на играта.
Лукаку е голямо животно.
[wrapimg=]http://prikachi.com/images/523/7021523v.jpg[/wrapimg]

Потребителски аватар
insaneboy1
Мнения: 5462
Регистриран на: 13 юни 2016 12:00
Контакти:

Re: СП (1/4 финал): Бразилия - Белгия - 1:2 FT

Мнениеот insaneboy1 » 07 юли 2018 12:42

Лукаку определено не е дървар за какъвто го мислех. Но при Моуриньо всеки изглежда такъв. Става и за нормален стил на игра а не само за английски и моуриньовски.
[wrapimg=]https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn%3AANd9GcTgeRES7WfrIeE2Qzeot_8QxtSWJDD-scT3VA&usqp=CAU[/wrapimg]
Anulo mufa

Потребителски аватар
blue avalanche
Мнения: 22754
Регистриран на: 23 ное 2009 11:23
Контакти:

Re: СП (1/4 финал): Бразилия - Белгия - 1:2 FT

Мнениеот blue avalanche » 07 юли 2018 14:32

Реално погледнато, Лукаку не направи нещо кой знае какво. И белгийците не направиха супермач. Просто бразилците изтърваха 100 хиляди положения. Като прибавим и катастрофалната игра на Неймар и Коу, умореният Марсело, ...

Потребителски аватар
Jürgen
Мнения: 3744
Регистриран на: 12 яну 2013 18:21
Контакти:

Re: СП (1/4 финал): Бразилия - Белгия - 1:2 FT

Мнениеот Jürgen » 07 юли 2018 14:34

Лично аз Лукаку никога не съм го виждал като дървар. Има си и техника и скорост, и физика, и голов нюх. Друго какво може да искаш? :)


Върни се в “World Cup 2018”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 11 госта